Pacientai, kurie rekomenduoja Vilma Markevičienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12386, Galiojanti

Markevičienė Vilma dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Markevičienė Vilma?

2019-08-22, 11:29 | 1

Užsukau pasitikrinti profilaktiškai. Gydytoja, jeigu taip galima pavadinti, visiškai atmestinai priėmė, iškart pasiūlė susimokėti kasoje 30 eur už išplėstinius tyrimus. Po savaitės užrašė paskambinti. Telefonu nieko nekomentavo, tiesiog režė, kad reikalingas gydymas. Kai atvykau kažką numykė moksliniais terminais, net nesupratau kokią diagnozę rado iškart išrašė antibiotikų ir tiesiog užignoravo, vizito metu net neatsisuko į mane. Seselė žvilgsniu davė suprasti, kad jau metas išeiti. Na, aš padėkojau ir išėjau. Antibijotikus sugėriau, nors ir nebuvo jokių simptomų. Tikrintis juk ėjau profilaktiškai... Po stiprių antibijotikų kurso užrašė pakartotinams tyrimams, vėl už pinigus. Šį kartą 20 eur. kažin kam aš tada moku mokesčius ir sveikatos draudimą!? Vistik sutikau ir vėl kažką rado. telefonu nieko nekometavo.

2019-03-29, 17:10 | 1

Geros darbo dienos!

2018-07-23, 18:49 | 1

Arogantiška gydytoja. Viska daro atmestinai. Po tokiu patirciu verkti norisi del gydytoju socialiniu igudziu Lietuvoje.

2018-07-09, 23:56 | 5

Nuejau, apziurejo, padave savo privacios klinikos vizitine ir pasake ateik cia.. taip ir likau nesuprates esmes ko as pas ja ejau..

2018-06-04, 16:27 | 1

Su odos problemomis kovoju gan ilgai, tačiau mažai kas padeda. Iš pradžių gyditoja buvo rūpestinga, skyre procedūrų, apžiūrėjo, tačiau paskutinisu kartus apžiūra trunka "akies užmetimas iš sedėjimo vietos" ir tepaliukų paskyrimas.