Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Aleksandras Alekseičikas kirinovas, %

Licencijos

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12720, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Alekseičikas kirinovas Aleksandras dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Alekseičikas kirinovas Aleksandras?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

86.6% Complete
4.3

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

80.6% Complete
4

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

75.2% Complete
3.8

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

80% Complete
4

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

75.9% Complete
3.8

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

85.8% Complete
4.3

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

96.6% Complete
4.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2022-04-05, 12:40 | Registruotas lankytojas 1

Tai buvo geriausias gydytojas,kuris pagyde mane be vaistu:tik atjauta ir įtaiga kad bûćiau stipri ,nes turiu użauginti savo mažus vaikus..tai buvo 1972m.Gerb.Dr. yra mano bendraamžis,-tikiu,kad Jo paguodos dabar labai reikia ukrainieciams,baltarusiams ir..lietuviams.

2021-06-11, 19:42 | Registruotas lankytojas 1

Savimi patenkintas, savas apimtis išpučiantis ir kitų sąskaita, jo galva, visus pranokstantis, nerodantis jokios pagarbos daugybei kenčiančių žmonių, todėl daug kam nepalikęs nieko kita, kaip nusivylimą jo pagalba, o kažkodėl gydytojaujantis asmuo. Jam pirmą kartą bendraujant manęs paklausus, atsakiau taip, kad galėjo pamatyti vien dalį situacijos, ir, kai ištilau prieš sugebėdama tiksliai apibūdinti, jis tuoj pat pateikė kaip esmę ir kritiškai rėžė savo, kad ir nelabai smarkiai, bet kas vis tiek sukėlė šoką ir atėmė žadą dėl per skubaus jo teisėjavimo, o ir piktinimąsi bei priešinimąsi jo nuosprendžiams visam likusiam gyvenimui. Jis man aiškindavo, kad jam trukdau, vis pateikdamas kaip mano asmeninę ydą, - bet negalėdavau palikti ramybėje to, kuris pats užsispyręs klaidingai mąsto ir elgiasi, o jaučiasi esąs kažin koks teisuolių teisuolis! Tad tekus susidurti, įpylė vidun savo teiginių, kurie per gyvenimą nepasitvirtino (o ne nuo to, kad jis akcentavo ir jau tada būtų tapę kažkaip išvengta), todėl ir neatitiko tikrovės, - bet vis tiek mėgino įstumti kaip teisingus dalykus. Matyt, tą patį galvoja ir apie visas savo klaidas, nes elgiasi taip, lyg jų niekada nedarytų. O jeigu visgi mato jas, suslepia, dėdamas pastangas palikti nuolatos neprašaunančio įspūdį, kaltę ar negebėjimą perkeldamas tik kitiems. Ir kas kartą būna sėkmingas kaip pats prie savęs neprisileidžiantis, bet žinantis tiek jo vadovaujamo skyriaus gydytojų, tiek pacientų patikėtus dalykus, o tapęs nesustabdomo įžūlumo žmogumi dar ir ne vieno kolegos atžvilgiu, - kai pats geba iš tiesų meistriškai (jeigu tai išvis bent ko verta meistrystė) nusikratyti atsakomybės už kitiems daromas pažaidas. Reikia pasakyti, kad tokio visiems vadovo gerumas - niekinis. Kas be gerybių apsieitų, o be teisybės ne, ribotą visgi ją gautų, nes šis išdidęs specialistas nesiremia konkretaus žmogaus gelmės pažinimu (neturėdamas tam laiko - vien daugybei jo pritaikomą patirtį), bet savo nuojautom, kuriomis trankosi į kairę ir į dešinę laukdamas, jog pataikys net užsimerkęs. O, kad jam visada pavyktų!.. Neprilygstamas jo pasitikėjimas savimi paveikiems žmonėms sukuria įspūdį, kad toks tiesiog kiaurai mato. Galiu pasakyti, kad anaiptol.
