Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Vaitkevičiūtė, %

Licencijos

Gydytojas dietologas

Išduota: 2019-07-02, Nr. MPL-23860, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Medicinos gydytojas

Išduota: 2016-08-17, Nr. MPL-21700, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

80.7% Complete
4

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

75.9% Complete
3.8

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

74.5% Complete
3.7

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

79.5% Complete
4

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

71.2% Complete
3.6

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

75.8% Complete
3.8

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

68.5% Complete
3.4

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2022-05-03, 16:16 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja, išklauso bei pataria, atsižvelgia į kraujo tyrimų rezultatus ir rekomenduoja kaip juos pagerinti. Sudarytu mitybos planu esu labai patenkinta, jo laikydamasi nesijaučiu alkana, maistas skanus ir lengvai pagaminamas. Nors plano laikausi gana trumpą laiką, bet rezultatai jau dabar džiugina, ne tik krentančiais kilogramais, bet ir pagerėjusia savijauta bei odos būkle. Džiaugiuosi, kad kreipiausi būtent į šią gydytoją.

Vaitkevičiūtė Dalia atsakė

Laba diena,

Dėkoju už gražius žodžius ir atsiliepimą.

Gyd. Dalia

2022-02-07, 12:59 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionali ir maloni gydytoja. Visada išklauso, pataria ir motyvuoja. Rekomenduoju kaip vieną iš šios srities profesionalių.

2022-02-07, 10:30 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, labai man padėjo. Nuo pirmojo vizito prabėgo pusmetis ir rezultatas minus 14 kg. Kreipiausi į gydytoją, kai jau ne vienerius metus savarankiškai bandžiau numesti svorio ir nepavyko. Dabar esu labai laiminga, kupina energijos. Iki pilnos laimės liko gal kokie -6 kg. Didelis AČIŪ gydytojai. Galiu pasakyti tik gerus žodžius apie gydytoją Dalią. Jau pačių pirmojo susitikimo metu su gydytoja aptarėme mano mitybos įpročius, ir iš karto atkreipė dėmesį į produktus, kuriuos palaipsniui turėčiau išbraukti iš savo mitybos, o ką įtraukti. Atliko išsamią kūno analizę (riebalinio audinio ir raumenų santykį), aptarėme kraujo tyrimo rezultatus ir atsižvelgiant į tai sudarė man pritaikytą mitybos planą bei patarė įtraukti ir judėjimą (arba vaikščiojimą). Gydytojos sudarytas mitybos planas ir patarimai labai maloniai nustebino, nes labai bijojau, kad nesugebėsiu jo nuosekliai laikytis. Bet, viskas buvo priešingai - niekada net nesusimąsčiau, kad sveika mityba gali būti tokia įvairi ir nekelianti streso (gal tik pirmas dvi savaites buvo sunkiau, nes mano ankstesnėje mityboje buvo daug greito ir nesveiko maisto). Gydytoja labai maloni ir negaili gerų patarimų. Nuoširdžiai rekomenduoju kreiptis į gydytoją Dalią tiems, kurie turi antsvorio, nutukimo problemų arba tiesiog nori pasitarti dėl mitybos įpročių. Aš gailiuosi tik vieno, kad taip ilgai dvejojau ir nesikreipiau, o savarankiškai bandžiau pakeisti.

2022-02-02, 09:18 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja. Metus laiko kankinausi su refliukso į dvylikapirštę žarną problema ir kenčiau siaubingą diskomfortą ir skausmą. Medikų paskirti vaistai nepadėjo, todėl pradėjau ieškoti kitų sprendimų. Dalios Vaitkevičiūtės kruopščiai parengtas mitybos planas suveikė stebuklingai. Netikėjau, kad tiek galima pasiekti tik mityba. Plano laikausi jau porą mėnesių ir jaučiuosi nuostabiai be jokių vaistų. Be to, pirmą kartą nuo paauglystės mano kraujo rodikliai buvo idealūs (prieš tai nuolat kankindavo anemija, nors maitinausi pakankamai kokybiškai ir sveikai, tačiau ne taip kaip reikėjo būtent man). Plane yra nurodyti tiek rekomenduojami/nerekomenduojami produktai, tiek receptai su kiekiais visai savaitei. Labai paprasta ir lengva laikytis, jei turi motyvaciją ir pats skiri tam laiko. Rekomenduoju šią gydytoją 100%.

2022-02-01, 15:54 | Registruotas lankytojas 600

Puiki, maloni gydytoja! Išklausė visas sveikatos problemas, nuoširdžiai ieškojo būdų išspręsti jas. Konsultacija ir gydymo planu likau patenkinta. Rekomendavau visiems šeimos nariams ir draugams !

2019-01-14, 10:56 | Registruotas lankytojas 1

puiku

2016-10-18, 22:15 | IP: 213.164.115.22

Labai rūpestinga ir dėmesinga gydytoja. Visada padės, pagydys, išklausys. AČIŪ!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.