Pacientai, kurie rekomenduoja Genovaitė Bogušaitė, %

Gydytojas anesteziologas reanimatologas

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-12883, Galiojanti

Bogušaitė Genovaitė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bogušaitė Genovaitė?

2014-04-18, 23:38 | IP: 78.61.54.205

Labai šilta ir miela ,rūpestinga kokių reta šiais laikais .Labai Ačiū Jums buvusi pacientė

2012-08-29, 11:27 | IP: 188.69.224.175

Ši gydytoja kaip fėja-geradėja. Atėjo lengva eisena ir su savo šilta šypsena nuėmė visą priešoperacinę įtampą. Paaiškino viską kuo išsamiausiai, kas su manimi vyks suleidus vaistus. Ko galiu tikėtis po narkozės. Po opereacijos pabudau kaip iš paprasto miego, jokių pašalinių reiškinių.Buvau prisiklausiusi daugybę baisių istorijų ir jau kaukiau, kada visa tai man pradės darytis. Deja, aš pabudau kaip iš paprasto miego. Jokių pykčio priepuolių, jokio pykinimo.... Nieko, nieko. Ir kitą dieną daktarė, atėjo ir teiravosi kokia mūsų visų, gulinčių palatoje, sveikata.Visos buvome po operacijų. Priėjo prie kiekvienos atskirai su visomis pakalbėjo. Tai gydytoja iš didžiosios raidės. Linkiu Jai sveikatos ir kuo didžiausios sėkmės darbe ir gyvenime. Ji sugriovė visus mano mitus apie anesteziologus. Ačiū Jai.

2008-05-26, 19:41 | IP: 86.100.67.208

labai gera daktarė