Visgi žinodamas daug sielų paslapčių, gali iki gelmių jas žeisti, tai darydamas su pasimėgavimu. Remdamasis ne kuo kitu, o savo iš kelių frazių ar net pirmo žvilgsnio susidarytomis ir po to įtvirtinamomis simpatijomis ar antipatijomis lyg koks bemat visa pagaunantis, vienus daužo iš visų jėgų savo įžeidinėjimais, kitus palaiko bent kiek remdamas, o tie dažniausiai džiūgauja ir keliasi aukštin, lyg būtų kažkuo geresni - labiau linkę sveikti (lyg kiti mažiau norėtų) ar tinkamiau gyvenę? Tie, kurie jį giria, tampa kaip gryni egoistai, nes tikrai matė, kad atšiauriai ir nėmaž negailėdamas elgiasi su vienokia grupe žmonių, o kaip su kita jau jų tarsi kokių pranašesnių - nes šie pasitenkina, kad patiems neteko jo išniekinamų dalia, irgi regimai tada susididinę savo vertę - net ligi patinkančių pragarsėjusiam skyriaus vedėjui, tokiam nieko nepaisančiam, o jų vis dėlto papaisiusiam! - bet per klystančio žmogaus, dargi aklo ir kurčio (nes matančio bei girdinčio iškreiptai, vieno besiimančio kažkaip kitoniškai regėti kito žmogaus kančią, vis pateikiant kaip tikriausią pasaulyje dalyką grynai asmeninį matymą, kuriuo net aistringai trokšta persiimti jo sekėjai, nė vieni nepasieksiantys tokios jo drąsos visai be atodairos žeisti - atsidurtų psichiatrinėje ar kitoje nutramdymo įstaigoje, o jis gerai jaučia, kur gali aštriai įgelti, - gal kad sukeltų šoko būseną, prieštaraujančią puolamo žmogaus bet kokiam supratimui apie jam suteiktiną sveikatinimą) kalbą... Kaip koks amžinai žvalus ponaitis, Alekseičikas, paprasčiausiai tariant, yra ligi beprotybės išlaisvėjęs žmogus, kuris prieš nieką žemėje neatsako, elgdamasis taip, kaip jam į galvą šauna, visai nemąstydamas ir nesirūpindamas, ar priešais jį esantis žmogus išvis gebės su tuo susidoroti. Jeigu tai jo gydymas, juk nereto sveikatą mėgina taisyti naujom traumom, kurias išsigydyti palieka pačiam pacientui, vis šiurkščiai pasirausdamas žaizdose. O didelė dalis žmonių - kas visai natūralu! - tai atmeta, per šitokį laužymą sau jokio gėrio iš to psichiatro su žiaurumo nuokrypom nerasdami ir niekada nepripažinsiantys, kad per jiems pažeidimus sau pasiėmė bent ko, ką iš gydytojo gauti derėtų. Gydantys gydo, o ne žaloja. Jei kas kitų sudurstyta kreivai suauga, jis irgi geba prasilenkti su sveiku protu, pasikliaudamas tuo, kad negaus suklysti, net kai daugybės dalykų tiesiog nežino ir susidaro ne tą įspūdį, ne visada sulaužydamas tai, ką reikia - lyg paimdamas kažkada driokstelt jau per kitą galūnę, kuri visada buvo sveika, o ne tą, kuri buvo pažeista ir kurios sąaugą reikia taisyti. Mes nežinome, ką apie mus parašo į jo gydyklą nukreipę gydytojai, ir tik laimingo atsitiktinumo, jeigu toks pasitaiko, dėka gali išaiškėti, kad jų darbas buvo skubotas, o įrašas ir bent kiek klaidinantis, nors juo remtis turi tas, kuris visą gautą informaciją naudoja atakoms prieš negalavimus tais būdais, kad ir nuo jų, dargi labiausiai, nukenčia daugybė ligonių.
O pamatuoti žmonių vertumo vienokiam ar kitokiam jo, kaip užsiimančio tokiom praktikom, elgesiui irgi tikrai pats negali, nes neįmanoma atskirti, kur ir kokio didumo kieno atsakomybė, - bet talžo išsijuosęs kaip kažkuriems nuožmus baudėjas, lyg šitai iš tiesų turėtų kokį terapinį poveikį - na, nebent jiems panorint mesti tokius jo mėginimus "padėti", imant gyventi taip, kaip širdys diktuoja. Visus skaudžiau nukentėjusius nuo jo (o tokių iš tiesų yra daugiau, negu liaupses jam galinčių rašyti, nes anie nenori savo nemalonių patirčių viešinti) tikrai skatinu nusispjauti į tai, ką jis jiems darė ar sakė, ir verčiau gyventi, kaip patys išmano, o ne vargintis tokio panašaus į padarą piliečio vertinimais. Jis neužjaus pas jį ateinančių. Kas to laukia, tikrai bus nuvilti.
Jeigu kuris matote, kad vien daužo, tikrai geriau iškart atsisakyti jo paslaugų ar net išsirašyti iš ligoninės joje atsidūrus, nes savo linijos nepakeis - galima pasijusti kaip sunaikintam paniekos srautų, kurie veržiasi iš jo burnos. O jei kam padėjo, kaip mačiau, tai nebuvo vien į naudą, nes tapo pripūsta to, kuris niekada nebuvo, nėra ir nebus Tiesos savininkas, kaip besijaustų bet ką galintis įvertinti ar visa reikiama apie žmogaus (ir jūsų?) prigimtį žinoti.
O tas jo nuosavo vardo pasipildymas "kirinovas" verčiant į lietuvių kalbą skamba kaip koks viešpatukas naujasis, kuo jam net ir pavyksta įsitaisyti ne vieno jį sutikusio žmogaus sąmonėje.

