Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Tomas Kalvaitis, %

Licencijos

Medicinos gydytojas

Išduota: 2016-07-18, Nr. MPL-21615, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

76.9% Complete
3.8

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

95% Complete
4.8

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

81.7% Complete
4.1

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

81.3% Complete
4.1

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

65.9% Complete
3.3

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

55.7% Complete
2.8

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

100% Complete
5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2024-06-15, 20:43 | Registruotas lankytojas 7

Labai nemalonūs įspūdžiai, labai susireikšminęs, bijai klausimą užduoti. Gal klystu bet psichopatinių bruožų pastebėjau. Pacientas jam tik objektas, o ne žmogus su jausmais, neatsižvelgia į paciento psichologinę būseną, po bendravimo dar labiau komplikuojasi būsena. Jei jam tektų dirbti ant savęs, klijantai išsibėgiotų ir jis bankrutuotų. Dar jaunas, yra laiko augti, bet kiek iki tol sugadins gyvenimų?

2023-02-25, 13:43 | Registruotas lankytojas 3

Dar tokio arogantiško, nemalonaus gydytojo kaip T.Kalvaitis (Tauragės Vidaus ligų skyrius) nėra tekę sutikti. Mamai buvo nustatytas plaučių uždegimas, po 5 dienų, neišgydžius buvo išleista namo, toliau paskirti geriami antibiotikai. Buvo stiprus viduriamas, kuris tęsėsi tris dienas, bet jis visiškai į tai nekreipė dėmesio, pasak jo seselės apie, tai jo neinformavo, o jeigu sako pats ligoninis ar jo artimieji jis į tai net nereguoja. NORIU VISUS INFORMUOTI, KAD JEIGU SUŽINOTE, KAD JUS GULDYS Į SKYRIŲ TURITE GALIMYBĘ PASIRINKTI GYDYTOJĄ, ko aš nežinojau. Tad mamą kokios būsenos atvežiau į ligoninę, dar vos ne prastesnės būklės išsivežiau. Pati net negalėjo paeiti, slaugutė nuvežė iki pat išėjimo. Paklausus ar jis pats turi mamą, ar norėtų, kad tokia priežiūra jai būtų suteikta, jis nieko neatsakė. Linkiu, kad niekam netektų su tokiu ,,gydytoju” susidurti!

2023-02-19, 14:35 | Registruotas lankytojas 18

Parašysiu aysiliepimimą , kai išeisiu po gydymo.

2022-10-01, 17:09 | Registruotas lankytojas 12

Nuostabus gydytojas, patiko ir kaip žmogus ir kaip specialistas. Atvežėm 87 metų senelį į ligoninę su rimtomis ligomis ir maža viltimi, kad dar eis ką padaryt, o jis perpylė kraują, aptvarkė kitas ligas ir pastatė ant kojų. Šiandien senelis namuose ir vaikšto pats savo kojomis dėka gydytojo kuris juo rūpinosi, davė gerą gydymą.
Visa šeima esam dėkingi gydytojui už išsaugotą senelio gyvybę. Kaip gerai, kad Tauragė turi tokį gerą gydytoją.
Ačiū gydytojau, sėkmės Jums!
Irena

2022-04-14, 18:28 | Registruotas lankytojas 1

Gal ir geras tas gydytojas Kalvaitis...gal.?..tik norėčiau įspėti garbingo amžiaus pacientus-būkite budrūs, kad nebūtumėte išmesti, tiesiogine ta žodžio prasme , į slaugos ligoninę. Labai gaila, bet teko susidurti su šiuo...asmeniu. Garbingo amžiaus artimą žmogų atvežėme su covidu ir plaučių uždegimu. Paguldė į skyrių, bet po 2 d. išmetė į slaugą. Nors ligonis atsisakė ten vykti. Komunikavo su artimaisiais šis "gydytojas" frazėmis "Į išsidirbinėjimus nekraipsime dėmesio" ir panašiai. Baisu. Šis gydytojas turėtų aiškiai nurodyti žmogaus amžių, nuo kurio ligonio jau nelaiko ŽMOGUMI . BŪKITE ATSARGŪS, VYRESNI LIGONIAI. Dėka šio gydytojo nužmogėjimo ir abejingumo netekome artimojo. Nenorėčiau niekada susidurti su šiuo..."gydytoju",,,mano patirtis nėra tik atsitiktinumas, atsirado ir kitų, kurie patyrė kažką panašaus, kai ligonis tiesiog išmetamas į slaugą...be gydymo...pikta ir liūdna.

2022-03-09, 10:46 | Registruotas lankytojas 3

Labai dėmesingas daktaras ir jo komanda!

2021-10-15, 19:12 | Registruotas lankytojas 10

Labai noriu išreikšti padėką: Tauragės skubios pagalbos priimamajame skyriuje budėjusiam 2021-08-25 gyd. Tomui Kalvaičiui ir su juo tą dieną dirbusiam personalui.
Labai operatyviai buvo nustatyta diagnozė ir man suteikta skubi pagalba.
Stiprybės jums sunkiame ir atsakingame darbe. Ačiū .