Pacientai, kurie rekomenduoja Audrius Čaplikas, %

Gydytojas odontologas

Išduota: 2010-07-06, Nr. OPL-03711, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas odontologas

Išduota: 2010-07-06, Nr. OPL-03711, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Čaplikas Audrius dirba šioje gydymo įstaigoje

2023-09-28, 20:24 | Registruotas lankytojas 1

Man didelės problemos su dantukais prasidėjo prieš 10 metų. Tuomet kreipiausi į artimiausią gydymo įstaigą, papuoliau pas jauną daktariuką Audrių Čapliką. Sužavėjo ir maloniai nustebino gydytojo profesionalumas. Situacija buvo sudėtinga, bet labai suprantamai ir išsamiai paaiškino, ką darys, rūpinosi, kad nejausčiau diskomforto ir skausmo. Keletas vizitų ir šypsojausi 10 metų.
Šiemet vėl pabyrėjo likę dantys ir iš karto puoliau ieškoti būtent Audriaus Čapliko. Atradusi jį Vingio klinikoj, nedelsiant užsiregistravau konsultacijai. Situacija buvo tragiška, bet gydytojas Audrius pasiūlė keletą sprendimų. Viską išdėstė greitai, aiškiai ir išsamiai. Nuramino ir išsklaidė susikaupusias baimes. Pasirinkau implantavimo metodą „All-on-4“. Esu dėkinga už sėkmingą gydymą, motyvavimą, malonų ir profesionalų bendravimą. Jo dėka aš vėl plačiai šypsausi, skaniai valgau ir džiaugiuosi gyvenimu.

2022-12-21, 00:21 | Registruotas lankytojas 4

Gydytojas Audrius aukšto lygio specialistas. Implantacija buvo atlikta profesionaliai, netikėjau, kad taip lengvai praeis man implantacijos, be jokio skausmo, gijo puikiai. Darbą atlieka iš visos širdies. Ir dantų tiesinimas, ir gydymas, viskas vienoje geriausioje mano atrastoje Vingio klinikoje. Visiems nuoširdžiai rekomenduoju

2022-12-21, 00:21 | Registruotas lankytojas 4

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Pasitikėjimas 100%.
Gyd. Audrius rūpinasi visos šeimos narių dantimis. Įsuko implantą, gijimas buvo puikus. Kuo geriausi atsiliepimai.

2018-11-15, 08:31 | Registruotas lankytojas 2

Malonus, ramus, kompetentingas ir rūpestingas gydytojas. Danties šaknį išrovė lengvai, gijimas buvo greitas, neskausmingas, be komplikacijų. Danties implantacija atlikta profesionaliai. Tikrai rekomenduoju.

2017-11-14, 10:06 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus ir mandagus, aukšto lygio specialistas. Rekomenduoju visiems, kas ieško gero odontologo.