Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

79.1% Complete
4

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

81.3% Complete
4.1

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

81% Complete
4.1

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

72.4% Complete
3.6

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

67.2% Complete
3.4

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

88.9% Complete
4.4

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

77.3% Complete
3.9

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-06-08, 07:55 | 3

NUOSTABUS gydytojas.Pažinojau jį prieš 20 metų,kitomis aplinkybėmis,buvo nuostabus ,jautrus profesionalus.Tik gražiausi žodžiai.
Po tiek laiko teko susitikt vėl įvykus nelaimingam atsitikimui.Gydytojas Vygandas dėmesingas,jautrus,skiriantis pacientui laiko tiek kiek reikia,kad įvertintų jo būklę,nuramintų bei atsakytų į visus klausimus.
Ačiū,kad daugiau tokių gydytojų būtų Lietuvoje.
Sėkmės tolimesniame sunkiame darbe.

2018-04-29, 14:49 | 2

Atvykau į kliniką žymiai anksčiau, tačiau gydytojas rado laiko mane priimti. Apžiūrėjo įdėmiai, paskyrė tinkamą papildomą tyrimą ir po to rastą problemą man paaiškino absoliučiai suprantamai ir įtikinamai. Vizitą pas gydytoją vertinu aukščiausiu balu, kadangi neturiu kuo skųstis, įskaitant ir gydytojo bendravimo kultūrą. Vizito kainą vertinčiau kaip nepigią, tačiau tai, manau, daugiau privačios įstaigos, kur dirba gydytojas, o ne pastarojo nustatyti įkainiai.

2017-04-25, 11:58 | IP: 78.60.76.141

Gyd. Vygandas Navikas-Gydytojas Profesionalas iš didžiosios raidės. Tiksliai ir greitai nustatė ligos priežastis, paaiškino galimus liekamuosius reiškinius, atsižvelgdamas į mano darbo pobūdį ir fizinį aktyvumą patarė kokių priemonių imtis potrauminiu periodu, kad liekamuosius reiškinius sumažinti iki minimumo, būti maksimaliai darbingam ir komfortiškai jaustis, paskyrė papildomas konsultacijas pas kitus gydytojus. Labai vertinu gyd. V. Naviko žmogiškumą ir paprastumą. Bendraujant su gydytoju nesijautė jokios arogancijos, jokio nutylėjimo, skubėjimo, atmestinumo ir pan. Gydytojau, spaudžiu Jums dešinę ir dar kartą labai dėkoju už profesionalią pagalbą. Esate pavyzdys kitiems gydytojams ir tikrai garbingai atstovaujate gydytojų bendruomenę bei gydymo įstaigą.

2017-04-06, 00:36 | IP: 78.62.6.145

Ačiū daktare už kokybiškai sutektas paslaugas. Viskas atlikta kruopščiai, greitai ir profesionaliai.Dėkoju jums Juozo Valentos iš Druskininkų vardu.

2016-09-16, 16:35 | 1

Labai konkretus nuosirdus turintis jumoro jausma gerai ismanantis savo profesija. Daktarui noriu padekoti uz gerai atlikta operacija ir palinketi sveikatos istvermes ir kantrybes atsakingame darbe.