Pacientai, kurie rekomenduoja Kęstutis Rimaitis, %

Gydytojas anesteziologas reanimatologas

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12821, Galiojanti

2019-04-05, 13:27 | 1

Puikus žmogus. Atsakingas. Ačiū už laimę džiaugtis sūnumi.

2019-02-24, 11:44 | 2

Puikus gydytojas.Švelniai bendravo, nuramino, suteikė reikiamos informacijos, pritaikė tinkamus narkozės vaistus!Ačiū!Sėkmės darbuose!

2018-12-07, 20:22 | 9

Gerbiamas Profesoriau Kęstuti RIMAITI, jau bus beveik metai, kada mane Kauno Klinikose operavo Akušerijos ir ginekologijos anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriuje. Jaučiuosi labai skolinga Jums ir Jūsų komandai nepadėkojusi, kad Jūsų dėka ir kitų gydytojų aš esu gyva ir galiu gyventi su savo artimaisiais. Nuoširdus ačiū Jums gydytojau. Nemoku žodžiais Jums išreikšti dėkingumo. Dievas laimina Jus ir Jūsų medikų komandą. Linkiu Jums ilgų gyvenimo metų. Ačiū už išgelbėtas gyvybes Jums. Ačiū, kad rūpinotės ir po operacijos. Buvau operuota 2018-04-05 d. Dėkoju gydytojui ir slaugytojai reanimacijoje, pavardžių nepaklausiau, kurie visą naktį neatsitraukdami budėjo prie manęs. Esu be galo dėkinga Jums visiems medikams ir niekada nepamiršiu Jūsų gerų širdžių ir rankų. Visada prisiminsiu Jus maldoje. Gražių artėjančių Jums švenčių, Šv.Kalėdų ir artėjančių 2019-ųjų Naujųjų metų !!!
Buvusi pacientė Gražina Zlatkienė, Anykščiai.

2018-09-17, 05:52 | 2

Labai ačiū šiam gydytojui!! Jūs nuostabus žmogus!

2018-03-14, 12:19 | 1

Nuostabus gydytojas, buvo rizinga operacija, viskas pavyko, rekomenduoju, nuostabus zmogus