2020-12-31, 18:53 | Registruotas lankytojas 1

Gydytis pas si zmogu - baisiausia mano tureta patirtis. I ligonine pakliuvau visiskai suzlugdyta emociskai, o Alekseicik dakale: vadino durne, kvailesne uz pirmoka, nuolat mane kritikavo, zemindavo pries kitus viesai, saipesi, kai jau pasiekiau stadija kai nebesikeliau is lovos, nebevalgiau, jis pasake: ir gerai, nevalgyk.
Siaubingas psichologinis smurtas, nuo kurio mane dar ilgai gyde kita specialiste. Tarp kitko, ji pasakojo, kad pas ja daznai ateina tie zmones, kuriuos ji gydo nuo Alekseiciko paliktu traumu.
Jei neturite daug problemu, sis gydytojas gali buti tinkamas, su juo galima padiskutuoti idomiomis temomis, bet jei zmogui isties sunku, jis jus sutryps. I mane ziuredavo su panieka, vadino beprote ir is ligonines as isvaziavau blogesnes bukles nei kad atvaziavau.
Beje, teko girdeti, kad visiems taiko tas pacias metodikas, kas jau is principo yra klaidinga, nes vienas ir tas pats atgyvenes zeminantis metodas negali tikti be isimciu visiems.

2020-12-31, 04:43 | Registruotas lankytojas 3

Nesuprantu tu, kuriems gydytojas pasirodė blogas.
Gulėjau skyriuje 3 savaites.
Nei vienas gydytojas prieš tai nesugebėjo man realiai padėti, buvau tiesiog šeriama vaistais.
Šis gydytojas tikrai savo darbo profesionalas, man jo metodai pasirodė labai priimtini man ir efektyvus. Gydytojas nuoširdžiai rūpinosi mano būklę ir pirmą kartą per visus metus pajaučiau gyvenimo pilnatvę ir balansą.
Jeigu ieškosite gero gydytojo - rekomenduoju, nepasigailėsite!
Padėjo begalei žmonių, kurie dabar gali gyventi pilnavertiškai.
Gydytojas iš didžiosios raidės, tikrai padės, jeigu būsite nusiteikę ne sirgti, o sveikti!

