Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Ingrid Dovgal, %

Registracija čia ir dabar
Licencijos

Gydytojas akušeris-ginekologas

Išduota: 2009-03-27, Nr. MPL-13056, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

86.5% Complete
4.3

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

80.8% Complete
4

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

71.9% Complete
3.6

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

76.5% Complete
3.8

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

77.6% Complete
3.9

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

67% Complete
3.3

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

94.7% Complete
4.7

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
Pacientų atsiliepimai
2022-05-02, 07:40 | Registruotas lankytojas 2

Likau labai patenkinta tiek dėl bendravimo(labai maloni,švelni gydytoja)info suteikimo(aiškiai atsakė i visus klausimus bei nuramino) ir atliktos procedūros(greitai ir neskausmingai),problema išsiaiškino greitai,ją išsprendė.Tikrai puiki gydytoja ,pateisino visus mano lūkesčius 100%,dingo ilgai kankine nemalonūs simptomai.:)

2022-03-30, 12:50 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki. Šian vizitą turėjo mano dukra. Atėjo po vizito apsiverkus. Ji buvo pirmą kartą pas ginekologą. Sako kėlė balsą, skubino, elgėsi nemandagiai. Niekada neisim pas šitą daktarę.

2022-02-28, 22:00 | Registruotas lankytojas 1

Kiek teko lankytis pas ginekologus Antakalnio poliklinikoje ši Gydytoja geriausia, rekomenduoju tik ją.

2022-02-09, 18:15 | Registruotas lankytojas 4

Ši gydytoja prižiūrėjo mano šiek tiek komplikuotą nėštumą. Buvo labai rūpestinga. Apsidraudžiant siuntė konsultacijoms pas kitus specialistus. Labai viską išsamiau papasakodavo kas dabar vienu ar kitu ciklu turi būti, kas normalu, o kas ne, kad atkreipčiau dėmesį. Aš labai patenkinta savo nėštumo priežiūra.

2022-01-14, 11:17 | Registruotas lankytojas 7

Bendravo maloniai. Problemą nustatė gana tiksliai. Skirtas gydymas netiko. Buvo labai sunku susisiekti su gydytoja, paklausti apie tolimesnį gydymą. Nenoriai pripažino faktus, kitokio gydymo nesugebėjo pasiūlyti.
Nebesilankysiu.

2021-10-22, 20:29 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pas gydytoją tik todėl, kad reikėjo skubios pagalbos prieš išvykstant į užsienį, o ji vienintelė turėjo laisvų vietų. Nenuostabu. Man buvo teisingai nustatyta liga, tačiau vaistų išrašyti atsisakyta... Paaiškinau, kad išvykstu gyventi į užsienį ir man labai svarbu pagyti. Gavau kažkokį šamanišką žolelių tepaliuką, kuris visiškai neveikė. Būnant užsienyje liga tik ūmėjo, buvo labai blogai, ilgą laiką kentėjau, kol galiausiai turėjau grįžti į Lietuvą ir kreiptis į specialistus. Lankiausi pas kelis skirtingus daktarus, išgirdę apie "magišką" tepaliuką, kuris turėjo man padėti tik kilsteldavo antakius ir išrašydavo vienintelius vaistus, kovojančius su liga. Taip ir nesupratau, kodėl man buvo atsisakyta išrašyti vienintelius vaistus, galinčius padėti toje situacijoje.

2021-09-28, 16:08 | Registruotas lankytojas 2

Šiek tiek kraujuodama apsilankiau pas gydytoją 5 nėštumo savaitę, ji nesugebėjo pastebėti kiaušintakinio negimdinio nėštumo, nors darydama echoskopiją gimdoje nepastebėjo nėštumo ženklų. Paskyrė vizitą po trijų savaičių (liepė kelias dienas prieš vizitą pasidaryti nėštumo kraujo tyrimą) ir jeigu pradėčiau kraujuoti, prisakė kreiptis į ginekologą. Po trijų dienų pradėjus gausiai kraujuoti nuvykau į priimamąjį, kur man buvo atlikta skubi laparoskopija. Manau, kad jeigu gydytoja būtų tinkamai įvertinusi mano būklę, operacija būtų buvusi atlikta anksčiau ir būtų buvusi mažiau komplikuota (nebūtų reikėję šalinti kraujo iš pilvo ertmės), nebūčiau patyrusi tiek streso.

