Pacientai, kurie rekomenduoja Jurgita Povilaitytė, %

Gydytojas burnos, veido ir žandikaulių chirurgas

Išduota: 2006-09-07, Nr. OPL-02094, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Povilaitytė Jurgita dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Povilaitytė Jurgita?

2019-06-11, 13:00 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja budėjo, kai atvykome su dukryte. Dukrytė buvo nukritusi nuo paspirtuko ir smarkiai susižalojusi veidelį. Gydytoja paskyrė rengeną, pakomentavo atsakymą, paskyrė vaistukus ir paleido. Viskas vyko tobulai greitai ir sklandžiai. Labai rekomenduočiau ir norėčiau pakliūti pas ją, jei vėl prireiktų.

2019-04-20, 20:26 | Registruotas lankytojas 1

Tai labai gera ir nuoširdi gydytoja. Profesionaliai viska paaiškino ir atliko operaciją,kurios aš taip bijojau,bet ši nuostabi daktarė atliko neskausmingai,ramindama. Gulint ligoninėje pastoviai sulaukdavau nuoširdaus dėmesio,esu dėkinga Daktarei.

2018-08-06, 11:31 | Registruotas lankytojas 3

Taip atsitiko, kad būtent gyd. J. Povilaitytė budėjo tą savaitgalį Žalgirio klinikoje, kai man nutiko nelaimė ir atvažiavome į priimamąjį. Labai džiaugiuosi gydytojos profesionaliu darbu. Puikiai susiūtos siūlės. Ir kaip žmogus - šiltas, geras, rūpestingas. Visada rūpinosi mano gyjimu, visada pasiteiraudavo kaip sekasi. Gydytoja Jurgita yra be abejonės pati nuostabiausia gydytoja su kuo teko susidurti.

2018-06-28, 19:30 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja, gerai išmananti savo darbą. Rekomenduoju!

2017-02-27, 14:00 | Registruotas lankytojas 1

Pati geriausia sutikta gydytoja. Tikra savo srities profesionalė. Operacija atliko sėkmingai, daktarė rūpestinga, maloni.