Pacientai, kurie rekomenduoja Maja Rokicka, %

Išduota: 2008-10-17, Nr. MPL-11709, Galiojanti

2019-09-05, 10:10 | 1

Tai mano tik antras apsilankymas apskritai pas ginekologą. Prisipažinsiu, pirmasis (pas kitą gydytoją toje pačioje poliklinikoje) mane nuvylė, tad jau rimtai galvojau apie privačią konsultaciją, bet radus daug gerų atsiliepimų apie šią gydytoją, nusprendžiau "surizikuoti" , ačiū juos rašantiems :)
Patiko, kad nedaugžodžiavo, kalbėjo labai konkrečiai, mandagiai, elgėsi maloniai. Diagnozę nustatė vos pradėjus daryti echoskopiją (kai kitas gydytojas, į kurį kreipiausi prieš tai, nenustatė problemos, nors pas mane tai, pasirodo, įgimtas dalykas). Problemos priežastį ir ką daryti paaiškino suprantamais žodžiais, likau labai patenkinta, kad pasirinkau ją, dabar dėl savo sveikatos jaučiuosi rami.

2019-04-19, 10:17 | 1

Sveiki, dukra pirmą kartą gyvenime lankėsi pas ginekologą,šią gydytoją rekomendavau aš, apie ką labai pasigailėjau, negalima gi taip elgtis, du vizitai pasibaigė ašaromis, gydytoja elgėsi grubiai, labai nemaloniai, nesigilino paaiškint, komentarai tipo nieko nežino kiek galima aiškint...vaiką nuvežiau į Antakalnį, kur ją nuramino dėl diagnozėz, dukra prašė niekad pas tą gydytoją neregistruot, pirmas mergaitės įspūdis....Gailiuosi kad ją ten užrašiau, prieš 15 metų pačiai teko lankytis, svarsčiau sugrįžti , bet NE

2018-11-02, 11:13 | 7

Gydytoja skubėjo, kalbėjo tyliai arba dalykus nesusijusius su mano problema..

2018-09-26, 22:30 | 23

Labai maloni ir profesionali gydytoja.Labai ją rekomenduoju!Ačiū!

2018-01-16, 15:53 | 2

Puiki ginekologė, lankausi pas ją profilaktiškai jau 10-metį ir niekad nekilo minčių abejoti jos kompetencija. Šilta, maloni, profesionali.