Pacientai, kurie rekomenduoja Ieva Auglytė, %

Išduota: 2016-07-05, Nr. MPL-21297, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-07-04, 10:36 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoją nebuvau, tik iš jos asmeninio el. pašto gavau sekantį laišką (puse trijų nakties):

labas gali gall ggerą komentarą palikt čia Ieva Auglytė | Endokrinologas | Medicinos gydytojas | manodaktaras.lt tik prisireg reis ir pincetas.lt. jei gali pasidalink prašymu ir nuorodomis.ačiū......

2021-06-29, 19:13 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Laukiau eilėje 2val, priėmė ir visą laiką kažkokia kaip leisgyvė sėdėjo. Sesutė bandė gelbėti situaciją, vis “žadino” gydytoją. Gydytoja nė vieno žodžio nepasakė. Siūliau kviesti jai greitąją ar ką nors, bet nenorėjo.
Laiko gaišimas, kodėl turėjau tiek laukti, kai gydytoja net nefunkcionuoja darbo vietoje.

2021-06-28, 15:25 | Registruotas lankytojas 3

Tikrai nerekomenduoju, neįsigilino į problemą, turėjau kreiptis į kitą gydytoją.

2021-05-18, 22:06 | Registruotas lankytojas 9

Nerekomenduoju, deja.....

2021-05-18, 20:51 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja! Savo srities ekspertė! Rekomenduoju!

2021-05-15, 14:45 | Registruotas lankytojas 1

nuostabi gydytoja, ačiū jai už pagalbą.

2021-05-14, 18:48 | Registruotas lankytojas 1

Aš viską suprantu, kad sveikata visų pirma yra žmonių rankose gydytojas gali tik padėti. Ir dėl nemiego tai iš tiesų vyksta vien todėl kad po darbo gydytojai sėdi prie kompu ir tvarko ligonių istorijas. Tarnystė vyksta programoms kurios lūžta ir sėdima iki antros val. nakties o penktą ar šeštą jau reikia keltis ir vėl 40 ar 50 ligonių priimti ir pas visus problemos. Kol Lietuvoje bus tokia sistema, kad gydytojai turės daugiau laiko praleisti prie kompo, o neskirti to laiko ligoniams tokią ir turėsime mes pagalba. Gal užteks varyti ant jaunų gydytojų užsienis jų laukia arba Šiaulių variantas dar baisiau. O konkrečiai šitą gydytoja visiškai nesituso galiu patikėti kad miego ir poilsio trūkumas didelis, siūlau padirbkit vieną dieną kartu 12 val. Ir dar po darbo prie kompo 3_4 val.

2021-05-13, 14:41 | Registruotas lankytojas 2

Mano mama turejo pas gydytoja Auglytė vizita gegužės 12 diena. Ta pati istorija: gydytoja tesiog megojo prie kompjuterio, kelis kartus klause dėl savo kraujo tyrimo vidurkio,atsakymo taip ir nesulauke. Tai yra bajsu, kai ateini pas gydytoja su rimta problema, ir negauni jokios pagalbos, jokio patarymo, jokios konsultacijos. Kol tokios konsultacijos apmoka ligoniu kasos, mes niekada neturesime pinigu.

2021-05-10, 16:51 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, daktare Ieva Auglyte buvo po gero tūso ir smigdavo vietoje kas 4 minutes, darant man echoskopija vos negriuvo ant manes, dar neteko tokio vaizdo matyti gyvenime, baisu!

2017-07-22, 22:13 | Registruotas lankytojas 1

Labai puiiki savo srities specialiste.