Pacientai, kurie rekomenduoja Algimantas Pamerneckas, %

Išduota: 2009-05-27, Nr. MPL-14755, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-05-04, 21:26 | Registruotas lankytojas 1

Liūdesys apėmė po gydytojo konsultacijos telefonu. Praktiškai jei ranka ne mėlynuoja tai ir dar viskas gerai...
-skauda? Nesuprantu koks jau gali būti tokios vietos skausmas, kad reiktų kreiptis į gydytoją...
Va taip ir pakonsultavo. Nežinau, gal labai pavargęs nuo konsultacijų nuotoliniu būdu, bet jei esi gydytojas reiktų juo išlikti visur ir visada.

2020-04-29, 12:56 | Registruotas lankytojas 1

Konsultavo per karantiną nuotoliniu būdu - geriau būtų nekonsultavęs. Sugebėjo perskaityti tik MRT išvadas, o persiųstų vaizdų net nesugebėjo atsidaryti, pareiškė, kad reikia IT specialisto pagalbos, nors aš savo kompiuteryje puikiausiai atsidariau. Iš pokalbio, o tikriau monologo, susidarė toks įspūdis, kad "DAKTARAS" nelabai nori, o gal ir nelabai išmano apie kelio sąnarį - gal todėl, kad konsultacija nuotoliniu būdu ir nemokamai. Pasirodė, kad apie naujausius artrozės gydymo metodus nieko neraukia, atrodė kad daktaras nusileido iš 2000 m. Kaip kraštutinį atvejį pasiūlė sąnario protezavimą, kai priešuždegiminiai - nuskausminamieji vaistai nebepadės.
Gydytojas panašu yra valdininkas - biurokratas su baltu chalatu, kuris neišklauso, pats daug kalba apie "pievas" ir nieko konkretaus nepasako.
Niekam nerekomenduoju šio daktaro, nesuprantu kaip jis dirba Kardiolitoje.

2020-04-25, 14:50 | Registruotas lankytojas 1

Buvau konsultuojama nuotoliniu būdu. Labai dalykiškai ir nuoširdžiai. Rekomendavo atlikti rentgeno nuotrauką. Po to išsamiai pakomentavo išvadas ir konsultavo, kaip elgtis ir gydytis. Net nekilo jokių klausimų. Esu labai dėkinga tobulai savo darbą atlikusiam daktarui.

2020-03-04, 11:57 | Registruotas lankytojas 2

Nuėjau su kelio skausmais, pradžioje apsidžiaugiau nes kardiolitoje tą pačia dieną padarė ir rentgeną ir MRT. Tačiau nuo čia ir prasidėjo. Kai gydytojas painiai surašė siuntimo priežąstį - radiologas padarė klaidų aprašyme, kurias gydytojas Pamarneckas pastebėjo, tačiau atsidaręs MRT negalėjo identifikuoti ir man paaiškinti kas iš tiesų yra. Apie mano kelio sąnarį kalbėjo kaip "apie kabinetą, kuriam reikia remonto, bet eksplotuoti nemaišo." Nei tikslios diagnozės nei gydymo negavau. Kai paklausiau dėl vaistų ar maisto papildų ar reabilitacijos, atsakė "sveikas gyvenimo būdas, pilnavertė mitybą bei sportas, kuris neduoda smūgių kelio sąanariui (bėgimas, šuoliukai) ir turėtum pasveikti. Papildų nerekomenduoju, nes moksliškai nėra įrodyta, kad jie veikia ir gerina sveikatą."
Tikėjausi konkrečios diagnozės, o gavau neužtikrintą gydytojo diagnozę. Galbūt kitose srityse gydytojas ir yra ekseprtas, bet dėl kelio sąnario problemų/skausmų nerekomenduočiau kreiptis.

2019-10-30, 21:59 | Registruotas lankytojas 1

Labai patiko daktaras, tik geriausi atsiliepimai!

2016-02-13, 01:13 | IP: 78.56.86.128

Labai atidus, kantrus ir rūpestingas daktaras. Traumatologas - profesionalas.

2014-03-16, 09:42 | IP: 78.56.86.128

Profesionalus traumatologas. Atidus, kantrus, puikiai dirba savo darbą.

2014-02-15, 00:48 | IP: 78.56.253.86

Puikus specialistas, profesionaliai atlikta operacija

2013-06-03, 19:26 | IP: 78.63.206.88

Profesionalus, paslaugus, dėmesingas, nuoširdžiai gydantis. 10 balų per mažai!!!!

2013-04-24, 12:47 | IP: 77.221.67.219

Mane gydė apie 8 mėnesius, kiekvieną kartą mielai ėmė pinigus, prie mano sergančios rankos net neprisilietė, išrašinėjo vaistus nuo skausmo ir uždegimo, išpasakojo visokiausius niuansus iš farmacininkės uošvienės gyvenimo...Vėliau paaiškėjo, kad mano ranka nesveiksta, o tik blogėja, dėl to, kad nutrūkęs raumuo. Kai normalus TIKRAS daktaras tai nustatė, gydymas buvo jau pavėluotas, mano rankos peties sąnarys suaugęs, išnykusi rankos valdymo funkcija ir net galvos smegenyse atrofavęsis taškas, valdantis ranką...Taigi, aš galiu apie tą daktarą pasakyti tik labai blogus atsiliepimus. Linkiu niekam pas jį nepakliūti su rimta problema. O skamba lyg ir gražiai: "profesorius, skyriaus vedėjas...". Pasirodo, tai NIEKO nereiškia...

2012-12-27, 10:50 | IP: 86.38.89.1

tai puikus gyditojas suprantantis savo darba patar taip kad butu geriau malonu pas toki gyditoja ir lankytis daugiau tokiu gyditoju

2012-07-20, 16:26 | IP: 86.38.89.1

Labai saunus gyditojas suprantantis savo darba galima pasikalbeti tokiu gyditoju reikia pajieskoti gera pasji ir eiti.savo draugams visa laik pasiulau tik ji.

2012-04-16, 18:40 | IP: 86.38.89.1

labai puikus gyditojas rupestingas pataria tokiu reikia gyditoju

2012-04-13, 09:40 | IP: 195.182.86.140

Puikus gyd.

2011-06-13, 19:53 | IP: 78.56.139.43

Didelis dėmesys pacientui, išsamus ir profesionalus visų gydymo alternatyvų eiliniam žmogui suprantama kalba išdėstymas bei rezervuotas požiūris į beatodairišką chirurginio gydymo taikymą - bruožai skiriantys šį profesionalą iš kitų mano sutiktų medikų. Visada rekomenduoju šį gydytoją, kai mano artimiesiems reikia ortopedo-traumatologo paslaugų. Rekomenduoju ir Jums.