Pacientai, kurie rekomenduoja Mėnulė Muldarytė, %

Gydytojas odontologas

Išduota: 2005-02-01, Nr. OPL-01308, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-01-16, 20:53 | Registruotas lankytojas 1

Mano motina (87 m.) kreipėsi dėl krūminio danties protezavimo. Priėmė mandagiai, maloniai, bet, nekreipdama dėmesio į prašymą pažiūrėti krūminį dantį, pacientei neprašant, nuo keturių priekinių dantų nuėmė prieš dvejus metus uždėtą vientisą karūnėlę (kaina apie 1000 eurų). Pasakė, kad karūnėlė bloga, susidėvėjusi ir pasiūlė užsisakyti naują (vėliau tą pačią dieną pasakė, kad senos karūnėlės grąžinti negalinti). Paprastai sakant išlupo neprigirdinčios, todėl sunkiau situacijoje susigaudančios pacientės karūnėlę ir pastatė prieš įvykusį faktą (mūsų subjektyvia nuomone, matyt, trūko užsakymų).
Nerekomenduojame šios odontologės, ypač turėtų būti atsargūs pagyvenę (neprigirdintys ar dėl kitų priežasčių sunkiau situacijoje susigaudantys) žmonės.

2019-03-29, 15:24 | Registruotas lankytojas 1

Likau labai patenkinta. Nuoširdžiai ir maloniai dirba.

2019-01-22, 12:46 | Registruotas lankytojas 1

Iš mano močiutės buvo paimta gerokai didesnė suma grynais, nei buvo įrašyta į sąskaitą, dėl ko kompensacija iš ligonių kasų galima gerokai mažesnė, nei buvo sumokėta. Be to, plokštelė pagaminta blogai, yra netinkama nešiojimui, o gydytojos vienintelis pasiūlytas variantas - gaminti naują. Labai nusivilę tokiu gydytojos elgesiu - nerekomenduojame niekam jos paslaugų.

2018-08-16, 12:37 | Registruotas lankytojas 5

Demesinga, gera gydytoja. Man padejo skubiai.

2017-05-08, 11:09 | IP: 78.56.180.34

Puiki gudutoja Menulė Mundarytė