Pacientai, kurie rekomenduoja Ingrid Dovgal, %

Išduota: 2009-03-27, Nr. MPL-13056, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-04-13, 11:17 | Registruotas lankytojas 1

Aš likau labai patenkinta. Gydytoja pakonsultavo tiek klausimu, su kuriuo tiesiogiai atėjau, tiek kitais klausimais. Taip, kalba labai tiksliai ir dalykiškai, bet man būtent toks bendravimo būdas labiausiai tinka!

2021-03-31, 00:36 | Registruotas lankytojas 1

Savo eilės laukiau neilgai. Kabinete pati gydytoja nesakė/nedarė praktiškai nieko manęs gydymo atžvilgiu. Buvo nejauku, seselė skubino nusirenginėt, pagrinde dirbo tik ji. Pasakiau, kad problema atrodo pakartotinė, ir seselė tik mano prašymu darė tepinėlį, bet vaistus išrašė iškart, dar nežinant diagnozės, remiantis praėjusiu atveju. Nieks praktiškai neuždavė jokių klausimų apie nieką, ciklą ar sveikatą. Pas šią gydytoją negrįšiu ir nerekomenduoju.

2021-03-16, 12:20 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja labai patiko, nes buvo švelni, viską išaiškino, išsamiai atsakė į visus klausimus, jaučiuosi labai patenkinta ir daugiau supratusi apie savo ligą, ačiū!

2021-02-11, 12:01 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja konkreti, atitiko mano lūkesčius. Tiksliai diagnozavo susirgimą. Bendravo maloniai, skyrė dėmesio tiek, kiek ir tikėjausi. Rekomenduočiau savo pažįstamoms.

2021-02-11, 12:01 | Registruotas lankytojas 2

2021-02-09, 14:04 | Registruotas lankytojas 1

Konkreti, profesionali gydytoja.

2020-12-18, 14:09 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoja vieta gavau paskambinus ryte i registracija. po tiek daug neigiamu atsiliepimu, suabejojau ar eiti, bet vistik nuejau. Galiu pasakyti tik tiek, jog likau begalo patenkinta, nes gydytoja buvo labai svelni, maloni, detaliai apziurejo ir pakomentavo (viska ka dare seke ir komentaras), net krutis apziurejo ir paaiskino kaip paciai jas ciupinejant pasitikrinti. taip, kad drasiai sakau, jog blogi atsiliepimai bent jau mano atveju buvo visiskai klaidinantys. Labai dziaugiuosi, jog nuejau. Gal tiesiog patys bukime malonesni ir aplinkiniai bus taip pat malonus????

2020-12-14, 12:01 | Registruotas lankytojas 2

Jiegu laukiates ir norite prazudyti save arba vaika jeigu kiltu sunkumu nestumo metu tai rekomenduoja ja, bet jeigu noryte likti su vaiku gyvi jokiu budu neikite. Visa nestuma skundziausi kad man tinsta kojos rankos tirpsta nu ir t.t... nekreioe demesio kad oer men po 5kg priaugu kas gana nemazai. Ji pasakydavo kad turiu padaryti ta ar ana pasakydavau kad darau jau tai nepadeda tai skao neaiskink as geriau zinau, prirasydavo vitaminu ivairiausiu gerti (nors pagal kraujo tyrimus ju uztekdavo) tada oradejau lankytis papildomai pas seimos gydytoja. Ji parase laiska i knygele ir kai ginekologe aiskino kad blogai oasidariau tyrimus nes rezultatai negali buti tokie, paskaite seim.gyd.laiska tada israse lapa sako vaziuok i ligonine, nei oaaiskino kas nk, ir galaiusiai man ligonineje po gimdymo pasake kad tokios stadijos kokios atvaziavau jau turejau buti mirusi, bet aciu labai fydyyojai seimos kuri bent rupinosi dare papildomus tyrimus !!!! Vaikas gime menesi laiko badaves.... ar tai normalu. Per visa nestuma iki 33sav nei vieno ekoskopo nebuvo padariusi(viena buvai dariusi pas kita gyd.) Tad gydytoja tikrai geriau viska zino kad vos gyva likau

2020-12-02, 18:44 | Registruotas lankytojas 1

Mano nuomone, įvertino būklę nepakankamai nuodugniai - gydytoja atsakinėjo į klausimus paskubomis, neskyrė laiko įdėmesnei apžiūrai.