2021-09-19, 23:15 | Registruotas lankytojas 5

Labai rami, gera daktare.. Tikrai rekomenduoju! Nejauciau jokio diskomforto. Viska issamiai papasakojo... Aciuu!❤️

2021-08-09, 15:17 | Registruotas lankytojas 28

Labai maloni, rūpestinga, rami gydytoja. Lankiausi pirmą kartą. Paskaičiau atsiliepimus ir tikrai nesutikčiau su neigiamais, nes mano patirtis buvo kitokia. Perskaitė apie mano gydymosi eigą, tyrimų atsakymus, paklausinėjo, kokios problemos, skundai, apžiūrėjo, paskyrė gydymą. Nežinau, ko dar reikėtų. Pasyrė sekantį vizitą, tyrimų pakartojimą po gydymo. Žodžiu, man 10/10. Dėkoju. Renata.

2021-05-04, 23:58 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi viso nėštumo metu. Patiko gydytojos santūrumas, kultūringumas, negasdino dėl nieko, elgėsi taktiškai ir profesionaliai. Man viskas patiko. Tik seselė pas gydytoja nemaloni, nervinga.

2021-04-13, 11:17 | Registruotas lankytojas 1

Aš likau labai patenkinta. Gydytoja pakonsultavo tiek klausimu, su kuriuo tiesiogiai atėjau, tiek kitais klausimais. Taip, kalba labai tiksliai ir dalykiškai, bet man būtent toks bendravimo būdas labiausiai tinka!

2021-03-31, 00:36 | Registruotas lankytojas 1

Savo eilės laukiau neilgai. Kabinete pati gydytoja nesakė/nedarė praktiškai nieko manęs gydymo atžvilgiu. Buvo nejauku, seselė skubino nusirenginėt, pagrinde dirbo tik ji. Pasakiau, kad problema atrodo pakartotinė, ir seselė tik mano prašymu darė tepinėlį, bet vaistus išrašė iškart, dar nežinant diagnozės, remiantis praėjusiu atveju. Nieks praktiškai neuždavė jokių klausimų apie nieką, ciklą ar sveikatą. Pas šią gydytoją negrįšiu ir nerekomenduoju.

2021-03-16, 12:20 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja labai patiko, nes buvo švelni, viską išaiškino, išsamiai atsakė į visus klausimus, jaučiuosi labai patenkinta ir daugiau supratusi apie savo ligą, ačiū!

2021-02-11, 12:01 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja konkreti, atitiko mano lūkesčius. Tiksliai diagnozavo susirgimą. Bendravo maloniai, skyrė dėmesio tiek, kiek ir tikėjausi. Rekomenduočiau savo pažįstamoms.

2021-02-11, 12:01 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja konkreti, atitiko mano lūkesčius. Tiksliai diagnozavo susirgimą. Bendravo maloniai, skyrė dėmesio tiek, kiek ir tikėjausi. Rekomenduočiau savo pažįstamoms.

2021-02-09, 14:04 | Registruotas lankytojas 1

Konkreti, profesionali gydytoja.

2020-12-18, 14:09 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoja vieta gavau paskambinus ryte i registracija. po tiek daug neigiamu atsiliepimu, suabejojau ar eiti, bet vistik nuejau. Galiu pasakyti tik tiek, jog likau begalo patenkinta, nes gydytoja buvo labai svelni, maloni, detaliai apziurejo ir pakomentavo (viska ka dare seke ir komentaras), net krutis apziurejo ir paaiskino kaip paciai jas ciupinejant pasitikrinti. taip, kad drasiai sakau, jog blogi atsiliepimai bent jau mano atveju buvo visiskai klaidinantys. Labai dziaugiuosi, jog nuejau. Gal tiesiog patys bukime malonesni ir aplinkiniai bus taip pat malonus????

