Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Vaitkevičiūtė, %

Registracija čia ir dabar
BALTIJOS IR AMERIKOS TERAPIJOS IR CHIRURGIJOS KLINIKA
MEDICINOS DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO CENTRAS
Licencijos

Gydytojas dietologas

Išduota: 2019-07-02, Nr. MPL-23860, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Medicinos gydytojas

Išduota: 2016-08-17, Nr. MPL-21700, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

83% Complete
4.2

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

78.1% Complete
3.9

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

76.6% Complete
3.8

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

81.8% Complete
4.1

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

73.2% Complete
3.7

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

77.8% Complete
3.9

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

70.3% Complete
3.5

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
BALTIJOS IR AMERIKOS TERAPIJOS IR CHIRURGIJOS KLINIKA
MEDICINOS DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO CENTRAS
Pacientų atsiliepimai
2022-05-04, 17:25 | Registruotas lankytojas 1

Esu is pacientu taip pat labai nuviltu ir gavusiu nekokia paslauga. Mane stebina gydytojos orientavimasis i soc. tinklus ir aktyvus sekeju rinkimas Instagrame, o ne orientavimasis i savo kaip gydytojos veikla. Filmavimai, uzsakyti Iki straipsniai ir pan. turejo kaip ir parodyti gal rinktis kita specialista, bet kaip minejo komentaras zemiau - soc medijos apgauna. Nera didelio noro gilintis i lukescius, i kasdieni fizini paciento aktyvuma, tad sudaromas bendru gairiu mitybos planas, kuri sekmingai galima rasti bet kokiam sporto appse. Beje, stebina, kad po kiekvieno neigiamo komentaro momentaliai atsiranda atsakomasis teigiamas. Tarsi kokia islyginamoji kova :) verciau gydytojai siulyciau daryti isvadas, o ne zaisti populiarumo zaidimus. Kiekvienas atsiliepimas, kad ir neigiamas turetu tik padeti isivertinti ir judeti i prieki. Kaip bebutu - nerekomenduoju.

Vaitkevičiūtė Dalia atsakė

Sveiki,

Labai ačiū Jums už nuomonę.
Kiekvienas komentaras tikrai man kaip gydytojai naudingas tobulinant savo darbo rezultatus ir metodikas.

Šioje srityje kiekvienas manau turi atrasti tą specialistą, kuriuo pasitiki. Džiuogiuosi, kad turiu nemažą pacientų ratą, kuriems galiu padėti.

O geriau išmanantiems už patį gydytoją, linkiu visokeriopos sėkmės jų kelyje.

Gražios dienos,

Gyd. Dalia

2022-05-03, 16:16 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja, išklauso bei pataria, atsižvelgia į kraujo tyrimų rezultatus ir rekomenduoja kaip juos pagerinti. Sudarytu mitybos planu esu labai patenkinta, jo laikydamasi nesijaučiu alkana, maistas skanus ir lengvai pagaminamas. Nors plano laikausi gana trumpą laiką, bet rezultatai jau dabar džiugina, ne tik krentančiais kilogramais, bet ir pagerėjusia savijauta bei odos būkle. Džiaugiuosi, kad kreipiausi būtent į šią gydytoją.

Vaitkevičiūtė Dalia atsakė

Laba diena,

Dėkoju už gražius žodžius ir atsiliepimą.

Gyd. Dalia

2022-05-03, 04:07 | Registruotas lankytojas 5

Iš anksto noriu paminėti, kad gerbiamoji srities specialistė mane užblokavo per visus socialinius tinklus, negavau jokio problemos sprendimo būdo ir tai būtinai bus iškelta į viešumą. Labai stipriai nerekomenduoju šios gydytojos. Prieš keletą metų turėjau mitybos planą, su kuriuo nepavyko pasiekti rezultato, kreipiausi nesenai iš naujo, plane buvo labai panašūs ingredientai kaip sename, sumokėjau apie 160€, gydytoja pusės dalykų neklausė pokalbio metu, tad reikėjo taisyti 4 kartus, planas yra skirtas šiukšliadežei,nes visiškai neatitinka mano gyvenimo būdo , pomėgiu bei ritmo, kas buvo pabrėžta tiek pokalbio metu, tiek kreipusis žinute. Labai gaila kad ne kartą rekomendavau šią gydytoją ir ji sulaukė nemažai sekėjų, antrą kartą tokios klaidos nekartočiau. Tikiuosi pinigai bus grąžinti. Kaip ir skaičiau internete atsiliepimus man taip pat toks jausmas, kad planas buvo skubiai sumestas betkaip, du kartus į dieną sportuojančiam asmeniui parinktas įspūdingas kalorijų deficitas, maistas nevertingas, riešutai, jogurtas be nieko ir t.t. Pati susikaičiavau makro, valgau pagal save, nebadauju ir svoris puikiai krenta, o planuojantiems užsirašyti siūlau atkreipti dėmesį, kad socialinė medija dažnai būna apgaulinga

