Pacientai, kurie rekomenduoja Eglė Navickienė, %

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2020-06-30, Nr. MPL-24685, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2022-08-10, 10:46 | Registruotas lankytojas 2

100 proc atitinka visus cia issakytus komentarus. Nustate reta liga mikroskopini kolita. Iki diagnozes buvau aplankius ne viena gydytoja, sakydavo dirglioji zarna visi. Naudodama paskirtus vaistus pagaliau jauciuosi zymiai geriau.

2022-07-26, 19:29 | Registruotas lankytojas 7

Fantastiška gydytoja! Labai maloni ir tikrai rūpinasi pacientu!

2022-07-04, 15:48 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja, 10 metų problema su žvyneline, mažakraujyste, nustatė, kad reikėtų vengti gliuteno (celiakija), pati pasiūlė pasidaryti tyrimą, ir po 7 mėn. be gliuteno ir žvynelinės kaip nebūta, Dėmesinga, tikrai rekomenduoju :)

2022-07-02, 13:06 | Registruotas lankytojas 2

Labai dėmesinga, skiria laiko išaiškinimui, kalba kompetetingai

2022-06-21, 12:39 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabi gydytoja! Gydytoja atidžiai išklausė simptomus ir pagal juos atliko reikalingus tyrimus, kurie padėjo išsiaiškinti problemą. Sutartu laiku gydytoja susisiekė su manimi ir išsamiai paaiškino tyrimų rezultatus bei aptarė gydymą ir nukreipė pas dietologę. Atlikta endoskopija taip pat nebuvo skausminga - gydytoja išsamiai paaiškino kaip ji bus atlikta, viską atliko neskausmingai, maloniai bendravo! Džiaugiuosi pasirinkimu apsilankyti pas šią gydytoją. Ačiū!

2021-10-04, 17:13 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja dare kolonoskopijos tyrima.Paprastas, pozityvus bendravimas is kart sumazino stresa.Atliko labai atidziai, svelniai, paaiskindavo aiskiai ir tiksliai, ka reikia daryti.Tyrimas man asmeniskai buvo minimaliai skausmingas.Nors pries tai svarsciau apie narkoze, visiskai to nereikejo.Gydytoja jauna, bet , matosi dar nepraradusi optimizmo, smalsumo, noro bendrauti su pacientais.Manau, valdiskoje poliklinikoje ji dirbs neilgai, gaus darba privaciame sektoriuje, nes tokiu jaunu gabiu specialistu labai truksta.Toks mano ispudis ir nuomone apie sia gydytoja. Pagarbiai, Jovita. .

2021-10-04, 10:21 | Registruotas lankytojas 2

Fantastiškai entuziastinga, savo darbą ir specialybę mylinti, besigilinanti į pacientų- gyvų žmonių problemas, specialistė. Tokie jauni gydytojai- mūsų medicinos šviesi ateitis! Begalingai rūpestinga, viską smulkiai paaiškinanti ir išaiškinanti, negailinti papildomo savo asmeninio laiko paciento ligos problemoms spręsti. Puiki, puiki, puiki! :)

2021-08-06, 16:54 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, labai patiko

2021-07-01, 17:41 | Registruotas lankytojas 6

Gydytoja tikrai gera, važiavau pas ją net iš Telšių, bet už durų tai bardakas. Laukėme tryse, vienas pensininkas piktinasi, kad jo nekviečia, išeina aiškintis sesutė- paaiškėja, kad jo talonas kitą dieną, diedas braunasi į kabinetą, kad priimtų tą pačią dieną. Tada kažkokia moteris nemandagiai laukiančių neatsiklausus eina "tik atsakymo".
Pati daktarė maloni, švelniai atliko tyrimą, kurio labai bijojau, bet matosi, kad nuvargusi. Kol mane konsultavo į telefoną keli skambučiai, visiems pasako, kad perskambins vakare nuo 17 val., o jos laikas iki tada. Žodžiu, reikia tausoti tokius medikus, o ne nuvaryti juos kaip arklius, jei tik geresnės širdies.

2021-06-30, 20:01 | Registruotas lankytojas 2

Nustatė per pirmąjį vizitą onkologinės ligos diagnozę, pirmos stadijos vėžys... Vėliau onkologai sakė, kad turėčiau daktarei labai padėkoti, nes šios vietos liga randama jau išplitusi dažniausiai. Labai taktiškai, už rankos palaikė diagnozę pranešdama. Skambinau jai ne kartą prasidėjus gydymui, palaikė, patarė. Dovanų neima. Kolkas liga atsitraukė.
Ačiū, Lina.

2021-06-09, 20:45 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja tikra profesionale. Atejau visas suriestas su baisiais pilvo skausmais, jau issigandau, nes gydytoja is isvaizdos atrodo kaip 20 metu.
Operatyviai padare echoskopa, kraujo tyrimus, is kart pasake man, kad yra umus tulzies pusles uzdegimas ir pasiunte skubiai pas chirurga. Kita diena buvau isoperuotas.
Kas baisiausia, kad pora dienu pries Navickiene buvau trecioj ligoninej priemime ir buvau tiesiog isjuoktas ir isvarytas vidury nakties namo. Daktare Egle pasake, kad pusle jau ant trukimo ribos, aplink ją pilna skysciu.
Aciu uz pagalba, o gal net uz isgelbeta gyvybe.

2021-06-03, 22:38 | Registruotas lankytojas 10

Puiki gydytoja, labai kruopšti ir atsakinga.

2021-06-02, 22:02 | Registruotas lankytojas 3

Labai gera, kažin ar ilgai dirbs Kalniečiuose... Pati buvau, rekomendavau ir vyrui, sesei. Problemas randa ir sugeba išaiškinti, paskirti reikiamą gydymą.

2021-05-19, 13:07 | Registruotas lankytojas 1

Puiki ir maloni gydytoja, ačiū:)

2021-05-15, 17:47 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja.

2021-05-05, 16:48 | Registruotas lankytojas 4

Atliko tyrima, bet nelabai svelni siaip, kiek gruboka...

2021-05-05, 14:25 | Registruotas lankytojas 10

Gydytoja nuostabi. Atsake i visus klausimus. O svarbiausia iskart atliko skrandzio tyrima nereikejo nei antra kart vaziuoti nei bijoti nei nervintis.

2021-04-28, 17:23 | Registruotas lankytojas 3

Patiko. Jauna, išmananti savo darbą, žarnos rijimo tyrimą atlieka neskausmingai.

2021-04-22, 22:22 | Registruotas lankytojas 5

Tikrai dziugu, kad Kalnieciu poliklinikoje atsirado tokia puiki gydytoja. Jaunute, bet ziniu daug, viska isaiskina. As sergu opiniu kolitu ir per karantina negavau normalaus gydymo, pastoviai konsultacijos nuotolines, keitesi daktarai, bukle buvo nekokia. Gydytoja Navickiene pritaike naujus vaistus, dabar priziuri mane, pagaliau atsigavau nuo ligos kazkiek.
Vienintelis minusas, kad tenka palaukt prie kabineto, ji atidziai ziuri, tai uztrunka daugiau negu yra numatyta zmogui.

Navickienė Eglė atsakė

Ačiū už gerą atsiliepimą.

2018-08-24, 19:22 | Registruotas lankytojas 3

Gydė tėtį pulmonologijos skyriuje, pastatė ant kojų nors buvo labai sunkus plaučių uždegimas ir kraujo užkrėtimas. Visapusiškai ištyrė, rado kardiologinių bėdų ir patarė kaip jas spręst. Šauni jauna gydytoja.