2020-12-14, 12:01 | Registruotas lankytojas 4

Jiegu laukiates ir norite prazudyti save arba vaika jeigu kiltu sunkumu nestumo metu tai rekomenduoja ja, bet jeigu noryte likti su vaiku gyvi jokiu budu neikite. Visa nestuma skundziausi kad man tinsta kojos rankos tirpsta nu ir t.t... nekreioe demesio kad oer men po 5kg priaugu kas gana nemazai. Ji pasakydavo kad turiu padaryti ta ar ana pasakydavau kad darau jau tai nepadeda tai skao neaiskink as geriau zinau, prirasydavo vitaminu ivairiausiu gerti (nors pagal kraujo tyrimus ju uztekdavo) tada oradejau lankytis papildomai pas seimos gydytoja. Ji parase laiska i knygele ir kai ginekologe aiskino kad blogai oasidariau tyrimus nes rezultatai negali buti tokie, paskaite seim.gyd.laiska tada israse lapa sako vaziuok i ligonine, nei oaaiskino kas nk, ir galaiusiai man ligonineje po gimdymo pasake kad tokios stadijos kokios atvaziavau jau turejau buti mirusi, bet aciu labai fydyyojai seimos kuri bent rupinosi dare papildomus tyrimus !!!! Vaikas gime menesi laiko badaves.... ar tai normalu. Per visa nestuma iki 33sav nei vieno ekoskopo nebuvo padariusi(viena buvai dariusi pas kita gyd.) Tad gydytoja tikrai geriau viska zino kad vos gyva likau

2020-12-02, 18:44 | Registruotas lankytojas 1

Mano nuomone, įvertino būklę nepakankamai nuodugniai - gydytoja atsakinėjo į klausimus paskubomis, neskyrė laiko įdėmesnei apžiūrai.

2020-12-01, 22:39 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja sakyčiau konkreti, bet juk tai nėra blogai. :) Drąsiai galiu sakyt, kad tikrai labai švelni, apžiūros metu JOKIO diskomforto nejutau, maloniai bendravo, atsakė į visus klausimus. Tačiau nepatiko, kad labai kontraceptikus kišo, nu nejaugi kito gydymo nėra? Pas ją pakliuvau su siuntimu, bet pati nemanau, kad rinkčiausi ją kaip savo ginekologę, bet tik dėl kontraceptikų piršimo. Visa kita su ja absoliučiai viskas ok :)

2020-07-09, 20:23 | Registruotas lankytojas 1

Pirmą kartą apsilankius, gydytoja sudarė pernyg ramaus ir kompetetingo savo srities specialisto įspūdį. Tačiau lankantis nėštumo metu, buvo kažkoks didelis nesusipratimas. Lyg ir šypsosi, kartodama, kad viskas gerai, bet pasitikėjimo jokio. Nėščiosios knygelę išdavė tik 14 nėštumo savaitę, svarbiausia liepė gerti būtent vitaminus, nurodytus reklaminiame lapelyje. Stipriai nesiplėsiu, bet kai pasijunti blogai kreipiesi į ligoninės priėmimą ir ten išgirsti, kad mano nėščiosios knygelė yra niekinė, nes ji nėra teisingai pildoma...ištinka šokas. Pradedi gilintis ir pamatai dar keistesnių dalykų...sako kraujo tyrimai geri, bet įraše matai, kad hemaglobinas rodo mažakraujystę. Toliau seka įrašas, kad nusiskundimų nėra, nors aiškiai pamenu, jog sakiau apie atsiradusį hemorojų ir keistą bėrimą ir niežulį...Esu labai nusivylusi ir tikrai niekam nerekomenduoju šios gydytojos.