2020-12-01, 22:39 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja sakyčiau konkreti, bet juk tai nėra blogai. :) Drąsiai galiu sakyt, kad tikrai labai švelni, apžiūros metu JOKIO diskomforto nejutau, maloniai bendravo, atsakė į visus klausimus. Tačiau nepatiko, kad labai kontraceptikus kišo, nu nejaugi kito gydymo nėra? Pas ją pakliuvau su siuntimu, bet pati nemanau, kad rinkčiausi ją kaip savo ginekologę, bet tik dėl kontraceptikų piršimo. Visa kita su ja absoliučiai viskas ok :)

2020-07-09, 20:23 | Registruotas lankytojas 1

Pirmą kartą apsilankius, gydytoja sudarė pernyg ramaus ir kompetetingo savo srities specialisto įspūdį. Tačiau lankantis nėštumo metu, buvo kažkoks didelis nesusipratimas. Lyg ir šypsosi, kartodama, kad viskas gerai, bet pasitikėjimo jokio. Nėščiosios knygelę išdavė tik 14 nėštumo savaitę, svarbiausia liepė gerti būtent vitaminus, nurodytus reklaminiame lapelyje. Stipriai nesiplėsiu, bet kai pasijunti blogai kreipiesi į ligoninės priėmimą ir ten išgirsti, kad mano nėščiosios knygelė yra niekinė, nes ji nėra teisingai pildoma...ištinka šokas. Pradedi gilintis ir pamatai dar keistesnių dalykų...sako kraujo tyrimai geri, bet įraše matai, kad hemaglobinas rodo mažakraujystę. Toliau seka įrašas, kad nusiskundimų nėra, nors aiškiai pamenu, jog sakiau apie atsiradusį hemorojų ir keistą bėrimą ir niežulį...Esu labai nusivylusi ir tikrai niekam nerekomenduoju šios gydytojos.

2020-05-27, 16:34 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni ir rūpestinga daktarė. Geriausi atsiliepimai. Tikrai nuėjusi pasijaučiau, kad jai rūpi pacientai. Atsakė į mano klausimus, pakomentavo būklę ir pasidalino patarimais. Kiek man tekę lankytis pas ginekologes- ši daktarė patiko labiausiai.

2020-05-20, 11:01 | Registruotas lankytojas 1

Tik geriausi atsiliepimai. Prižiūrėjo mano pirmąjį nėštumą. Gydytoja rami, nedaugžodžiaujanti, konkreti, bet atsako į visus rūpimus klausimus, priežiūra buvo tikrai detali. Atliekami ne tik privalomi, bet ir rekomenduojami tyrimai. Esant minimaliam klaustukui siųsdavo konsultuotis pas atitinkamą specialistą. Duodavo rekomendacijų bei pasiūlymų, kurių tikrai reikėjo laukiant pirmagimio.

2020-03-02, 17:18 | Registruotas lankytojas 1

Užsirašius pas ginekologe iškarto pasidomejau ar gera gydytoja,ar kompetetinga,nes lankiausi pas ja pirma karta.Paskaučius atsiliepimus susidare na tikrai nelabai geras ispudis,bet galvoju vis viena nueisiu,nes reikalinga buvo man pagalba,ne profilaktinis patikrinimas.Noriu pasakyti,kad niekada nereikia aklai pasityketi tais komentarais,nes gydytoja tikrai yra labai gera.Taip,konkreti,bet čia gi nera blogai.Tikrai rekomenduoju.Labai gera gydytoja savo darbo profesionale,mandagi ir pasiruošusi padeti rūpimu klausimu.Nežinau kodel tiek neeigiamu atsiliepimu,net keista man juos skaityti,nes lyg rašoma apie visai kita žmogu.Na bet kiekvienam savaip buna.

2020-01-16, 07:56 | Registruotas lankytojas 3

Gera gydytoja. Rami, susikaupusi, skryrė pakankamai laiko, atsakė į visus klausimus. Ir seselė labai gera.

2020-01-10, 13:06 | Registruotas lankytojas 1

Daktarė tikriausiai net nežino sąvokos "etiketas" ar "etika", bendravo labai šiurkščiai, įžeidinėjo, į problemą beveik nesigilino, į užduotus klausimus neatsakinėjo, į juos atšovinėjo kaip "abejojimu jos kompetencija". Nerekomenduoju ir priešams.

2020-01-06, 14:11 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoją lankiausi du kartus dėl tos pačios problemos. Abu kartus neatliko reikiamų tyrimų. Paklausiau jos vizito pabaigoje ar nereiktų atlikti papildomų tyrimų (nenorėjau kištis pradžioje, juk ji gydytoja, o aš iš jos veido supratau, kad lengvai galima sunervinti), tai gavau atsakymą, kad dar išėjus iš kabineto reikėjo kažką prisiminus siūlyti ir dabar jei noriu papildomų tyrimų turiu registruotis kitam laikui. Tie papildomi tyrimai tiesiog tepinėlis.. O jei nenoriu su liga laukti mėnesį laiko, tai rekomendavo eiti darytis privačiai. Sėdžiu, verkiu ir tiek :)

2019-11-29, 13:44 | Registruotas lankytojas 1

Labai labai jauki ir profesionali gydytoja, rekomenduoju!!!

