Pacientai, kurie rekomenduoja Juozas Tvaskus, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2009-05-13, Nr. MPL-14338, Galiojanti

2019-12-13, 17:02 | 1

Labai profesionalus, atsakingas, aukojantis save darbui Gydytojas. Malonus, be galo atidus ir rūpestingas, visada besistengiantis padėti. Esu dėkinga jam už pagalbą. Sėkmės, ištvermės ir sveikatos!

2019-07-09, 15:25 | 1

Puikus Gydytojas. Ačiū !

2018-10-21, 21:36 | 5

Aptarėme problemą, gydytojas paaiškino, kokie įmanomi sprendimai. Patarė, kad delsti negalima ir kuo skubiau liepė operuotis. Pasiūlė kuo greičiau vykti į Neurochirurgijos skyrių, rinktis čia dirbantį gydytoją ir gultis operacijai.

Ačiū, gydytojau, už Jūsų supratingumą, ryžtą ir atsidavimą pacientui.
Biržietė Silva

2018-07-30, 06:26 | 1

Super gydytojas,aciu uz gydyma kurio deka as as galiu vaikscioti. Dekoju uz puikiai atlikta stuburo operacija. Rekomenduoju visiems kreiptis i šį gydytoja. AČIU TARIA VISI MANO ARTIMIEJI

2017-05-27, 18:44 | IP: 217.77.20.226

puikus zmogu ir puikus gydytojas,sekmes jam

2016-07-13, 15:38 | IP: 212.52.35.12

Džiaugiuosi,kad tokie profesionalūs ir dėmesingi gydytojai dirba mūsų mieste.Norėčiau padėkoti už atidumą,rūpestingumą,operatyviai ir profesionaliai atliktą sudėtingą galvos operaciją ir pratęstą gyvenimą mano broliui Algimantui.AČIŪ IR SĖKMĖS JUMS DARBE IR ASMENINIAME GYVENIME.

2016-02-09, 13:22 | IP: 88.119.255.238

Puikus profesionalas, geraširdis ir atidus pacientams. Ačiū.

2015-06-17, 14:35 | IP: 78.63.129.48

Puikus profesionalas. Šiltas, dėmesingas ir pilnas optimizmo. Tokie žmonės suteikia tikėjimo medicina ir visais žmonėmis.
AČIŪ

2015-05-06, 10:36 | IP: 188.69.210.107

Malonus žmogus.

2015-02-17, 20:24 | IP: 78.63.15.152

Labai geras daktaras simona

2014-10-30, 10:01 | IP: 90.131.44.238

Noreciau padekoti gyd.J.Tvaskui,mane operavo 2014/10/17 tai buvo jau antra man operacija tarp 4-5 slankstelio isvarza,turiu su kuom paliginti,nes pirma syki buvau operuotas kaune,tai galiu pasakyti,kad si kart as zymiai labiau patenkintas esu,nei ana karta.Gyd.Tvaskus yra tikrai sios srities specelistas,kas man patiko,kad jis yra labai paprastas,nepasikeles,lengva bendrauti,prie jumoro kaip sakant,viska labai gerai isaiskina,duoda patarimu,nezinau ko daugiau reike pacientui.dabar jau kazkur 12d po operacijos jauciuos tikrai gerai ir bandau dabar atstatyti jegas sanatorijoje,didelis aciu jums gyditojau ir sekmes jusu labai sunkiame ir atsakingame darbe.ACIU. Mindaugas is Anyksciu.

2014-10-01, 14:53 | IP: 91.187.163.68

Nuostabus Gydytojas, mane operavo 2014.07.22 stuburo isvarza, jauciu didele padeka siam Gydytojui, kuris rupinosi ir po operacijos, jei daugiau butu tokiu gydytoju Lietuvoje- malonu butu pas juos lankytis. Juozas Tvaskus nestokoja ir jumoro, ir profesionalumo. Jo papprastumas, humaniskumas ir profesionalumas susideda i viena labai didziuli pliusa. Aciu Jums, Gydytojau, kad esate, kad pagelbejote, sveikatos Jums paciam, kad dar ilgai gelbetumet pacientus. Su pagarba- Zita Sadauskiene

2014-06-19, 15:04 | IP: 78.63.92.182

Gydytojas, kuris žino, kada ir kaip, ir ką daryti.

2014-05-17, 15:11 | IP: 91.187.161.79

Labai geras gydytojas. Prie 6 metus operavo stuburą, kadien meldžiuosi už jį. Ačiū

2014-04-27, 18:27 | IP: 78.63.6.19

Nuoširdus ačiu gydytojui Tvaskui Juozapui,už sugražinta sveikatą,po stuburo operacijos. Labai puikus gydytojas ir nuostabus specialistas.Daug Jums pasisekimo gelbstint kitų sveikatas Ačiū. Sigitas Liobikas. Vadokliai