Pacientai, kurie rekomenduoja Ingrid Dovgal, %

Išduota: 2009-03-27, Nr. MPL-13056, Galiojanti

2020-07-09, 23:23 | 1

Pirmą kartą apsilankius, gydytoja sudarė pernyg ramaus ir kompetetingo savo srities specialisto įspūdį. Tačiau lankantis nėštumo metu, buvo kažkoks didelis nesusipratimas. Lyg ir šypsosi, kartodama, kad viskas gerai, bet pasitikėjimo jokio. Nėščiosios knygelę išdavė tik 14 nėštumo savaitę, svarbiausia liepė gerti būtent vitaminus, nurodytus reklaminiame lapelyje. Stipriai nesiplėsiu, bet kai pasijunti blogai kreipiesi į ligoninės priėmimą ir ten išgirsti, kad mano nėščiosios knygelė yra niekinė, nes ji nėra teisingai pildoma...ištinka šokas. Pradedi gilintis ir pamatai dar keistesnių dalykų...sako kraujo tyrimai geri, bet įraše matai, kad hemaglobinas rodo mažakraujystę. Toliau seka įrašas, kad nusiskundimų nėra, nors aiškiai pamenu, jog sakiau apie atsiradusį hemorojų ir keistą bėrimą ir niežulį...Esu labai nusivylusi ir tikrai niekam nerekomenduoju šios gydytojos.

2020-05-27, 19:34 | 1

Labai maloni ir rūpestinga daktarė. Geriausi atsiliepimai. Tikrai nuėjusi pasijaučiau, kad jai rūpi pacientai. Atsakė į mano klausimus, pakomentavo būklę ir pasidalino patarimais. Kiek man tekę lankytis pas ginekologes- ši daktarė patiko labiausiai.

2020-05-20, 14:01 | 1

Tik geriausi atsiliepimai. Prižiūrėjo mano pirmąjį nėštumą. Gydytoja rami, nedaugžodžiaujanti, konkreti, bet atsako į visus rūpimus klausimus, priežiūra buvo tikrai detali. Atliekami ne tik privalomi, bet ir rekomenduojami tyrimai. Esant minimaliam klaustukui siųsdavo konsultuotis pas atitinkamą specialistą. Duodavo rekomendacijų bei pasiūlymų, kurių tikrai reikėjo laukiant pirmagimio.

2020-03-02, 19:18 | 1

Užsirašius pas ginekologe iškarto pasidomejau ar gera gydytoja,ar kompetetinga,nes lankiausi pas ja pirma karta.Paskaučius atsiliepimus susidare na tikrai nelabai geras ispudis,bet galvoju vis viena nueisiu,nes reikalinga buvo man pagalba,ne profilaktinis patikrinimas.Noriu pasakyti,kad niekada nereikia aklai pasityketi tais komentarais,nes gydytoja tikrai yra labai gera.Taip,konkreti,bet čia gi nera blogai.Tikrai rekomenduoju.Labai gera gydytoja savo darbo profesionale,mandagi ir pasiruošusi padeti rūpimu klausimu.Nežinau kodel tiek neeigiamu atsiliepimu,net keista man juos skaityti,nes lyg rašoma apie visai kita žmogu.Na bet kiekvienam savaip buna.

2020-01-16, 09:56 | 3

Gera gydytoja. Rami, susikaupusi, skryrė pakankamai laiko, atsakė į visus klausimus. Ir seselė labai gera.

2020-01-10, 15:06 | 1

Daktarė tikriausiai net nežino sąvokos "etiketas" ar "etika", bendravo labai šiurkščiai, įžeidinėjo, į problemą beveik nesigilino, į užduotus klausimus neatsakinėjo, į juos atšovinėjo kaip "abejojimu jos kompetencija". Nerekomenduoju ir priešams.

2020-01-06, 16:11 | 1

Pas gydytoją lankiausi du kartus dėl tos pačios problemos. Abu kartus neatliko reikiamų tyrimų. Paklausiau jos vizito pabaigoje ar nereiktų atlikti papildomų tyrimų (nenorėjau kištis pradžioje, juk ji gydytoja, o aš iš jos veido supratau, kad lengvai galima sunervinti), tai gavau atsakymą, kad dar išėjus iš kabineto reikėjo kažką prisiminus siūlyti ir dabar jei noriu papildomų tyrimų turiu registruotis kitam laikui. Tie papildomi tyrimai tiesiog tepinėlis.. O jei nenoriu su liga laukti mėnesį laiko, tai rekomendavo eiti darytis privačiai. Sėdžiu, verkiu ir tiek :)

2019-11-29, 15:44 | 1

Labai labai jauki ir profesionali gydytoja, rekomenduoju!!!

