Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Vaitkevičiūtė, %

Gydytojas dietologas

Išduota: 2019-07-02, Nr. MPL-23860, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2016-08-17, Nr. MPL-21700, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2022-01-24, 19:06 | Registruotas lankytojas 2

Kreipiausi pas šią dietologę senokai, bet vis neprisiruošiau palikti atsiliepimo. Mano patirtis buvo labai bloga. Kreipiausi dėl mitybos plano sudarymo svorio numetimui esant dirgliosios žarnos sindromui. Po konsultacijos pralaukus nurodytam terminui ir negavus plano susiekiau su gydytoja, ji atrašė gan vėlai vakare, kad tuojau pat prisės ir sudėlios planą bei iki ~22h jį man atsiųs. Iškart kilo klausimas, kokios kokybės planas bus “sumestas” per valandą ir kodėl tas 2 sav. jam nebuvo rasta laiko. Atitinkamą planą ir gavau - iš stilistikos supratau, kad copy paste nuo kažkokių kitų planų, plane visiškai neatsižvelgta į mano asmeninius duomenis. Dietologei nerūpėjo, kad esu sportuojantis žmogus, siūliau pateikti išmanių įrenginių duomenis apie kalorijų išdeginimą sporto metu, bet tai nerūpėjo. Taip pat man buvo aktualus riebalu, baltymu, angliavandeniu santykis ir būtinos normos gavimas su maistu - į tai neatsižvelgė, turbūt per daug darbo. Gavau planą, kurio kai kuriomis dienomis kcal nesiekė 1000 (dietologės skaičiavimai buvo stebuklingai kitokie). Receptų absurdiškumas irgi nustebino - išsikepti omletą orkaitėje iš vieno kiaušinio. Ar tai yra įmanoma? Aš pabandžiau - neįmanoma. Ėjau privačiai, sumokėjau daug, planas buvo kažkiek pakoreguotas ir pasiūlyta dalis pinigų grąžinti. Pinigų atgal neėmiau, planą išmečiau, nusivylimą nuryjau ir supratau, kad gydytojai tiesiog trūksta noro gilintis į situaciją. Labai nuvilianti patirtis.

2021-02-03, 18:31 | Registruotas lankytojas 22

Nieko gero... KMI ir pats galiu pasiskaičiuoti, valgyti daug daržovių ... Viskas žiūrima bandymo metodais dietomis, kurios yra patvirtintos ir surašyti produktai...Jei kažko paklausi dėl kitų sveikatos problemų daktarė nelabai žino ką atsakyti ir šiaip nieko gero... Mokamai neičiau, o ką kalbėti apie eiti ir su sveikatos draudimu...Tik laiko gaišimas... kam tie dietologai išvis reikalingi...

2019-01-14, 10:56 | Registruotas lankytojas 1

puiku

2016-10-18, 22:15 | IP: 213.164.115.22

Labai rūpestinga ir dėmesinga gydytoja. Visada padės, pagydys, išklausys. AČIŪ!

Esate Dalia Vaitkevičiūtė?