Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Vaitkevičiūtė, %

Registracija čia ir dabar
BALTIJOS IR AMERIKOS TERAPIJOS IR CHIRURGIJOS KLINIKA
MEDICINOS DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO CENTRAS

Gydytojas dietologas

Išduota: 2019-07-02, Nr. MPL-23860, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2016-08-17, Nr. MPL-21700, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
BALTIJOS IR AMERIKOS TERAPIJOS IR CHIRURGIJOS KLINIKA
MEDICINOS DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO CENTRAS
2022-05-04, 17:25 | Registruotas lankytojas 1

Esu is pacientu taip pat labai nuviltu ir gavusiu nekokia paslauga. Mane stebina gydytojos orientavimasis i soc. tinklus ir aktyvus sekeju rinkimas Instagrame, o ne orientavimasis i savo kaip gydytojos veikla. Filmavimai, uzsakyti Iki straipsniai ir pan. turejo kaip ir parodyti gal rinktis kita specialista, bet kaip minejo komentaras zemiau - soc medijos apgauna. Nera didelio noro gilintis i lukescius, i kasdieni fizini paciento aktyvuma, tad sudaromas bendru gairiu mitybos planas, kuri sekmingai galima rasti bet kokiam sporto appse. Beje, stebina, kad po kiekvieno neigiamo komentaro momentaliai atsiranda atsakomasis teigiamas. Tarsi kokia islyginamoji kova :) verciau gydytojai siulyciau daryti isvadas, o ne zaisti populiarumo zaidimus. Kiekvienas atsiliepimas, kad ir neigiamas turetu tik padeti isivertinti ir judeti i prieki. Kaip bebutu - nerekomenduoju.

Sveiki,

Labai ačiū Jums už nuomonę.
Kiekvienas komentaras tikrai man kaip gydytojai naudingas tobulinant savo darbo rezultatus ir metodikas.

Šioje srityje kiekvienas manau turi atrasti tą specialistą, kuriuo pasitiki. Džiuogiuosi, kad turiu nemažą pacientų ratą, kuriems galiu padėti.

O geriau išmanantiems už patį gydytoją, linkiu visokeriopos sėkmės jų kelyje.

Gražios dienos,

Gyd. Dalia

2022-05-03, 04:07 | Registruotas lankytojas 5

Iš anksto noriu paminėti, kad gerbiamoji srities specialistė mane užblokavo per visus socialinius tinklus, negavau jokio problemos sprendimo būdo ir tai būtinai bus iškelta į viešumą. Labai stipriai nerekomenduoju šios gydytojos. Prieš keletą metų turėjau mitybos planą, su kuriuo nepavyko pasiekti rezultato, kreipiausi nesenai iš naujo, plane buvo labai panašūs ingredientai kaip sename, sumokėjau apie 160€, gydytoja pusės dalykų neklausė pokalbio metu, tad reikėjo taisyti 4 kartus, planas yra skirtas šiukšliadežei,nes visiškai neatitinka mano gyvenimo būdo , pomėgiu bei ritmo, kas buvo pabrėžta tiek pokalbio metu, tiek kreipusis žinute. Labai gaila kad ne kartą rekomendavau šią gydytoją ir ji sulaukė nemažai sekėjų, antrą kartą tokios klaidos nekartočiau. Tikiuosi pinigai bus grąžinti. Kaip ir skaičiau internete atsiliepimus man taip pat toks jausmas, kad planas buvo skubiai sumestas betkaip, du kartus į dieną sportuojančiam asmeniui parinktas įspūdingas kalorijų deficitas, maistas nevertingas, riešutai, jogurtas be nieko ir t.t. Pati susikaičiavau makro, valgau pagal save, nebadauju ir svoris puikiai krenta, o planuojantiems užsirašyti siūlau atkreipti dėmesį, kad socialinė medija dažnai būna apgaulinga

Vaitkevičiūtė Dalia atsakė

Laba diena, dėkoju už Jūsų komentarą. Tikiuosi patirtis su kitais specialistais Jūsų kelyje bus geresnė.

