Pacientai, kurie rekomenduoja Rokas Borusevičius, %

Gydytojas periodontologas

Išduota: 2017-06-29, Nr. OPL-05053, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas odontologas

Išduota: 2014-06-18, Nr. OPL-04400, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-11-06, 21:48 | Registruotas lankytojas 19

Atlikta implantacija buvo nepriekaištinga. Ačiū už pagalbą

2020-09-30, 14:17 | Registruotas lankytojas 6

Puikus gydytojas, moka bendrauti, nuraminti, issamiai viska aiskina, nurodo ko gali tiketis po proceduros. Du kartus buvau, ir tikrai rekomenduociau visiems.

2020-02-06, 08:24 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus Gydytojas, viska papasakojo issamiai, nuramino, patare, vizitas truko 1.5val kurio metu konsultacija truko valanda laiko. Po tokio vizito nustojau bijoti eiti pas dantistus. Kuo daugiau tokiu Gydytoju. Rekomenduoju visu 100%

2019-10-20, 15:24 | Registruotas lankytojas 1

Rokas šalino man du protinius dantis. Labai bijojau, bet Rokas profesionalas mane nuramino ir ištraukė abu dantis. Prieš tai jaučiau skausmą, šiandien jaučiu tik padėką. Rekomendacijų niekur nerašau, bet apie šį gydytoją turėjau pasisakyti.

2019-09-04, 11:57 | Registruotas lankytojas 1

Rokas man šalino tris protinius dantis. Prieš pirmąjį vizitą buvo baisu, nes procedūra nėra maloni, tačiau tik pasisveikinus su Roku visos baimės ir nerimai dingo! Klausimai atsakyti, dantys sėkmingai išrauti, Rokas informavo apie viską, ko galima tikėtis ir laukti gyjimo metu. Tad kai viskas daroma teisingai- nėra ko bijoti ir jaudintis. Nuoširdžiai rekomenduoju kaip specialistą ir puikią asmenybę. Ačiū!

2019-08-27, 15:36 | Registruotas lankytojas 1

Rūpestingas, konkretus bei profesionalus gydytojas, į kurį kreipiausi dėl protinio danties šalinimo. Man išsamiai paaiškino apie danties būklę, procedūros bei gydymo eigą, danties šalinimas buvo sklandus ir greitas, buvo malonu bendrauti vizitų metu. Esu labai patenkinta suteikta kokybiška paslauga ir rekomenduoju šį gydytoją!

2019-08-05, 10:34 | Registruotas lankytojas 1

Grieztas, bet teisingas. Labai padejo man

2019-05-30, 11:55 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas greitai ir neskausmingai pašalino du protinius dantis. Prieš procedūrą nerimavau, tačiau gydytojas nuramino ir atsakė į visus klausimus tiek apie procedūrą, tiek apie gijimą po procedūros. Rekomenduoju. Puikus ir supratingas gydytojas

2019-05-29, 05:20 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, aukščiausios kvalifikacijos! Atliko gydymą dėl paradantozės, gydytojas griežtas kai kuriais klausimais, gydymas pats nemalonus ir gijimas ~1-2sav sunku, tačiau labai veiksminga - baigėsi dantenų kraujavimas, sumažėjo nemalonus kvapas, jaučiuosi daug geriau.
Taip pat gydytojas atliko implantaciją su skaitmeninėmis 3D technologijom, implantacija praėjo ypatingai sklandžiai, be jokių komplikacijų, be skausmo, be tinimo. Rekomenduoju

2019-03-14, 09:36 | Registruotas lankytojas 1

Rovė protinius dantis. Išrovė labai greitai, neskausmingai. Po rovimo suteikė visą informacija kaip rūpintis, kol sugis, bei padėjo pasirūpinti skausmo sumažinimu po rovimo. Esu labai dėkingas Rokui.

2018-10-04, 18:35 | Registruotas lankytojas 2

Lankausi pas gydytoją jau kuris laikas ir labai džiaugiuosi , kad jį atradau. Visada žinau kas bus atliekama gydymo metu, visada atsako išsamiai į klausimus, pasiteirauja kaip jaučiuosi. Vizitai pas tokius gydytojus kaip Rokas tikrai nesukelia neigiamų emocijų :)

2018-08-10, 06:11 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi konsultacijai dėl protinių dantų gydymo. Buvo atlikta panoraminė dantų rentgeno nuotrauka. Gydytojas apžiūrėjo ir įvertino ne tik protinius dantis, bet išnagrinėjo ir nuotraukoje matomus pakitimus. Išsamiai papasakojo apie esamas dantų problemas, galimus gydymo metodus ir jų svarbą.
Gydytojas maloniai bendrauja, atsako į visus klausimus.

2018-08-07, 14:56 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities žinovas. Maloniai ir taktiškai bendrauja, visada geros nuotaikos, tiesiog malonu pas jį lankytis. Po vizito pasiteirauja dėl savijautos, ar neatsirado problemų. Tikrai rekomenduoju!

2017-11-22, 22:01 | IP: 78.56.49.7

Labai dėmesingas ir profesionalus gydytojas.

2017-07-05, 16:41 | Registruotas lankytojas 1

Visiems rekomenduoju: jaunas, nuoširdus, jautrus, atsidavęs darbui, nuostabus gydytojas! Esu jam labai dėkinga.

Edita,
Pakruojis

2017-03-16, 14:20 | Registruotas lankytojas 3

Smagu ateit pas jauną, teigiamai nusiteikusį specialistą. Kruopščiai atliko savo darbą. Rekomenduočiau. Spaudžiu like :)

2017-02-10, 12:00 | Registruotas lankytojas 1

Rekomenduoju, dėmesingas ir atsakingas gydytojas.