Pacientai, kurie rekomenduoja Paulius Civinskas, %

Išduota: 2016-07-03, Nr. MPL-21258, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Išduota: 2016-07-03, Nr. MPL-21258, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Civinskas Paulius dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Civinskas Paulius?

2021-01-14, 21:23 | Registruotas lankytojas 1

Puikus malonus gydytojas visiems rekomenduoju. Jei norite tikslios diagnozės, ar tiesiog gero pilno išgydymo, kreipkitės į Paulių Civinską.

2020-12-16, 18:51 | Registruotas lankytojas 22

Siandien ryte operavo du protinius dantis. Nuejusi i operacine, baime buvo didele. Pasitiko labai siltai, ramino. Kolektyvas dirbes su gydytoju Civinsku labai buvo malonus. Pirma karta tokia operacija smagi su humoru. Is baide ir visas baimes. Esu dekinga. Gydytojui Civinskui uz operacija, šaunus kolektyvas. Profesonalumas neabejotinas. Vis delto turim dar šaunių gydytoju Lietuvoje.

2020-06-27, 13:32 | Registruotas lankytojas 1

AČIŪ pats didziausias siam profesionalui!!!! Pradziai kreipemes i Zalgirio klinika, kur prieme kitas gydytojas, ir kurio sprendimas buvo nepjauti pulinio, o issiusti mus atgal su puliniu namo ir su israsytais antibiotikais kurie nieko nesprendzia, bei su skausmu. Ieskojome pagalbos tokiau ir Paulius sutiko, padejo, prieme, sutvarke pulini taip profesionaliai kad ir nereikejo tu antibiotiku gerti ir buvo pasalintas skausmas. Aciu, kad profesionalus gydytojai neisvaziuoja is LT ir pasilieka musu gelbeti!
ACIU sakau savo vyro Ervino vardu!

2019-11-29, 11:38 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, labai bijojau operacijos, bet padrąsino, papasakojo kaip viskas vyks, supažindino su galimomis komplikacijomis.
Išrovė keturis protinius dantis vietinėje nejautroje, atrodė kad sedėčiau spa, visiškai neskaudėjo, gydytojas pasakojo ką darys,operacijos metu klausinėjo kaip jaučiuosi ar neskauda.
Po operacijos taip pat rūpinosi, aiškino ką galima, ko negalima daryti. Geras rūpestingas savo srities specialistas, labai rekomenduoju ir dėkoju gyd. Pauliui! Sekmės darbuose

2019-11-22, 06:35 | Registruotas lankytojas 2

Išlaikytas, tikslus, informatyvus gydytojas. Labai daug dirba, budi, todėl gali pasrūpinti pacientu ir savaigalį

2019-10-07, 07:08 | Registruotas lankytojas 1

Man buvo atlikta protinių dantų šalinimo operacija, trys dantys buvo nepradygę, tad be galo bijojau operacijos, kad viskas praeitų sklandžiai. Labai džiaugiuosi,kad man buvo skirtas būtent šis chirurgas,nes jis sugebėjo nuraminti, viską paaiškino,atkreipė dėmesį į tai, kad bijojau ( nors dažniausiai medikai nepaiso žmonių baimės, o ypač suaugusiųjų ). Operacija atlikta puikiai, net neatrodė, kad kažkas buvo daryta , vaistų beveik neprireikė. Kompetetingas,atsakingas, išklausantis,dėmesingas jaunas chirurgas, ačiū už puikiai atliktą darbą ir sėkmės Jums!

2019-01-25, 13:47 | Registruotas lankytojas 3

Labai profesionalus ir malonus gydytojas! Prieš operaciją įspėjo apie galimas komplikacijas, paaiškino jų priežastis bei dėl ko mano atvejis yra šiek tiek sudėtingesnis. Nepaisant to, pati operacija praėjo sėkmingai, ligoninėje neteko net nuskausminamųjų papildomai prašyti, skausmas buvo tikrai pakenčiamas. Džiaugiuosi man paskirtu specialistu ir esu nuoširdžiai jam dėkinga už operaciją ir gydymą :)

2018-07-19, 06:00 | Registruotas lankytojas 3

Vakar man buvo atlikta 4 protinių dantų rovimo operacija. Net nepasijutau, kad buvo atliekama operacija, jaučiausi kaip paprastoje dantų gydymo procedūroje. Apie visus vykdomus veiksmus gydytojas perspedavo ir apie galimus tų veiksmų jutimus irgi. Po operacijos jaučiausi puikiai net neprireikė jokių nuskausminamųjų. Mėlyniu ir patinimų po operacijos taip pat nebūvo. Nešioju breketus ir labai pergyvenau, kad raunant man juos pagadins ar jie atsiklijuos tačiau daktars labai pasistengė ir viskas liko idealios būklės. Nuoširdžiai dėkoju gydytojui ir linkiu visokeriopos sekmės!!! AČIŪ

2018-07-05, 10:37 | Registruotas lankytojas 1

Tik geriausi atsiliepimai - tiek apie profesionalumą (prieš-, per-, pooperacinę priežiūrą, nes dukrai šalino protinius dantis stacionare), tiek apie bendravimą, Operacija pavyko; rūpestingas, girdintis, atidžiai išklausantis, ramiai paaiškinantis dalykus gydytojas, randantis laiko ir pacientui, ir artimiesiems. Kaip žinia, geras gydytojo – paciento ryšys labai svarbus gydymui ir sveikimui; šis gydytojas tokį ryšį užmegzti tikrai geba. Džiugu, kad yra tokių puikių jaunų medikų, ir kiek baisu, kad tik neperdegtų. Nuoširdus ačiū šiam gydytojui.

2018-05-23, 13:37 | Registruotas lankytojas 3

Puikus,konkretus daktaras. Issamiai viska paaiskino. Operacija atliko be priekaistu. Rekomenduoju!

2018-05-18, 09:13 | Registruotas lankytojas 2

Puikus jaunas gydytojas. Man atliko protinių dantų rovimo operaciją. Operacija puikiai pavyko, nebuvo jokių komplikacijų, nors mano atvejis buvo sudėtingesnis. Džiaugiuosi man paskirtu gydytoju!

2017-08-09, 22:28 | IP: 78.63.94.123

Padėkojau žodžiu :)

2017-05-08, 13:50 | IP: 213.103.237.99

Maloniai ir profesionaliai bendravo.Atsakė į visus klausimus. Nuosekliai paaiškino kaip ir kas.