2020-05-27, 16:34 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni ir rūpestinga daktarė. Geriausi atsiliepimai. Tikrai nuėjusi pasijaučiau, kad jai rūpi pacientai. Atsakė į mano klausimus, pakomentavo būklę ir pasidalino patarimais. Kiek man tekę lankytis pas ginekologes- ši daktarė patiko labiausiai.

2020-05-20, 11:01 | Registruotas lankytojas 1

Tik geriausi atsiliepimai. Prižiūrėjo mano pirmąjį nėštumą. Gydytoja rami, nedaugžodžiaujanti, konkreti, bet atsako į visus rūpimus klausimus, priežiūra buvo tikrai detali. Atliekami ne tik privalomi, bet ir rekomenduojami tyrimai. Esant minimaliam klaustukui siųsdavo konsultuotis pas atitinkamą specialistą. Duodavo rekomendacijų bei pasiūlymų, kurių tikrai reikėjo laukiant pirmagimio.

2020-03-02, 17:18 | Registruotas lankytojas 1

Užsirašius pas ginekologe iškarto pasidomejau ar gera gydytoja,ar kompetetinga,nes lankiausi pas ja pirma karta.Paskaučius atsiliepimus susidare na tikrai nelabai geras ispudis,bet galvoju vis viena nueisiu,nes reikalinga buvo man pagalba,ne profilaktinis patikrinimas.Noriu pasakyti,kad niekada nereikia aklai pasityketi tais komentarais,nes gydytoja tikrai yra labai gera.Taip,konkreti,bet čia gi nera blogai.Tikrai rekomenduoju.Labai gera gydytoja savo darbo profesionale,mandagi ir pasiruošusi padeti rūpimu klausimu.Nežinau kodel tiek neeigiamu atsiliepimu,net keista man juos skaityti,nes lyg rašoma apie visai kita žmogu.Na bet kiekvienam savaip buna.

2020-01-16, 07:56 | Registruotas lankytojas 3

Gera gydytoja. Rami, susikaupusi, skryrė pakankamai laiko, atsakė į visus klausimus. Ir seselė labai gera.

2020-01-10, 13:06 | Registruotas lankytojas 1

Daktarė tikriausiai net nežino sąvokos "etiketas" ar "etika", bendravo labai šiurkščiai, įžeidinėjo, į problemą beveik nesigilino, į užduotus klausimus neatsakinėjo, į juos atšovinėjo kaip "abejojimu jos kompetencija". Nerekomenduoju ir priešams.

2020-01-06, 14:11 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoją lankiausi du kartus dėl tos pačios problemos. Abu kartus neatliko reikiamų tyrimų. Paklausiau jos vizito pabaigoje ar nereiktų atlikti papildomų tyrimų (nenorėjau kištis pradžioje, juk ji gydytoja, o aš iš jos veido supratau, kad lengvai galima sunervinti), tai gavau atsakymą, kad dar išėjus iš kabineto reikėjo kažką prisiminus siūlyti ir dabar jei noriu papildomų tyrimų turiu registruotis kitam laikui. Tie papildomi tyrimai tiesiog tepinėlis.. O jei nenoriu su liga laukti mėnesį laiko, tai rekomendavo eiti darytis privačiai. Sėdžiu, verkiu ir tiek :)

2019-11-29, 13:44 | Registruotas lankytojas 1

Labai labai jauki ir profesionali gydytoja, rekomenduoju!!!

2019-11-26, 11:02 | Registruotas lankytojas 1

Man patiko. Konkreti,nesaldi,Išsamiai viską išsiklausinėja,paaiškina,niekur neskuba.

2019-10-20, 18:54 | Registruotas lankytojas 2

Nekompetetinga, teko kažkada pas ja apsilankyti del mažiausiù eiliù, tai buvo pirmas ir paskutinis mano apsilankymas pas šià personà. Įejus į kabineta is karto pasakè kad smirdžiu cigaretèmis, ( del jos makiažo kiekio irgi tureciau ka pasakyti bet mentalitetas neleidžia), žiauriai nemaloni, beja problemos nerado, nuejus pas kita daktare problema buvo rasta... vat ka reiškia trumpa eile...

