Pacientai, kurie rekomenduoja Sigitas Ryliškis, %

Išduota: 2007-06-29, Nr. MPL-09556, Galiojanti

2019-11-06, 19:21 | 1

Sigitas Ryliskis atliko operacija po kurios likau invalidu..... ka galima kalbeti toliau apie si nuostabu gydytoja.....

2019-05-30, 10:23 | 4

Aciu ,daktare,uz atlikta operacija.As Jusu nemaciau nes gi gulejau ant operacinio stalo narkozes busenoje.Taciau dar susitiksim ir pasakysiu Jums didelis ACIU!!!

2019-05-10, 06:28 | 3

Labai malonus, profesionalus, negailintis laiko bendravimui su pacientu. Ačiū Jums, daktare.

2018-04-16, 21:59 | 1

Nuostabus savo profesijos DAKTARAS . Esu jam labai dėkinga. Jei ne šis daktaras, būčiau likus neįgali. Rekomenduoju. ❤

2018-02-02, 17:20 | 1

Esu labai dėkinga daktarui už profesionalų požiūrį, puikiai atliktą darbą, rūpestingumą ir atidumą. Be jokio papildomo atlygio labai maloniai viską paaiškino, atliko visus reikiamus veiksmus pagal savo kompetenciją. AČIŪ!!! Labai malonu bendrauti, kai esi išklausomas, suprastas, prireikus panaudojamas subtilus humoras ir nepamirštamas žmogiškumas. Kuo geriausios rekomendacijos!

2017-08-13, 01:54 | IP: 84.46.241.139

Puikus gydytojas,atliko sudietinga peties operacija Lazdynu lyg.,malonus bendravymas prieš ir po operacijos.
Tiesiog NUOŠIRDŽIAUSIAS AČIU JUMS!!!
P.S:operavo mano vyra

2017-02-23, 14:49 | 1

Si saunu gydytoja visada rekomenduoju pazystamiems,kuriems reikalinga pagalba ortopedijos srityje. Aciu Jam uz isgelbeta mano peti.

2016-10-24, 00:20 | IP: 86.100.251.68

Puikus gydytojas, kuriuo gali pasitikėti.Puikus traumatologas, padarė labai gerai operaciją 2016 10 07 Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje . Išoperavo labai sudetingą operaciją,surinko sulaužitus kaulus ,vienas daktaras kuris tik sutiko atlikti tokia sudetinga operacija .Aš labai dekinga daktarui Sigitui Ryliškiui .Rekomenduoju kaip labai gera specialistą!!!!!!!