Vaitkevičiūtė Dalia atsakė

Laba diena, dėkoju už Jūsų komentarą. Tikiuosi patirtis su kitais specialistais Jūsų kelyje bus geresnė.

Bendra informacija pacientams atsakant į komentarą:
Mitybos programos visada sudaromos pagal paciento pageidavimus ir ligos foną, kaip ir šiuo atveju. Pacientas perspėjamas, kad programa gali koreguotis eigoje, kuomet jis išbandys ir laikysis programos bent porą savaičių. Tai yra normali ir priimtina praktika dietologo darbe, nes kiekvieno žmogaus skoninės savybės, gyvenimo būdas ir galėjimas prisitaikyti prie naujų įpročių labai skirtingi.

Jei pacientas gavęs programą, įvertina, kad ji jam netinka net jos nepabandęs, tai yra jo atsakomybė.

Jei pacientas pabando ir turi poreikį koreguoti programą, į tai visada atsižvelgiama ir aptariama.

Gražios dienos,

Gyd. Dalia

2022-03-24, 22:09 | Registruotas lankytojas 9

Nerekomenduoju, kreipiausi, del virsvorio. Paskaiciavo KMI, dave lapa su maisto produktais, ka galima ir ko negalima valgyti metant svori. Viskas. Paprasius, kad padetu susidelioti maisto plana, ka, kada ir po kiek valgyti, kad svoris kristu, atsisake. Pasiule tik mokama mitybos plana pas ja isigyti...

Vaitkevičiūtė Dalia atsakė

Laba diena,

Malonu, kad parašėte savo nuomonę. Gaila, kad nevisada išeina pateisinti pacientų lūkesčius. Deja, tačiau maitinimosi programos Lietuvoje poliklinikose nėra kompensuojama paslauga. Sėkmės Jums.

2022-02-21, 17:10 | Registruotas lankytojas 1

Kreipiausi į gydytoją svorio metimui esant dirgliosios žarnos sindromui. Gydytoja mitybos plano nepateikė žadėtu laiku. Susisiekus - sudarė jį per porą valandų, kas matėsi iš plano stilistikos. Planas neatitiko mano lūkesčių - nebuvo įvertintas fizinio aktyvumo kriterijus, kcal kai kuriomis dienomis buvo per mažas (planą įvertino mano sporto treneris). Nebuvo nurodytas baltymų, riebalų, angl. santykis (to prašiau konsultacijos metu). Receptai sudaryti neracionaliai (kiaušinienė orkaitėje iš 1 kiaušinio), nenurodyti alternatyvus produktai (papajos turi sezoniškumą). Išsakius savo nusivylimą gydytoja siūlė dalį pinigų grąžinti (neėmiau), planą kažkiek pakoregavo (juo nebesinaudojau). Tačiau jis neatitiko mano lūkesčių. Gydytoja labai išgyvena dėl neigiamų komentarų ir nesinaudoja teise situacijos pakomentuoti (gavau atsakymą el. paštu “įvyko kaip įvyko), vietoj to reikalauja platformų komentarus šalinti. Tikiuosi mano teisė į asmeninę nuumonę, suteikta šios platformos, išliks. Tai mano asmeninė patirtis, kuri mane labai nuvylė ir paliko neatsakytais klausimais, kodėl gavau tokią nekokybišką paslaugą.

2022-02-07, 12:59 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionali ir maloni gydytoja. Visada išklauso, pataria ir motyvuoja. Rekomenduoju kaip vieną iš šios srities profesionalių.

