Pacientai, kurie rekomenduoja Margarita Musteikytė, %

Gydytojas ortodontas

Išduota: 2011-06-30, Nr. OPL-03988, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas odontologas

Išduota: 2008-07-01, Nr. OPL-02616, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Musteikytė Margarita dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Musteikytė Margarita?

1.9

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2021-02-18, 12:48 | Registruotas lankytojas 1

Be galo maloni ir atidi gydytoja, atsako į visus klausimus ir nuoširdžiai pataria. Mano ortodontinis gydymas truko 4 metus - tik geriausios rekomendacijos!

2021-01-25, 10:02 | Registruotas lankytojas 1

Nebuvo kompetetingai paaiškinta greitosios ortodontijos grėsmės ir pasekmės, blogo sakandžio pasekmės po tokio gydymo bei pasiūlytas kitas gydymo variantas tausojantis nuosavus dantis. Pažiūrėta visiskai pavirsutiniskai. Po šios gydytojos dantu tiesinimo reikia viską perdaryti ir tvarkyti dantis is naujo

2020-06-04, 08:52 | Registruotas lankytojas 1

Gerbiama daktarė Margarita Musteikytė yra savo srities profesionalių profesionalė. Į visus klausimus gavau labai aiškius atsakymus. Gydymas vyksta tiksliai ir kruopščiai, o rezultatas kalba pats už save. Labai rekomenduoju!

2020-03-24, 19:26 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, labai profesionaliai atlieka savo darbą, atsakė į visus klausimus, kurie man kilo. Savo srities specialistė, tobulinasi kursuose, domisi, kaip sekasi gydymo procesas, konsultuoja. Mano situacija ir gydymas yra labai sudėtingas, bet jaučiuosi ramus, nes esu pas puikią savo srities specialistę.

2019-10-20, 19:49 | Registruotas lankytojas 1

Specialistė kaip ir gera, bet akivaizdu, kad dirba ne dėl kitų sveikatos, bet kad pinigų gautų kuo daugiau. Siūlau neiti pas šitą dantistę.

2019-09-11, 08:11 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju!!! Mus perdave pa sia gydytoja testi gydyma breketais. Bet atvykus pas daktare net nebuvo pasidometa musu jau ivykusiu gydymu, liepta naujai perdaryt tam tikrus dalykus, kurie yra atnesti i vizita. Vilkina gydyma: parase dar truks metus laiko maziausiai, o is tikruju 3 menesiai belike. Sumoketa kosmine kaina. Bendravimas baisus. Tikrai norima pasipelnyti is bedos, o nepadaryt savo darba. Pabegom iskart po vizito ir daugiau nebegrisim. Neverta demesio ortodonte!!!!

2019-05-27, 13:37 | Registruotas lankytojas 2

Labai gera daktarė - aukštos kvalifikacijos, dirba kruopščiai ir atsakingai. Nuolat dalyvauja seminaruose ir kitose mokymosi programose. Turiu problemų su žandikaulio sąnariu, jau matosi teigiami gydymo pokyčiai, kiti ortodontai, į kuriuos kreipiausi, nežinojo, kaip man padėti, patarimai buvo daug nesižioti, laukti kol pradės skaudėt ir tada operuoti. Daktarė mane nusiuntė pasidaryti reikiamus tyrimus ir pagal juos daro ortodontinį gydymą, taip pat nusivežė mane į Austriją, Vieną, į konsultaciją pas jos dėstytoją, kur šiuo metu kelia kvalifikaciją. Ačiū jai už meilę savo darbui.

2019-05-02, 18:29 | Registruotas lankytojas 1

Maloni kompetentinga gydytoja, savo srities profesionalė. Kai ieškojau patikimo specialisto dauguma rekomedavo būtent ją, apibūdino kaip vieną geriausių šios srities specialisčių Lietuvoje. Kiek žinau ji daug stažuojasi užsienyje. Paliko šilto, paprasto žmogaus įspūdį.

2018-07-17, 16:46 | Registruotas lankytojas 2

Siaip tikrai esu labai nusivylusi. Labai gaila, kad nebuvo tiek atviru atsiliepimu kai rinkausi gydytoja.... Mano akimis ziurint, gudymo laikas tempiamas specialiai (breketai) arba del patirtirties stokos. Siulo brangiausia varianta, ale gydymas bus greitesnis ir pan, bet is 1m 3 men. Planuoto breketu nesiojimo, viskas velkasi jau nuo 2015 metu... Sukista daug pinigu, o galo nesimato, nors problemos dideles ir nebuvo. Kai susidejau suzinojau kad dar du pazistami pabego pas kitus gydytojus nes nebuvo patenkinti, bet man jau buvo velu... Ir dar nezinia kiek tesis... Taip, kad as nerekomenduoju, siulau paieskoti geresniu ortodontu. Sekmes!

2018-07-11, 10:03 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja, demesinga, maloni ir labai siltas zmogus. Rekomenduoju!

2018-04-13, 21:59 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-03-27, 16:29 | Registruotas lankytojas 12
2018-02-19, 14:07 | Registruotas lankytojas 5

Labai patiko gydytoja, maloni, švelni, viską papasakoja, skiria tikrai daug dėmesio. Jos kainynas brangus, bet darbo kokybė sako pati už save, po pirmo apsilankymo supratau, kad eisiu tik pas ją. Tik pačiai klinikai reikėtų pasistengti (Vilniaus odontologijos centras), nes su registracijomis tikras balaganas, sumaišo laikus ir pan. Itin pažangia besiskelbianti klinika turėtų būti pažangi viskame, nepakanka tik nusipirkti gerą įrangą, reikia dar ir vidinės tvarkos.

2017-06-23, 22:53 | IP: *.*.*.*
2017-06-21, 21:29 | IP: 78.58.1.125

Labai gera gydytoja,visiems rekomenduoju.

2017-01-18, 20:39 | IP: 84.55.52.218

Labas vakaras, noriu padėkoti gyd, Margaritai už profesionalų darbą. Visų pirma, breketus dar vis nešioju, bet net neabejoju, kad gydymas parinktas tinkamai. Man rekomendavo ją, kaip ji sakė "dėdė". Viską paaiškina, kaip kas vyks, kas dabar atliekama. Eidama pas gydytoją, pasidomėjau,kad gydytoja turi labai aukštą ortodontijos kvalifikaciją. Šia gydytoja visapusiškai pasitikiu ir rekomenduočiau ortodontiniam gydymui.