Pacientai, kurie rekomenduoja Vykintas Liutkevičius, %

Biofirst klinika
Kauno Affidea klinika

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08354, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Biofirst klinika
Kauno Affidea klinika
2022-01-15, 20:55 | Registruotas lankytojas 9

Nerekomenduoju šio gydytojo tiems, kas turi rimtesnių problemų. Ilgą laiką kankinuosi su skausmu kakle, atsiradusiais slankiojančiais guzeliais, kurie didėja. Padidėję limfmazgiai, kurie taip pat kartais skausmingi. Po daugiau nei pusantrų metų pagaliau į mane rimčiau pažiūrėjo LOR Šiauliuose, kuris davė siuntimą ne echoskopijai, kuri nieko daug prieš tai neparodė, tačiau kaklo KT. Kaklo KT parodė pakitimus, riebalinio audinio išvešėjimą (metaplazija) bei limfmazgių padidėjimą (kuris tęsiasi jau apie 2 metus). LOR Šiauliuose tai atrodė pakankamai rimta problema, ypač žinant mano ligos istoriją, tad pats susitarė su gydytoju V. Liutkevičium (skambino prie mano akių), kuris pasakė jam atsiųsti mane. Apsidžiaugiau, kad pagaliau atradau, kas rimčiau mane apžiūrės ir GALBŪT pašalins tą išvešėjusį riebilinįį audinį, tačiau buvau nemaloniai nustebinta. Atvykau, ilgai pralaukiau eilėje, o nuėjus pasodino mane kedėje ir ilgai šnekėjo apie kitą pacientą, nekreipdamas į mane dėmesio. Kai pagaliau atkreipė, paklausė, kas nutiko, padaviau KT nuotraukas bei daktaro iš Šiaulių laišką, kuris gydytojo visai nesudomino. Atrodė, kad sieros kamščiai ausyse, kreiva nosies pertvara arba mano pasakytas nuogastavimas dėl nėštumo atrodo rimtesnė pokalbio tema. Su manim buvo nemaloniai pajuokauta, kad endoskopija parodys vaiko lytį, o aš užsiminiau apie nėštumą tik įsitikinti, kad kažkokie tyrimai nepakenktų. Taip pat gydytojas nelaukė, kol atsakysiu į jo komentarus (nes jis savo asistentui sakė, kad pas mane nėra problemų su dantimis, nors realiai jų yra ir tai gali būti viena iš priežasčių). Gydytojas mažai klausinėjo apie problemą, buvo net netiesiogiai užsiminta, kodėl aš čia atvykau, kam labiau to reikėjo - man ar LOR iš Šiaulių. Dar niekad gyvenime nebuvau taip išjuokta gydytojų kabinete, nors jų per savo neilgą 34 metų gyvenimą mačiau daug. Dabar vėl reikės praeiti kryžiaus kelius, kol pateksiu pas kokį rimtesnį gydytoją. Šeimos daktarai nedalina siuntimų į kairę ir į dešinę.