2022-02-07, 10:30 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, labai man padėjo. Nuo pirmojo vizito prabėgo pusmetis ir rezultatas minus 14 kg. Kreipiausi į gydytoją, kai jau ne vienerius metus savarankiškai bandžiau numesti svorio ir nepavyko. Dabar esu labai laiminga, kupina energijos. Iki pilnos laimės liko gal kokie -6 kg. Didelis AČIŪ gydytojai. Galiu pasakyti tik gerus žodžius apie gydytoją Dalią. Jau pačių pirmojo susitikimo metu su gydytoja aptarėme mano mitybos įpročius, ir iš karto atkreipė dėmesį į produktus, kuriuos palaipsniui turėčiau išbraukti iš savo mitybos, o ką įtraukti. Atliko išsamią kūno analizę (riebalinio audinio ir raumenų santykį), aptarėme kraujo tyrimo rezultatus ir atsižvelgiant į tai sudarė man pritaikytą mitybos planą bei patarė įtraukti ir judėjimą (arba vaikščiojimą). Gydytojos sudarytas mitybos planas ir patarimai labai maloniai nustebino, nes labai bijojau, kad nesugebėsiu jo nuosekliai laikytis. Bet, viskas buvo priešingai - niekada net nesusimąsčiau, kad sveika mityba gali būti tokia įvairi ir nekelianti streso (gal tik pirmas dvi savaites buvo sunkiau, nes mano ankstesnėje mityboje buvo daug greito ir nesveiko maisto). Gydytoja labai maloni ir negaili gerų patarimų. Nuoširdžiai rekomenduoju kreiptis į gydytoją Dalią tiems, kurie turi antsvorio, nutukimo problemų arba tiesiog nori pasitarti dėl mitybos įpročių. Aš gailiuosi tik vieno, kad taip ilgai dvejojau ir nesikreipiau, o savarankiškai bandžiau pakeisti.

2022-02-02, 09:18 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja. Metus laiko kankinausi su refliukso į dvylikapirštę žarną problema ir kenčiau siaubingą diskomfortą ir skausmą. Medikų paskirti vaistai nepadėjo, todėl pradėjau ieškoti kitų sprendimų. Dalios Vaitkevičiūtės kruopščiai parengtas mitybos planas suveikė stebuklingai. Netikėjau, kad tiek galima pasiekti tik mityba. Plano laikausi jau porą mėnesių ir jaučiuosi nuostabiai be jokių vaistų. Be to, pirmą kartą nuo paauglystės mano kraujo rodikliai buvo idealūs (prieš tai nuolat kankindavo anemija, nors maitinausi pakankamai kokybiškai ir sveikai, tačiau ne taip kaip reikėjo būtent man). Plane yra nurodyti tiek rekomenduojami/nerekomenduojami produktai, tiek receptai su kiekiais visai savaitei. Labai paprasta ir lengva laikytis, jei turi motyvaciją ir pats skiri tam laiko. Rekomenduoju šią gydytoją 100%.

2022-02-01, 15:54 | Registruotas lankytojas 306

Puiki, maloni gydytoja! Išklausė visas sveikatos problemas, nuoširdžiai ieškojo būdų išspręsti jas. Konsultacija ir gydymo planu likau patenkinta. Rekomendavau visiems šeimos nariams ir draugams !

2021-02-03, 18:31 | Registruotas lankytojas 22

Nieko gero... KMI ir pats galiu pasiskaičiuoti, valgyti daug daržovių ... Viskas žiūrima bandymo metodais dietomis, kurios yra patvirtintos ir surašyti produktai...Jei kažko paklausi dėl kitų sveikatos problemų daktarė nelabai žino ką atsakyti ir šiaip nieko gero... Mokamai neičiau, o ką kalbėti apie eiti ir su sveikatos draudimu...Tik laiko gaišimas... kam tie dietologai išvis reikalingi...

2019-01-14, 10:56 | Registruotas lankytojas 1

puiku

2016-10-18, 22:15 | IP: 213.164.115.22

Labai rūpestinga ir dėmesinga gydytoja. Visada padės, pagydys, išklausys. AČIŪ!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.