Pacientai, kurie rekomenduoja Rokas Borusevičius, %

Gydytojas odontologas

Išduota: 2014-06-18, Nr. OPL-04400, Galiojanti

2019-10-20, 18:24 | 1

Rokas šalino man du protinius dantis. Labai bijojau, bet Rokas profesionalas mane nuramino ir ištraukė abu dantis. Prieš tai jaučiau skausmą, šiandien jaučiu tik padėką. Rekomendacijų niekur nerašau, bet apie šį gydytoją turėjau pasisakyti.

2019-09-04, 14:57 | 1

Rokas man šalino tris protinius dantis. Prieš pirmąjį vizitą buvo baisu, nes procedūra nėra maloni, tačiau tik pasisveikinus su Roku visos baimės ir nerimai dingo! Klausimai atsakyti, dantys sėkmingai išrauti, Rokas informavo apie viską, ko galima tikėtis ir laukti gyjimo metu. Tad kai viskas daroma teisingai- nėra ko bijoti ir jaudintis. Nuoširdžiai rekomenduoju kaip specialistą ir puikią asmenybę. Ačiū!

2019-08-27, 18:36 | 1

Rūpestingas, konkretus bei profesionalus gydytojas, į kurį kreipiausi dėl protinio danties šalinimo. Man išsamiai paaiškino apie danties būklę, procedūros bei gydymo eigą, danties šalinimas buvo sklandus ir greitas, buvo malonu bendrauti vizitų metu. Esu labai patenkinta suteikta kokybiška paslauga ir rekomenduoju šį gydytoją!

2019-08-05, 13:34 | 1

Grieztas, bet teisingas. Labai padejo man

2019-05-30, 14:55 | 1

Gydytojas greitai ir neskausmingai pašalino du protinius dantis. Prieš procedūrą nerimavau, tačiau gydytojas nuramino ir atsakė į visus klausimus tiek apie procedūrą, tiek apie gijimą po procedūros. Rekomenduoju. Puikus ir supratingas gydytojas