Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Juknevičienė, %

ŠV. KRISTOFORO ODONTOLOGIJOS KLINIKA

Gydytojas ortodontas

Išduota: 2007-06-05, Nr. OPL-02218, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Juknevičienė Rūta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Juknevičienė Rūta?

ŠV. KRISTOFORO ODONTOLOGIJOS KLINIKA
2024-03-18, 09:45 | Registruotas lankytojas 2

Abi mano dukros lankėsi pas šią gydytoją. Gydimai buvo skirtingi, bet likome patenkinti puikiais rezultatais. Pirmo apsilankymo metu buvo aptartas gydymo planas, pasiūlytos kelios alternatyvos atsižvelgiant į mūsų norus ir galimybes. Paaiškinti skirtumai tarp įvairių breketų bei plokštelių sistemų. Gydytoja turi savo nuomonę ir visada ją pasako, kiekvieno asmeninis reikalas kaip į tai reaguoti :)

2022-12-01, 14:40 | Registruotas lankytojas 3

Labai džiaugiuosi kad radau šią gydytoją ir visada rekomenduoju ją aplinkiniams.Sūnaus ortodontinis gydymas jau baigtas, dukros pradedamas.Sūnaus situacija buvo gana komplikuota, gydytoja puikiai ir iki galo sutvarkė sąkandžio ir gomurio problemas.
Taip palaukti kartais reikia,vizito laikas ribotas, bet gydytoja atidi ir rūpestinga vaikų atžvilgiu, visada aiškiai nusako situaciją ir sprendimo būdus, rekomendacijas ir gydymo eigą, nuteikia optimistiškai ką ypač vertinu.Nuoširdus ir didelis ačiū šiai gydytojai!

2022-03-03, 14:45 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju šios gydytojos niekam. Pas ortodontus lankiausi labai daug laiko. Turėjau daug problemų, kurias po ilgo gydymo išprendė. Po gydymo praėjus 4 metams nusprendžiau kreiptis į šį ortodontą minimaliai procedūrai, kuri ligi tol man buvo atliekama kelissyk (tikrai žinojau kam tai daroma ir kodėl būtina kartoti). Gydytoja bendravo labai nemaloniai. Peikė visų kitų mane gydžiusių ortodontų darbą. Galų gale apskritai atsisakė kažką daryti. Niekada nerašiau neigiamų atsiliepimų šioje platformoje, bet šis įvykis buvo toks įsimintinas ir nemalonus, kad teko pasidalinti savo įspūdžiais ir čia.
Labiausiai nustebino gydytojos bendravimo tonas ir mandagumo nebuvimas.

2020-09-15, 19:09 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.