2019-11-26, 11:02 | Registruotas lankytojas 1

Man patiko. Konkreti,nesaldi,Išsamiai viską išsiklausinėja,paaiškina,niekur neskuba.

2019-10-20, 18:54 | Registruotas lankytojas 2

Nekompetetinga, teko kažkada pas ja apsilankyti del mažiausiù eiliù, tai buvo pirmas ir paskutinis mano apsilankymas pas šià personà. Įejus į kabineta is karto pasakè kad smirdžiu cigaretèmis, ( del jos makiažo kiekio irgi tureciau ka pasakyti bet mentalitetas neleidžia), žiauriai nemaloni, beja problemos nerado, nuejus pas kita daktare problema buvo rasta... vat ka reiškia trumpa eile...

2019-10-16, 06:46 | Registruotas lankytojas 27

Gydytoja rami, bet per daug nesidominti paciente. Nevertinu neigiamai, tačiau ir grįžti kolkas neplanuoju pas ją.
Pagirtina, kad vizito pabaigoje pasiteiravo ar yra papildomų klausimų. Tik tiek tegaliu pasakyti. Kadangi Įstaigoje pas šią gyd. mažiausios eilės tai, matyt, kompetencijos (ne) buvimas ar žmogiško kontakto neužmezgimas tai puikiai ir paliudija...

2019-06-28, 12:02 | Registruotas lankytojas 7

Pries vizita prisiskaiciau neigiamu komentaru, bet dabar suprantu, kad daug kas gydytojus vertina pagal tai kaip jie moka itaigiai pakalbet, kiek buna zmogaus psichologu (isklausytoju, guodeju ir pan.) :) Gydytoja rami, atsako i visus klausimus. Sakyciau, labai rupestingai priziuri nestuma. Gydytojos kompetencija neabejoju. Kas labiau megsta buti paguodziami, paciuckinami, gal ir kitas gyd. butu priimtinesnis. Kam reikia elementaraus kompetentingo gydymo ar prieziuros, turetu atitikt jusu lukescius.

2019-03-20, 16:59 | Registruotas lankytojas 1

Prisiskaiciau prastu atsiliepimu, bet vis tiek nuejau, nes buvo artimiausias talonas. Nu ir ka - nu ir viskas normaliai. Konkreti. Va ta galiu pasakyti. Jokiu bobuciu pasipasakojimu ar baimingu mergaiciu milijonu klausimu ne i tema jai nereikia. Reiketu pasimokyt is jos tokio konkretumo, nes nuo pat pradziu matosi, kad turi savo rezima, klausia tikslingu klausimu, o apie mociute, kuri sirgdavo cistitais ar panasiai - jai nereikalinga. Taigi - viska padare, ka reikejo. Pabaigoj paklause ar kokiu klausimu turiu. Pasake, ka turiu daryti. Na tik pradzioj akiu kontakto visai nelaike. Pabaigoje tik, kai domejosi del mano klausimu.

2019-02-20, 08:42 | Registruotas lankytojas 27

Deja, bet labai nekompetetinga gydytoja, nesistebiu, kad mažiausios eilės pas ją Antakalnio poliklinikoje.

2018-12-16, 07:57 | Registruotas lankytojas 1

Была пару раз до беременности, было все более менее сносно. С наступлением беременности стало невозможно общаться. Никакой информации. Всё визиты до 11 недель были с фразой "у вас все нормально". Анализы мне назначили делать только к 15 неделе, на мой вопрос почему, ответила "так надо". Врач не спрашивает о самочувствии, какие были болезни, какая группа крови у мужа. Про витамины пришлось самостоятельно спрашивать. Отношение ужасное. Такое ощущение, что конкретно у этого врача неприязнь к беременным женщинам. Все визиты проходили быстро, врач просто хотела отделаться от пациента. На сроке в 11 недель, не было назначено ни анализов, ни каких вопросов, карточку беременной тоже не завели. Зато почему то врач решила, что пол ребёнка она уже видит, хотя даже опытные узисты на этом сроке ошибаются. В итоге пришлось менять врача, и теперь надо ждать 2 недели до следующего визита, что бы спросить про боли в внизу живота. И гадать все ли у меня хорошо.