Bendra informacija pacientams atsakant į komentarą:
Mitybos programos visada sudaromos pagal paciento pageidavimus ir ligos foną, kaip ir šiuo atveju. Pacientas perspėjamas, kad programa gali koreguotis eigoje, kuomet jis išbandys ir laikysis programos bent porą savaičių. Tai yra normali ir priimtina praktika dietologo darbe, nes kiekvieno žmogaus skoninės savybės, gyvenimo būdas ir galėjimas prisitaikyti prie naujų įpročių labai skirtingi.

Jei pacientas gavęs programą, įvertina, kad ji jam netinka net jos nepabandęs, tai yra jo atsakomybė.

Jei pacientas pabando ir turi poreikį koreguoti programą, į tai visada atsižvelgiama ir aptariama.

Gražios dienos,

Gyd. Dalia

2022-03-24, 22:09 | Registruotas lankytojas 8

Nerekomenduoju, kreipiausi, del virsvorio. Paskaiciavo KMI, dave lapa su maisto produktais, ka galima ir ko negalima valgyti metant svori. Viskas. Paprasius, kad padetu susidelioti maisto plana, ka, kada ir po kiek valgyti, kad svoris kristu, atsisake. Pasiule tik mokama mitybos plana pas ja isigyti...

Laba diena,

Malonu, kad parašėte savo nuomonę. Gaila, kad nevisada išeina pateisinti pacientų lūkesčius. Deja, tačiau maitinimosi programos Lietuvoje poliklinikose nėra kompensuojama paslauga. Sėkmės Jums.

2022-02-21, 17:10 | Registruotas lankytojas 1

Kreipiausi į gydytoją svorio metimui esant dirgliosios žarnos sindromui. Gydytoja mitybos plano nepateikė žadėtu laiku. Susisiekus - sudarė jį per porą valandų, kas matėsi iš plano stilistikos. Planas neatitiko mano lūkesčių - nebuvo įvertintas fizinio aktyvumo kriterijus, kcal kai kuriomis dienomis buvo per mažas (planą įvertino mano sporto treneris). Nebuvo nurodytas baltymų, riebalų, angl. santykis (to prašiau konsultacijos metu). Receptai sudaryti neracionaliai (kiaušinienė orkaitėje iš 1 kiaušinio), nenurodyti alternatyvus produktai (papajos turi sezoniškumą). Išsakius savo nusivylimą gydytoja siūlė dalį pinigų grąžinti (neėmiau), planą kažkiek pakoregavo (juo nebesinaudojau). Tačiau jis neatitiko mano lūkesčių. Gydytoja labai išgyvena dėl neigiamų komentarų ir nesinaudoja teise situacijos pakomentuoti (gavau atsakymą el. paštu “įvyko kaip įvyko), vietoj to reikalauja platformų komentarus šalinti. Tikiuosi mano teisė į asmeninę nuumonę, suteikta šios platformos, išliks. Tai mano asmeninė patirtis, kuri mane labai nuvylė ir paliko neatsakytais klausimais, kodėl gavau tokią nekokybišką paslaugą.

2022-01-24, 19:06 | Registruotas lankytojas 2
Kilus ginčui dėl atsiliepimo turinio laukiame detalesnių paciento paaiškinimų. Kol aiškinamės aplinkybes atsiliepimo tekstas bus paslėptas.
2021-02-03, 18:31 | Registruotas lankytojas 22

Nieko gero... KMI ir pats galiu pasiskaičiuoti, valgyti daug daržovių ... Viskas žiūrima bandymo metodais dietomis, kurios yra patvirtintos ir surašyti produktai...Jei kažko paklausi dėl kitų sveikatos problemų daktarė nelabai žino ką atsakyti ir šiaip nieko gero... Mokamai neičiau, o ką kalbėti apie eiti ir su sveikatos draudimu...Tik laiko gaišimas... kam tie dietologai išvis reikalingi...