Pacientai, kurie rekomenduoja Gerda Rimkutė, %

Išduota: 2016-07-15, Nr. MPL-21607, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.5

2.6

2.2

Gydymas nebuvo veiksmingas

Laiko neužteko problemos įvertinimui

2023-06-21, 09:56 | Registruotas lankytojas 5

Stengiasi, bet mano nuomone, gydytojos problema, kad pernelyg vadovaujasi tik savo nuomone ir gydydama pacientą nesitaria su kitais specialistais, o į šeimos narių iš ankstesnės patirties išsakytus pastebėjimus net nereaguoja. Tai, manau, ir lėmė mūsų mamytės mirtį.

2023-06-02, 14:15 | Registruotas lankytojas 1

Pagalbos laukiau dvi paras,nes du kartus buvau išvarytas pirmadienį buvau paguldytas į skyrių gydytojos paprašiau,kad man neskirtu antibijotikų pencelino grupės,bet net npaklaususi pradėjo juos leisti todėl pablogėjo sveikata konkrečiau inkstų veikla.Košmaras" gydo "neatsižvelgdama į paciento pasakymus.Nerekomenduočiau jos niekam.

2023-04-14, 16:04 | Registruotas lankytojas 1

Dekingas gydytojai Gerdai, puiki gydytoja, gydytoja iš pašaukimo. Mažai šiai dienai tokių daktarų, paprasta, žmoniška, dirba negailedama savo laiko. Taip ji ne dievas, mama numire, deja, bet labai dar kartą dekoju už pastangas ir paprastumą.

2022-07-27, 16:41 | Registruotas lankytojas 2

Šauni gydytoja Gerda,turinti žmogižkumo jausmą,ne tai kaip visokios Ketvirtienės Dalės.

2022-03-10, 10:38 | Registruotas lankytojas 818

Puiki gydytoja, dėmesinga, išklausanti, mamai nustatė ligą, padėjo gydymas. Ačiū!

2021-03-07, 12:38 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-06-17, 19:57 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-05-11, 18:02 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Esate Gerda Rimkutė?