2018-12-10, 10:39 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja, konkreti, švelni, viską kantriai ir išsamiai paaiškino.

2018-08-28, 10:13 | Registruotas lankytojas 1

Rami gydytoja. Nėra pati maloniausia, tačiau apžiūra likau patenkinta. Patikrino išsamiai ne tik tai dėl ko atėjau, tačiau ir daugiau. Tai pat išsamiai atsakė į visus jai išduotus klausimus.

2018-08-27, 11:45 | Registruotas lankytojas 2

Pas gydytoją lankiausi nėštumo metu. Būtiniausius tyrimus atliko, tačiau dauguma klausimų užduodavau pati dėl įvairiausių vitaminų vartojimo, papildomų tyrimų. Skyrė gerti tam tikrus vitaminus, kurių reikalingumo negalėjo paaiškinti, tiesiog reikia. Taip pat skyrė keletą kartų netinkamus preaparatus, kurie nepadėjo. Labai nepalankiai reagavo prašoma papildomų tyrimų. Taip pat paskutinį nėštumo mėnesį atostogavo ir atsisakė užregistruoti pas kitą gydytoją, svarbių tyrimų gimdymui rezultatų teko ypatingai prašyti, bet gydytoja bendravo nepagarbiai, sakė, kad per daug viskuo duomiuosi ir užduodu jai per daug klausimų. Nemanau, kad tai tinkamas gydytojos elegesys. Daugiau pas ją neisiu ir nerekomenduoju, nors ir nėra pati blogiausia, bet yra daug geresnių.

2018-08-14, 07:42 | Registruotas lankytojas 5

Labai faina gydytoja. Atėjau su milijonu klausimų ir ji viską kantriai paaiškino.

2018-07-05, 16:52 | Registruotas lankytojas 13

Nerekomenduoju tokios gyd.niekam,tikiuosi nepasiseks kitiems kaip napasiseke man. Pasakiau gyd. ,kad testas teigiamas ir pradejo kraujavimas,padare ekoskopija ir rado kazkokiu cistu,tiesiog israse progesterona pagerti ir,kad menesines susireguliuos...reikejo gerti 10d,jau 7diena buvo pilvo skauskai,pagalvojau,gal salutinis poveikis nuo vaistu,bet 9d pasidare dar blogiau,isveze su greitaja i ligonine,buvo vidinis kraujavimas,nes buvo kiausintaklinis desineje nestumas...ir gydytojas pasake,jaigu kita diena atvyktum butum mirus...tai va,tokios gyd.antakalnio poliklinikoje,nei kraujo tyrimo,nieko nepadare man.linkiu visiems nesusidurti su tokia nekompetinga gydytoja.

2018-07-03, 06:03 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pas I.Dovgal nėštumo metu. Nėštumo pabaigoje pradėjau abejoti jos kompetencija, nes turėjo mane užrašyti vizitui 36-37sav, dėl neapsivertusio vaisiaus, o užrašė 39 sav. Vaisius nebuvo apsivertęs ir jau apversti buvo per vėiu. Džiaugiuosi, kad viskas gerai baigėsi ir pagimdžiau sėdmenine pirmeiga, bet buvo labai didelė CP tikimybė. Viso nėštumo laikotarpiu labai mažai informacijos teikė apie tai ką daro: apžiūros ir pan. Kadangi man tai ne pirmas nėštumas, tai aš viską kaip ir žinau, bet pirmus vaikus nešiojančioms tikrai nerekomenduočiau. Vieninelis pliusas- niekada nėra eilių, bet dabar aišku kodėl, ar ne? :)

2018-05-22, 07:01 | Registruotas lankytojas 2

Švelni, ramaus būdo ir profesionali daktarė. Nors mano problema maža, laiko skyrė ir padėjo rasti sprendimą. Daktarę labai rekomenduočiau, o jei dar esate jautresnio būdo žmogus, tai net labai rekomenduočiau. Nors eilės ilgos, bet verta palaukti.

2018-05-04, 07:11 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, labai maloni, dėmesinga ir kompetentinga.

