Pacientai, kurie rekomenduoja Violeta Jazdauskienė, %

Gydytojas vaikų chirurgas

Išduota: 2009-05-13, Nr. MPL-14249, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Jazdauskienė Violeta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Jazdauskienė Violeta?

2.8

2.7

2.7

2022-02-02, 20:26 | Registruotas lankytojas 3

Puiki chirurgė, profesionaliai atliekanti savo darbą. Ne kartą teko lankytis, labai džiaugiamės šia gydytoja. Viską išsamiai paaiškino ir prieš ir po operacijos, operacija pavyko puikiai, nežinau ko daugiau galima norėti.
Prirašyta čia neigiamų komentarų - na gydytoja turi gal tokį savitą bendravimo stiliuką kartais, bet dėlto man ji tik dar labiau patinka. Žmonės, atvažiuojate į ligoninę su sveikatos problemom, tai džiaugkitės, kad pas gerą speclialistą patekote, o ne verkite, kad gydytoja ne kaip "draugelė" su jumis bendravo.

2018-02-16, 17:41 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni ir profesionali gydytoja. Atidžiai rūpinosi mano vaiku, atliko visus reikalingus tyrimus, greitai reagavo, jei vaikas kuo skundėsi. Tikrai gerai dirba ir myli savo darbą. Rekomenduoju.

2017-03-02, 10:22 | IP: 89.117.218.41

Labai dėkoju gydytojai. Antrą kartą gulėjo mėrgaitė klinikoje likome labai patenkintos gydytojos dėmesingumu, rūpestingumu, Ačiū.

2016-02-04, 16:21 | IP: 78.62.15.232

Nuostabi gydytoja, puikiai pasirūpino mūsų berniuku. Viskas buvo atlikta operatyviai , nedelsiant. Operacija atlikta sėkmingai. Didelis ačiū dar kartą!

2014-01-09, 15:18 | IP: 83.181.57.99

Ši gydytoja nesenai operavo mūsų berniuką, nebuvo nei susitarę su ja iš anksto, nei davėme vokelį, bet gydytoja tikrai normaliai atliko savo darbą, tiek paaiškino mūsų problemą, tiek davė detalius nurodymus kaip po visko tvarkytis ir prižiūrėti pjūvį. Kas buvo neaaišku klausiau - į visus klausimus buvo atsakyta.

2010-02-18, 17:28 | IP: 88.216.121.209

na mums ši gydytoja pasirodė maloni, aišku sukalbamesnė tapo kai į kišenę įkišome daukantėlį...