Pacientai, kurie rekomenduoja Algimantas Pamerneckas, %

Gydytojas ortopedas traumatologas

Išduota: 2009-05-27, Nr. MPL-14755, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2024-01-10, 00:07 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju šio gydytojo. Stebiuosi, kodėl jis dirba Kardiolitoje. Net neapžiūrėjo skaudančio peties, net neatsidarė atlikto MRT tyrimo (aiškino, kad neturi reikiamos programos), tik ilgai monologu aiškino apie peties sanario struktūrą, patarė nusipirkti priešuždegiminį tepalą ir laukti (!!!) kol pagerės. Vienintelis šio gydytojo geras patarimas - kreiptis pas kitą gydytoją. Ir šį "patarimą" aš gavau po dviejų brangių konsultacijų. Tai pas tą kitą daktarą aš gavau profesionalią konsultaciją, tai tas kitas daktaras man išaiškino gydymo galimybes ir prognozes tuo atveju, jeigu nieko nedarysiu - tik "lauksiu" tepliodama priešuždegiminiais tepaliukais. Dabar man padaryta operacija, sveikstu. O galėjo būti įvykę negrįžtami procesai "belaukiant", kada pagalba jau nebūtų galima.

2023-11-21, 07:25 | Registruotas lankytojas 1

Buvau klinikose pas daktarą, negaiškite laiko! Atvažiavau su visais tyrimais (MRT, kitų specialistų konsultacijomis), klausti dėl menisko operacijos, tačiau...neatsakė visiškai į klausimus (klausiu-tyli, sesutė bandė atsakynėti), galiausiai po rentgeno (kuris mano manymu buvo nereikalingas) ir po 1val. Laukimo, vėl neatsakant į nei vieną mano klausimą, gavau išrašą, kuriame rekomendacijose nieko nebuvo parašyta apie meniską (dėl ko ir buvau atvažiavus)! Tą pačią dieną teko važiuoti pas kitą specialistą mokamos konsultacijos, kuris pažiūrėjęs mano tyrimus atsakė į mano klausimus-tik tiek reikėjo, ko šis daktaras nesugebėjo padaryti, o laukta buvo 2mėn. Nerekomenduoju.

2023-10-06, 21:18 | Registruotas lankytojas 2

Mane asmeninė patirtis su gydytoju yra labai bloga. Vos po kelių minučių vizito norėjosi atsistoti ir palikti kabinetą, nes gydytojas buvo toks nemalonus ir arogantiškas. 0 profesionalumo, neleidžia net įsiterpti paklausti rūpimų klausimų dėl traumos, 30min kalba monologu apie tepaliukus ir vaistus. Pasak jo, jei dar valdau ranką, reiškias viskas jai gerai ir 'apsimetu' jog man ją skauda. Negaiškite laiko ir pinigų, nerekomenduoju šio 'gydytojo'.

2023-04-24, 22:51 | Registruotas lankytojas 1

Tragedija o ne gydytojas. Jei norite sugaišti laiką, be reikalo panaudoti siuntimą bet negauti nei jokių normalių vertinimų ir gydymo tai galite registruotis. Bet niekam nelinkiu. Pagal jį turbūt jeigu dar paeini tai gali gyventi. Nesvarbu kad skausmas kamuoja. Pasiūlė kreiptis pas kitą specialistą dėl operacijos. Žadėjo parašyti siuntimą bet taip ir neparašė. Visą dieną skambinau,dar laukiau bet tuo ir baigėsi. Teks vėl prašyti pas šeimos gydytoją siuntimo ir kreiptis pas normalu specialista kuris bent jau teikiami bendrauti su žmonėmis,o ne šitas kur atrodo jautiesi kaltas jog atėjai ir sutrukdei jam gyventi.

2022-09-26, 16:09 | Registruotas lankytojas 1

Į jokius klausimus neatsakė, atrodo, jog nekenčia visų aplink. Ko paklausi, to negausi. Kiekvieną žodį reikėjo traukti, galiausiai sugaišus apie valandą, išėjom nieko nepešę, teks vėl eiti prašyti siuntimo pas kitą gydytoją. Nerekomenduoju

2022-08-11, 18:43 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai niekam nerekomenduoju,gydytojas arogantiškas,meginant pasakoti problema tik šaipėsi.Paprašius išrašyti tinkamus vaistus gydymui,pasake tiesiog atsidaryk vaistai.lt ir susirask vaistus nuo uždegimo.Parašiau,kad ar bent galetų rekomenduoti dozuote vaistams tai atsakė,kad aš negaliu atsiminti visu vaistu dozuočių.Patare nueiti pas šeimos gydytoja arba i vaistine.Problemos neišsprendė,tiesiog sugaištas laikas laukiant vizito.Teko vėl gryžti siuntimo pas šeimos gydytoja,naujo siuntimo registruotis vėl pas kitą gydytoja ir vel laukti vizito.

2021-11-18, 07:24 | Registruotas lankytojas 1

Pati neičiau ir kitam nerekomenduočiau. Siaubinga patirtis su šiuo ,,gydytoju". Ieškojau skausmo priežasties, o jis man atidarė mano ligos istoriją ir juokdamasis sako apžiūrėkite kiek pas jus vizitų, jūs vis ieškot. SAKAU TAIP IEŠKAU, NES MAN SKAUDA. NESKAUDĖTŲ, SAVAIME AIŠKU NEIČIAU. Siaubas su pasišaipymais jis, o aš išėjau su ašarom beveik!!

2021-10-11, 11:21 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes mano nuomone, bendravo nemandagiai,pasityčiodamas ir neatsakė į rūpimus klausimus. Į anamneze surašė mano žodžius kabutėse ištraukus iš konteksto. Gėda toki lapa kitam gydytojui nunešti.

2021-05-17, 15:39 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Jeigu skausmo metu "nekvietet greitosios" tai problemos nemato. Liepe grizti pas reumatologe, nors MRT parode, jog su reumatu ar artritu nesusije, ir su ja aiskintis toliau.gertivaistus nuo uzdegimo.
Grazioj formoj diplomatiškai pasityciojo is skausmo ir problemos ir i anamneze suvare mano zodzius kabutese. Geda toki lapa kitam gydytojui nunesti.
Jauciu metas i pensija siltnamio priziureti.
Sorry, bet gaila sugaisto ir pralaukto laiko i vizita.

2020-05-04, 18:26 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-03-04, 09:57 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2007-07-05, 14:39 | IP: *.*.*.*

Esate Algimantas Pamerneckas?