Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Vėbrienė, %

Neturime informacijos

2019-02-25, 15:19 | Registruotas lankytojas 2

Labai atsakinga, punktuali, maloni daktarė. Visuomet palaiko kontaktą su pacientu, pasiteirauja apie savijautą, nesikoncentruoja vien į popierių pildymą. Prieš atliekant imunoterapija visuomet įvertina paciento būklę, matuodama pulsą, kraujospūdį ir oro išpūtimo greitį, klausydama plaučių. Daktarė yra plataus išsilavinimo spektro, gali pakonsultuoti nėščiasias, žmones, kurie nori įsigyti naujų augintinių. Visuomet atsako į rūpimus klausimus, todėl lengva ja pasitikėti.

2018-03-01, 10:55 | Registruotas lankytojas 1

Mes atejome su problema, kai labiau reikejo issiaiskinti ar tai alergija ar kazkas kitas. Daktare pati pasake, kad tai greiciausiai ne alergija, paskyre tyrimus del pagrindiniu dakyku, gana issamiai aiskinosi istorija.
Kas man nepatiko, tai vaistu paskyrimas, priepuolis buvo sukeltas ne alergijos ir ji pati pasake kad tai greiciausiai ne alergija, nes neatitinga simptomu, taciau paskyre vistiek nusipirkti labai brangiu vaistu, vien tam kad jie butu namie. Kai pasakiau, kad jei maza tikimybe kad tai alergija gal geriau man namie pirmai pagalbai tureti vaistus, kurie yra pigesni (pigesni turiu omeny vietoj 60 eur 5 eur) ji net nesureagavo. Ne paslaptis, kad daktarams uz nupirkta vaistu skaiciu, eina procentas, bet nereiketu tai daryti mano saskaita nereikalingiems vaistams. Kainu skirtumas milziniskas.

2017-10-10, 02:10 | Registruotas lankytojas 1

Bendravo labai maloniai, į visus klausimus atsakinėjo išsamiai ir suprantamai, iškart nukreipė atlikti tyrimus kurie nustatė kam esu alergiškas, papasakojo apie visas gydymo galimybes, plačiai išaiškino, kaip mažinti alergijos simptomus, kaip su ja kovoti ir rekomendavo konkrečius vaistus. Gydytoja atrodo jauna, tačiau labai kompetetinga, turinti humoro jausmą, kas paskatina lengvesnį bendravimą ir geresnę nuotaiką . Pirmą kartą lankiausi Konsultacijų poliklinikoje ir buvau maloniai nustebintas su kokiu nuostabiu personalu teko susidurti, linkiu sėkmės profesinėje veikloje ir didelis Jums ačiū!