2018-04-25, 12:20 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi pas šią gydytoja centro poliklinikoje. Nuolat skūsdavausi atsinaujinančiais uždegimais bei minėdavau ,jog esu ne kartą gydita nuo ureaplasmos, ir ji nuolat atsinaujina. Gydytoja tik padarydavo tepinėlį ir skirdavo žvakučių,nors ir sakydavau ,jog po gydymo problemos pastoviai atsinaujinanpo savaitės! Perėjus į antakaknio polikliniką neužilgo sužinojau apie ankstyvą nėštumą. Užsiregistravau pas šią gydytoją, tik dėl to , kad vizito laikas buvo artimiausias. Nuėjusi daktarei skundžiausi, kad nuolat kartojasi uždegimai bei minėjau apie galimą ureaplasmos infekciją, tačiau gydytoja neskyrė jokių tyrimų. Netgi neatliko tepinėlio!!! Liepė ateit po mėnesio kai nėštumas bus aiškesnis. 11 savaitė- vaisius nustojo vystytis. Pasak gydytojos priežąstys neaiškios. Gali daug kas būti. Ir kaip vieną iš galimų variantų pasakė lytiškai plintančias infekcijas i pasiūlė sekantį kartą ištirti!! Kodėl pirmo vizito metu kai aš būtent dėl to skundžiausi gyd ytoja nekreipė jokio dėmsio į tai?!! Dar gi pasakė man ,jog ureaplasma pas mane gali būti neaktyvi dėl to atseit galiu būt rami.. Nežinia, ar tai galėjo būti pagrindinė priežąstis dėl ko netekau vaikelio, bet BŪSIMOS MAMOS, labai patariu rūpintis pačioms, eiti tik pas kvalifikuotus gydytojus privačiose klinikose, ir nepasitikėti poliklinikos gydytojais.

2018-03-25, 17:19 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-03-20, 10:37 | Registruotas lankytojas 1
2018-03-16, 16:33 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-03-06, 03:45 | Registruotas lankytojas 1
2018-02-11, 15:38 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-02-08, 15:10 | Registruotas lankytojas 6
2017-11-27, 12:45 | Registruotas lankytojas 1

PUiki gydytoja, labai maloniai bendravo, gražiai priemė ir atsakė į visus rūpimus klausimus

2017-10-20, 13:25 | IP: 5.20.139.37

Gydytoja konkreti, maloni. Prieme iskart sutartu laiku, konsultacija vyko sklandziai, atsake i visus klausimus, laiko skyre pakankamai, paskyre gydima, viska pakartojo kelis kartus. Nusiskundimu neturiu, lankiausi pirma karta ir ketinu lankytis toliau pas ja.

2017-10-10, 13:24 | IP: 88.118.174.202

Gydytoja konkreti, nedaugžodžiauja, bet į klausimus atsako ir atsako į juos maloniai. Teko lankytis daug kartų, priekaištų ir nusiskundimų dėl šios gydytojos neturiu.

2017-09-12, 11:33 | IP: 195.182.71.186

Gydytoja paliko gerą įspūdį, priešingai nei visos kitos gydytojos su kuriomis teko susidurti prieš tai. Pasitikėčiau ir tikrai dar kartą apsilankyčiau pas šią gydytoją reikalui esant.

2017-08-25, 16:59 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja! Pradėjau lankytis dar tik planuojant nėštumą, o dabar jau supu lėlytę. Labai kruopščiai prižiūrėjo nėštumą, paskirdavo apsilankymus kas mėnesį, išsamiai komentavo tyrimų rezultatus ir rekomendavo reikiamus papildus. Visuomet šilta ir maloni. Jau kokius 4 metus lankausi pas šią gydytoją ir rekomenduoju ją savo šeimos nariams.

2017-08-25, 14:42 | Registruotas lankytojas 1

Geresnės(tiek kaip specialistės,tiek kaip žmogaus) ginekologės nesu sutikusi. O esu lankiusis pas 8 ginekologus. Dėmesinga,maloni,švelni. Padarė visus reikiamus tyrimus,nuodugniai viską išžiūrėjo. Tikrai rūpestinga gydytoja. Skyrė nemažai laiko. Džiaugiuosi ja atradusi. Rekomenduoju. :)

2017-08-10, 11:05 | IP: *.*.*.*
2017-08-09, 15:15 | IP: *.*.*.*
2017-06-15, 16:41 | Registruotas lankytojas 10

Pradėjau lankytis pas šią gydytoją nėštumo metu ir esu visiškai patenkinta. Skiria pakankamai dėmesio, yra labiau dalykiška nei emocianali (ko aš ir tikiuosi iš gydytojo), sakyčiau atidi ir kruopšti, nuodugniai atsako į klausimus ir visi jos patarimai pasiteisino.
Lankausi ir toliau lankysiuos pas ją.

2017-05-03, 19:14 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja labai profesionali.Nuodugniai ištyrė,labai rupestinga,konkreti,atsakė i visus kilancius klausimus, viska detaliai issaiskino.Geriausia ginekologė pas kurią teko apsilankyt. Labai patenkinta.