2019-11-26, 13:02 | 1

Man patiko. Konkreti,nesaldi,Išsamiai viską išsiklausinėja,paaiškina,niekur neskuba.

2019-10-20, 21:54 | 2

Nekompetetinga, teko kažkada pas ja apsilankyti del mažiausiù eiliù, tai buvo pirmas ir paskutinis mano apsilankymas pas šià personà. Įejus į kabineta is karto pasakè kad smirdžiu cigaretèmis, ( del jos makiažo kiekio irgi tureciau ka pasakyti bet mentalitetas neleidžia), žiauriai nemaloni, beja problemos nerado, nuejus pas kita daktare problema buvo rasta... vat ka reiškia trumpa eile...

2019-10-16, 09:46 | 23

Gydytoja rami, bet per daug nesidominti paciente. Nevertinu neigiamai, tačiau ir grįžti kolkas neplanuoju pas ją.
Pagirtina, kad vizito pabaigoje pasiteiravo ar yra papildomų klausimų. Tik tiek tegaliu pasakyti. Kadangi Įstaigoje pas šią gyd. mažiausios eilės tai, matyt, kompetencijos (ne) buvimas ar žmogiško kontakto neužmezgimas tai puikiai ir paliudija...

2019-06-28, 15:02 | 7

Pries vizita prisiskaiciau neigiamu komentaru, bet dabar suprantu, kad daug kas gydytojus vertina pagal tai kaip jie moka itaigiai pakalbet, kiek buna zmogaus psichologu (isklausytoju, guodeju ir pan.) :) Gydytoja rami, atsako i visus klausimus. Sakyciau, labai rupestingai priziuri nestuma. Gydytojos kompetencija neabejoju. Kas labiau megsta buti paguodziami, paciuckinami, gal ir kitas gyd. butu priimtinesnis. Kam reikia elementaraus kompetentingo gydymo ar prieziuros, turetu atitikt jusu lukescius.

2019-03-20, 18:59 | 1

Prisiskaiciau prastu atsiliepimu, bet vis tiek nuejau, nes buvo artimiausias talonas. Nu ir ka - nu ir viskas normaliai. Konkreti. Va ta galiu pasakyti. Jokiu bobuciu pasipasakojimu ar baimingu mergaiciu milijonu klausimu ne i tema jai nereikia. Reiketu pasimokyt is jos tokio konkretumo, nes nuo pat pradziu matosi, kad turi savo rezima, klausia tikslingu klausimu, o apie mociute, kuri sirgdavo cistitais ar panasiai - jai nereikalinga. Taigi - viska padare, ka reikejo. Pabaigoj paklause ar kokiu klausimu turiu. Pasake, ka turiu daryti. Na tik pradzioj akiu kontakto visai nelaike. Pabaigoje tik, kai domejosi del mano klausimu.

2019-02-20, 10:42 | 23

Deja, bet labai nekompetetinga gydytoja, nesistebiu, kad mažiausios eilės pas ją Antakalnio poliklinikoje.

2018-12-16, 09:57 | 1

Была пару раз до беременности, было все более менее сносно. С наступлением беременности стало невозможно общаться. Никакой информации. Всё визиты до 11 недель были с фразой "у вас все нормально". Анализы мне назначили делать только к 15 неделе, на мой вопрос почему, ответила "так надо". Врач не спрашивает о самочувствии, какие были болезни, какая группа крови у мужа. Про витамины пришлось самостоятельно спрашивать. Отношение ужасное. Такое ощущение, что конкретно у этого врача неприязнь к беременным женщинам. Все визиты проходили быстро, врач просто хотела отделаться от пациента. На сроке в 11 недель, не было назначено ни анализов, ни каких вопросов, карточку беременной тоже не завели. Зато почему то врач решила, что пол ребёнка она уже видит, хотя даже опытные узисты на этом сроке ошибаются. В итоге пришлось менять врача, и теперь надо ждать 2 недели до следующего визита, что бы спросить про боли в внизу живота. И гадать все ли у меня хорошо.