Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Tatarėlytė, %

Išduota: 2013-07-18, Nr. MPL-18942, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2018-07-13, Nr. MPL-23286, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Tatarėlytė Rūta dirba šioje gydymo įstaigoje

2023-11-13, 21:26 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes nesakė visų gydymo išvadų, pasakyta tik dalis ligos požymių, išrašų nedavė išvykstant iš ligoninės. Tokios gydytojos nerekomenduočiau niekam, iš pradžių apsimetinėjo, kad labai maloni, kad žiūri mano artimąjį, gydymo išvadas sužinojome tik iš šeimos gydytojos, kai gavome išrašus iš šeimos gydytojos. Į šlapimą kateteris įvestas visą laiką buvo t. y 2 savaites, nors iš tikrųjų kateris gali būti tik 3d. Pateikiama mano asmeninis atsiliepimas.

2023-05-17, 10:27 | Registruotas lankytojas 2

Gerb. gydytoja Ruta Tatarėlyte,

Noriu nuoširdžiai padėkoti jums už jūsų nuostabų gydymą ir rūpestį, kurį parodėte man. Jūsų profesionalumas, kantrybė ir atsidavimas ligos diagnozėje bei jos šalinime tikrai atspindi jūsų aukštą kompetenciją ir meistriškumą medicinos srityje.
Jūsų supratingumas ir jautrumas ne tik mums, bet ir mūsų vaikams, davė mums pasitikėjimo jausmą ir ramybę sunkiu laikotarpiu. Jūsų gebėjimas aiškiai paaiškinti diagnozę ir gydymo planą leido mums geriau suprasti padėtį ir imtis tinkamų veiksmų.
Esame be galo dėkingi jums už jūsų pastangas ir šilumą, kuriuos dedate į savo darbą. Jūsų nuostabus darbas ir profesionalumas tikrai padėjo mums įveikti ligos iššūkius ir grįžti į sveikatą.
Dar kartą norime išreikšti didžiulę padėką jums už visą jūsų darbo svarbą, įsipareigojimą ir atsidavimą. Jūs esate tikra sveikatos priežiūros herojė, ir mes turime didžiulį dėkingumą jums.

Su nuoširdžia padėka, Vytautas Smilingis su šeima

2021-01-27, 09:41 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja Rūta Tatarelytė,pati nuoširdžiausia savo profesijos specialistė tiek meilės ir atidumo skiria savo pacientams.Per savo gyvenimo metus,daug nuoširdžių medikų buvau sutikusi ,bet Rūta -medikė iš didžiosios raidės.Ačiū už pagalba kovojant su klastinga Covid -19 liga,ačiū visai jos komandai,kad įveikiau ligą ir galėjau grįšti pas savo artimuosius.
Didelis AČIŪ

2020-03-04, 15:44 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-02-01, 17:19 | Registruotas lankytojas 1

Jauna be patirties daktare, maloniai bendraujanti, bet diagnoze nustatė neteisingai. Pacientas buvo atvežtas su greitoji, visi tyrimai buvo atlikti, kraujo ir tomografo tyrimu rezultatai buvo geri, bet pagal paciento veido/deš. pusės lupa nusvirę, pojūtis lupa kaip "sušalo"/ , regėjimas pablogėjo, vemia ir labai drebėjo nuo šaltkrečio - ant šitų simptomu nesigilina, svarbiausia buvo kraujo i tomografo geri rezultatai. Pacientas per 3 valandas buvo išvežtas namo ir mums buvo pasakyta ka jam pablogėjo ir vemia nuo maisto. Per para ligonis vėl su greitoji buvo pakartotiniai atvežtas į ligoninė ir jam buvo nustatytas insultas ir mums paaiškino, ka kartais tomografo tyrimas nenustato insultą./apžiūros lapas 025/a-LK nuo 2020.01.20 d, 02val.30 min./Labai liūdnai ka gydimas buvo suteiktas vėliau, ir paciento būklę sunkiau, ir ilgesnis gydimas, ir gydimui bus sunaudota daugiau lėšų .

2020-01-31, 16:31 | Registruotas lankytojas 7

Savo darbą išmananti ir maloniai bendraujanti jauna specialistė

2019-11-08, 23:03 | Registruotas lankytojas 1

Jauna visišiskai, be patirties "daktare", kuri geba vien vaizdžiai pažiūrėjus nustatyti netinkamą diagnozę, apiberti kaltinimais ir grasinimais, paleisti žmogų iš ligoninės neatlikus jokių tyrimų.. Esu šokiruota, po jos priėmimo, žodį "ačiū" dedu i kabutes, už jos nesuteikta pagalbą man ir užtrenktas duris. Vis dar džiaugiuosi, kad mano širdis dirba, nors pagalba nebuvo suteikta.

2019-06-10, 05:35 | Registruotas lankytojas 2

Puiki specialistė, nuostabus, nuoširdus žmogus. Daugelis vyresnio amžiaus specialistų galėtų pasimokyti iš jos tolerancijos, etikos ir bendravimo su pacientais. Nuoširdus ačiū jai.

2019-06-10, 05:35 | Registruotas lankytojas 2

2018-12-04, 08:37 | Registruotas lankytojas 1