Pacientai, kurie rekomenduoja Laimutis Kalasauskas, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2009-04-03, Nr. MPL-13262, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kalasauskas Laimutis dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kalasauskas Laimutis?

2021-03-25, 18:11 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras gydytojas,malonus ,greit sprendžia problemas.VERTAS GYDYTOJO VARDO.

2016-09-22, 22:01 | IP: 188.69.209.140

tik pacius geriausius atsiliepimus galeciau pasakyt ACIU

2015-02-13, 07:20 | IP: *.*.*.*

2013-08-21, 18:31 | IP: 84.55.19.130

Esu per gyvenima turejus 6 operacijas. Ir palyginus daktarus pats geriausias ir profesonaliausias tai gyd.L. Kalasauskas. Jis mane operavu 2 kartus ir visi sekmingai pavyko,net plastikos chirurgai pamate jo darba stebisi. Nezinau net sio daktaro gyvenime nepamirsiu.Jis pats geriausias profinaliausias,taktiskiausias ir t.t

2012-02-04, 14:05 | IP: 84.55.17.245

sis daktaras isgelbejio man gyvybe,operavo mane 6 valandas,buvau komoj 7balu,vienu zodziu geras daktaras atsakingas labai malonus,vien tik geri zodziai apie si daktara,aciu jam uz tai kad as esu sveika ir gyva
laukia dar viena operacija ir tik pas ji operuosiuos

2011-10-15, 18:38 | IP: 217.17.86.56

labai siltai bendraujantis ir profesionalus gydytojas

2009-01-10, 12:36 | IP: 88.119.188.86

Gyd. Laimutis Kalasauskas savo eilinio naktinio budėjimo metu, pavojingomis, ūmiai besikeičiančiomis sąlygomis (kurias sukėlė bendras sunkaus ligonio sveikatos stovis) ruošė operacijai bei vėliau sėkmingai operavo mano tėvą, kuriam jau virš 90 metų. Apie eigą, pokyčius bei galimas rizikas aš buvau gydytojo operatyviai, paprastai ir išsamiai informuojamas. Jau po pirmo pokalbio supratau, kad mano tėvas atsidūrė tikro savo darbą gerai išmanančio, atsakingo profesionalo rankose. Vėliau ne kartą įsitikinau, kad pirmas įspūdis neapvylė. Širdingai dėkoju už suteiktą pagalbą.