2019-10-16, 06:46 | Registruotas lankytojas 31

Gydytoja rami, bet per daug nesidominti paciente. Nevertinu neigiamai, tačiau ir grįžti kolkas neplanuoju pas ją.
Pagirtina, kad vizito pabaigoje pasiteiravo ar yra papildomų klausimų. Tik tiek tegaliu pasakyti. Kadangi Įstaigoje pas šią gyd. mažiausios eilės tai, matyt, kompetencijos (ne) buvimas ar žmogiško kontakto neužmezgimas tai puikiai ir paliudija...

2019-06-28, 12:02 | Registruotas lankytojas 8

Pries vizita prisiskaiciau neigiamu komentaru, bet dabar suprantu, kad daug kas gydytojus vertina pagal tai kaip jie moka itaigiai pakalbet, kiek buna zmogaus psichologu (isklausytoju, guodeju ir pan.) :) Gydytoja rami, atsako i visus klausimus. Sakyciau, labai rupestingai priziuri nestuma. Gydytojos kompetencija neabejoju. Kas labiau megsta buti paguodziami, paciuckinami, gal ir kitas gyd. butu priimtinesnis. Kam reikia elementaraus kompetentingo gydymo ar prieziuros, turetu atitikt jusu lukescius.

2019-03-20, 16:59 | Registruotas lankytojas 1

Prisiskaiciau prastu atsiliepimu, bet vis tiek nuejau, nes buvo artimiausias talonas. Nu ir ka - nu ir viskas normaliai. Konkreti. Va ta galiu pasakyti. Jokiu bobuciu pasipasakojimu ar baimingu mergaiciu milijonu klausimu ne i tema jai nereikia. Reiketu pasimokyt is jos tokio konkretumo, nes nuo pat pradziu matosi, kad turi savo rezima, klausia tikslingu klausimu, o apie mociute, kuri sirgdavo cistitais ar panasiai - jai nereikalinga. Taigi - viska padare, ka reikejo. Pabaigoj paklause ar kokiu klausimu turiu. Pasake, ka turiu daryti. Na tik pradzioj akiu kontakto visai nelaike. Pabaigoje tik, kai domejosi del mano klausimu.

2019-02-20, 08:42 | Registruotas lankytojas 31
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-12-16, 07:57 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-12-10, 10:39 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja, konkreti, švelni, viską kantriai ir išsamiai paaiškino.

2018-08-28, 10:13 | Registruotas lankytojas 1

Rami gydytoja. Nėra pati maloniausia, tačiau apžiūra likau patenkinta. Patikrino išsamiai ne tik tai dėl ko atėjau, tačiau ir daugiau. Tai pat išsamiai atsakė į visus jai išduotus klausimus.

2018-08-27, 11:45 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-08-14, 07:42 | Registruotas lankytojas 5

Labai faina gydytoja. Atėjau su milijonu klausimų ir ji viską kantriai paaiškino.

2018-07-05, 16:52 | Registruotas lankytojas 21
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-07-03, 06:03 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-05-22, 07:01 | Registruotas lankytojas 2

Švelni, ramaus būdo ir profesionali daktarė. Nors mano problema maža, laiko skyrė ir padėjo rasti sprendimą. Daktarę labai rekomenduočiau, o jei dar esate jautresnio būdo žmogus, tai net labai rekomenduočiau. Nors eilės ilgos, bet verta palaukti.

2018-05-04, 07:11 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, labai maloni, dėmesinga ir kompetentinga.

2018-04-25, 12:20 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-03-25, 17:19 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-03-20, 10:37 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-03-16, 16:33 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-03-06, 03:45 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-02-11, 15:38 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-02-08, 15:10 | Registruotas lankytojas 6
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.