Pacientai, kurie rekomenduoja Zenonas Baranauskas, %

Gydytojas onkologas radioterapeutas

Išduota: 2009-04-10, Nr. MPL-13393, Galiojanti

Baranauskas Zenonas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Baranauskas Zenonas?

2016-10-24, 11:04 | IP: 188.69.211.95

---

2016-10-10, 21:55 | 8

Priėmimas konkretus, profesionalus, paprastas, tik gal truputuką rūstokos išvaizdos, na bet ne kiekvienam įgimta maloni šypsena veide, visokių yra visokių reikia, tik priimti reikia gyvenimiškai. Juk visą laiką ir visiems negali gydytojas šypsotis, pas jį ir savos problemos, rūpesčiai. Tikrai įkyrus, reiklus, bjaurus pacientas, besilankantis šešti metai, Rimantas Velička.

2016-05-06, 13:37 | IP: *.*.*.*
2014-10-01, 22:11 | IP: *.*.*.*

2014-07-07, 12:40 | IP: *.*.*.*

2014-05-06, 10:03 | IP: 85.206.129.142

Ačiū gydytojui-nuramino- paguodė-įtikino

2013-12-02, 22:31 | IP: 78.58.209.215

Gydytojas savo srities profesionalas.Tik galėtų daugiau bendrauti,kalbėtis su pacientais.Kartais žodis gydo labiau už vaistus.O kai pamatai rūškaną gydytojo veidą ir jeigu jis dar nekalba...

2013-11-28, 12:39 | IP: 85.206.7.206

Nuo 19 metų su juo bendrauju - ir taip jau 30 metų. Profesionalus gydytojas. Iš šono žiūrint, gal atrodo rūstus, bet iš tikrųjų tai nuostabus gydytojas, kuriuo aš visiškai pasitikiu. Važinėju pas jį iš Kauno. Bandžiau ieškoti vietoje gydytojo, kuriuo tikėčiau, bet kai doc. Sutkus išėjo į pensiją, tai taip ir nesutikau gydytojo, kuris iš tikrųjų rūpintųsi mano sveikata.

2013-08-03, 12:36 | IP: *.*.*.*

2013-01-24, 13:10 | IP: 78.60.101.103

Džiaugiuosi, kad yra tokiu gydytoju, begalo didelis AČIŪ, visad rupinasi maksimaliai, galiu pasakyti tik tiek, kad šio gygydojo pakeitimui daugiau nera kito tokio specelisto, tad pagalvokite, ka darote, su savo blogais komentarais, mane šis gydytojas gydo jau 5 metus, per ta laika, buvau gavusi apie 12kartų jodu ir 3 operacijas, labai daug teko bendrauti su gydytoju, jis padejo išgyti, o atvejasis mano labai sudėtingas. Todėl žmonės galvokite ka rašote ir darote. Net neabejoju, kai nebus šio gydytojo, šis gydymas jodu praras savo kokybe ir t.t. Kai nebus šio gydytojo nebus ir mūsų. Gydytojui užkraname visas savo bėdas, ir norime, kad visi gydytojai po to su mumis bendrautu baisiai maloniai, apsurdas. Kai gydotės visada galvokite, kad yra ir blogesnių situacijų, nei bet kurio iš mūsų.

2012-12-18, 11:50 | IP: 78.63.68.91

Perskaitęs komentarus, labai pasipiktinau neigiamais. Buvau tris kartus branduolinio Jodo procedūrų, vieną kartą tyrimų po pusės metų, pas šį puikų, paprastą gydytoją. Esu, prisipažįstu, labai diirglus,įkyrus, nepakantus biurokratizmuii,labai nemėgstantis, nekenčiantis padlaižavimo, pirmą sykį važiuodamas gauti jodo procedūros, buvau gavęs neigiamų atsiliepimų apie šį gydytoją iš buvusių jo pacientų, todėl į tai atkreipiau dėmesį. Buvau maloniai šokiruotas šio gydytojo bendravimu, paprastumu, konkretumu (nors mane, bedraujant, Jis perspėjo, jog daug šneku, bet nei supyko, nei parodė jokių neigiamų emocijų) dėl tyrimų kraujo pasakė; jei nori atsakymo šiandien - 90 lt., jei veltui - atsakymas po nepilno mėn. liepė paskambinti, paprašiau atsiųsti el. p., jokių reketavimų, jokių reikalavimų, atsiuntė. Galvojate jogdaviau pakišą - ne, esu griežtai prieš tai, tik esu parašęs el. p. padėką, po procedūrų, ne tik šiam gydytojui, bet visiems to kolektyvo nariams. Taip kad nevarykite šmeižto, nei ant šio, nei ant kitų gydytojų,patys duodate, patys rėkiate! Tai manau, daugiau psichologiniai bendravimo reikalai, Jis gal kiek ir nelinksmas iš pažiūros, (juk išvaizda ir savo daro, bet, manau, žmogus nekaltas dėl savo veido bruožų, palyginus su Gydytojo Vytauto Čepulio raminamai nuteikiančiu veidu, kas jį pažįstate) bet juk pas juos ir savas gyvenimas, savos problemos šiame raizgiame šiandienos gyvenime, nenorėkite kad kiekvieną pacientą išbučiuotu, paglostytu. Supraskite ir juos, tiek pereina pacientų, pro juos, su savo baisiomis bėdomis, kiek jie turi sugerti tų svetimų neigiamų emocijų, ne kiekvienas atlaikytų tokį psichologinį krūvį! Aršieji kritikai, linkėčiau pabūti, kokią savaitę jo vietoje, manau kardinaliai pakeistumėte savo neigiamą nuomonę. Rašau tikrai atvirai, nuoširdžiai, be jokio padlaižavimo. Su nuolankiausia, nuoširdžiausia pagarba, tikrai įkyrus, neramus, dirglus, bjaurus pacientas Rimantas Velička.

2012-11-22, 08:11 | IP: *.*.*.*

2012-06-21, 17:06 | IP: *.*.*.*