Pacientai, kurie rekomenduoja Algimantas Pamerneckas, %

Išduota: 2009-05-27, Nr. MPL-14755, Galiojanti

2016-02-13, 01:13 | IP: 78.56.86.128

Labai atidus, kantrus ir rūpestingas daktaras. Traumatologas - profesionalas.

2014-03-16, 09:42 | IP: 78.56.86.128

Profesionalus traumatologas. Atidus, kantrus, puikiai dirba savo darbą.

2014-02-15, 00:48 | IP: 78.56.253.86

Puikus specialistas, profesionaliai atlikta operacija

2013-06-03, 19:26 | IP: 78.63.206.88

Profesionalus, paslaugus, dėmesingas, nuoširdžiai gydantis. 10 balų per mažai!!!!

2013-04-24, 12:47 | IP: 77.221.67.219

Mane gydė apie 8 mėnesius, kiekvieną kartą mielai ėmė pinigus, prie mano sergančios rankos net neprisilietė, išrašinėjo vaistus nuo skausmo ir uždegimo, išpasakojo visokiausius niuansus iš farmacininkės uošvienės gyvenimo...Vėliau paaiškėjo, kad mano ranka nesveiksta, o tik blogėja, dėl to, kad nutrūkęs raumuo. Kai normalus TIKRAS daktaras tai nustatė, gydymas buvo jau pavėluotas, mano rankos peties sąnarys suaugęs, išnykusi rankos valdymo funkcija ir net galvos smegenyse atrofavęsis taškas, valdantis ranką...Taigi, aš galiu apie tą daktarą pasakyti tik labai blogus atsiliepimus. Linkiu niekam pas jį nepakliūti su rimta problema. O skamba lyg ir gražiai: "profesorius, skyriaus vedėjas...". Pasirodo, tai NIEKO nereiškia...