2019-11-15, 14:43 | Registruotas lankytojas 5

Labai pasipūtęs. Kone visi priima jo akiplėšišką elgesį nekvestionuodami vien dėl jo garso. Nepaiso ribų, pertraukinėja visury sakinio, išgauna atsakymą tokį, kokio nori girdėti, o ne ką pacientas nuoširdžiai mano. Kabinėjasi prie žodžių, taip nukreipdamas temą. Nežinodamas konteksto kritikuoja. Labai savavališkai elgiasi grupės susirinkimuose. Tiesiog išgirtas.

2019-08-16, 02:44 | Registruotas lankytojas 3

Labai geras gyditojas.tikrai geras ir protingas vyras,nuostabus medikas ir šviesus zmogus.

2019-02-11, 03:24 | Registruotas lankytojas 3

Geras specialistas.tikrai rekomenduoju

2019-02-11, 03:24 | Registruotas lankytojas 3

Geras specialistas.tikrai rekomenduoju

2019-01-03, 19:48 | Registruotas lankytojas 1

Teko guleti skyriuje , patiko skyriaus kolektyvas. ypac ir paliko gera ispudi bendravimas su pacientais. Bendraujant atskirai , visas demesys sutelktas I pacienta .

2018-11-20, 20:38 | Registruotas lankytojas 3

Buvau skyriuje+dieniniam beveik 3 mėn., mano gydantysis daktaras buvo kitas, bet su dr. Alekseičiku teko susidurti vizitacijų ir grupinių užsiėmimų metų. Buvau prisiskaičiusi ir prisigązdinusi save dėl jo taikomų metodų. Taip, jei žiūrėti iš šono neužduodant klausimo "kodėl" - lengvai gali kilti noras skųstis žiauriais, žeminančiais metodais, žmogaus teisėms ir pan. Bet jei pridedam "kodėl" ir jei dar pagalvojam apie tai, o dar geriau jei ir darai kažką su tuo - vaizdas bus visai kitas. Susidūrusi su juo asmeniškai kardinaliai pakeičiau nuomonę. Labai profesionalus daktaras, neveltui į jo vedamus seminarus suvažiuoja paprasti žmonės ir specialistai iš plataus pasaulio.

2017-02-14, 22:56 | IP: 78.56.218.91

Gulejau skyriuje 1 men, dvi savaites dar vaiksciojau i dienini skyriu. Gydymu buvau patenkintas, skyriuje salygos gydytis geross, santykiai su personamu geri , daktaras kiekviena diena domejosi kaip as jauciuosi. Daug ko ismokau, suzinojau.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Aleksandras Alekseičikas kirinovas?
2016-12-11, 21:09 | IP: 78.60.53.4

Tai buvo gal pries desimt metu. As juo tikiu kaip specialistu. Idomiai dirbo, bendravo pagal reikala lankiau seansus. Man padejo. Skaitau jo knygas ir dabar. Jei prireks kreipsiuos.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Aleksandras Alekseičikas kirinovas?
2016-11-24, 14:32 | IP: 78.58.138.228

Puikiai

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Aleksandras Alekseičikas kirinovas?
2015-04-14, 16:13 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Aleksandras Alekseičikas kirinovas?
2011-08-21, 14:43 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Aleksandras Alekseičikas kirinovas?
2010-11-16, 21:56 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Aleksandras Alekseičikas kirinovas?
2010-08-24, 10:44 | IP: 78.56.27.224

Neeilinė asmenybė.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Aleksandras Alekseičikas kirinovas?
2009-01-18, 21:02 | IP: 78.56.216.200

Taktiskas,teisingai ivertinantis mano busena, atskleidziantis nevisada man malonius charakterio bruozus,bet tai pasirodo naudinga suzinoti. Nekomercinis zmogus.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Aleksandras Alekseičikas kirinovas?
2008-11-06, 20:39 | IP: 78.60.84.75

Ypatingas zmogus, nuostabus gydytojas, dekui Dievui, kad ji sutikau savo gyvenimo kelyje.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Aleksandras Alekseičikas kirinovas?
2008-07-16, 16:58 | IP: 86.167.85.69

ipatingai protingas zmogus nera neigiamu atsiliepimu.gal kartais atrodo per grieztas???nesu tikra ar tai blogai

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Aleksandras Alekseičikas kirinovas?