Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Ingrid Dovgal, %

Licencijos

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2009-03-27, Nr. MPL-13056, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

85% Complete
4.2

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

78.4% Complete
3.9

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

72.2% Complete
3.6

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

71.9% Complete
3.6

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

77% Complete
3.8

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

66.7% Complete
3.3

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

95.4% Complete
4.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-06-28, 15:02 | 2

Pries vizita prisiskaiciau neigiamu komentaru, bet dabar suprantu, kad daug kas gydytojus vertina pagal tai kaip jie moka itaigiai pakalbet, kiek buna zmogaus psichologu (isklausytoju, guodeju ir pan.) :) Gydytoja rami, atsako i visus klausimus. Sakyciau, labai rupestingai priziuri nestuma. Gydytojos kompetencija neabejoju. Kas labiau megsta buti paguodziami, paciuckinami, gal ir kitas gyd. butu priimtinesnis. Kam reikia elementaraus kompetentingo gydymo ar prieziuros, turetu atitikt jusu lukescius.

2019-03-20, 18:59 | 1

Prisiskaiciau prastu atsiliepimu, bet vis tiek nuejau, nes buvo artimiausias talonas. Nu ir ka - nu ir viskas normaliai. Konkreti. Va ta galiu pasakyti. Jokiu bobuciu pasipasakojimu ar baimingu mergaiciu milijonu klausimu ne i tema jai nereikia. Reiketu pasimokyt is jos tokio konkretumo, nes nuo pat pradziu matosi, kad turi savo rezima, klausia tikslingu klausimu, o apie mociute, kuri sirgdavo cistitais ar panasiai - jai nereikalinga. Taigi - viska padare, ka reikejo. Pabaigoj paklause ar kokiu klausimu turiu. Pasake, ka turiu daryti. Na tik pradzioj akiu kontakto visai nelaike. Pabaigoje tik, kai domejosi del mano klausimu.

2019-02-20, 10:42 | 13

Deja, bet labai nekompetetinga gydytoja, nesistebiu, kad mažiausios eilės pas ją Antakalnio poliklinikoje.

2018-12-16, 09:57 | 1

Была пару раз до беременности, было все более менее сносно. С наступлением беременности стало невозможно общаться. Никакой информации. Всё визиты до 11 недель были с фразой "у вас все нормально". Анализы мне назначили делать только к 15 неделе, на мой вопрос почему, ответила "так надо". Врач не спрашивает о самочувствии, какие были болезни, какая группа крови у мужа. Про витамины пришлось самостоятельно спрашивать. Отношение ужасное. Такое ощущение, что конкретно у этого врача неприязнь к беременным женщинам. Все визиты проходили быстро, врач просто хотела отделаться от пациента. На сроке в 11 недель, не было назначено ни анализов, ни каких вопросов, карточку беременной тоже не завели. Зато почему то врач решила, что пол ребёнка она уже видит, хотя даже опытные узисты на этом сроке ошибаются. В итоге пришлось менять врача, и теперь надо ждать 2 недели до следующего визита, что бы спросить про боли в внизу живота. И гадать все ли у меня хорошо.

2018-12-10, 12:39 | 1

Gydytoja, konkreti, švelni, viską kantriai ir išsamiai paaiškino.

2018-08-28, 13:13 | 1

Rami gydytoja. Nėra pati maloniausia, tačiau apžiūra likau patenkinta. Patikrino išsamiai ne tik tai dėl ko atėjau, tačiau ir daugiau. Tai pat išsamiai atsakė į visus jai išduotus klausimus.

2018-08-27, 14:45 | 2

Pas gydytoją lankiausi nėštumo metu. Būtiniausius tyrimus atliko, tačiau dauguma klausimų užduodavau pati dėl įvairiausių vitaminų vartojimo, papildomų tyrimų. Skyrė gerti tam tikrus vitaminus, kurių reikalingumo negalėjo paaiškinti, tiesiog reikia. Taip pat skyrė keletą kartų netinkamus preaparatus, kurie nepadėjo. Labai nepalankiai reagavo prašoma papildomų tyrimų. Taip pat paskutinį nėštumo mėnesį atostogavo ir atsisakė užregistruoti pas kitą gydytoją, svarbių tyrimų gimdymui rezultatų teko ypatingai prašyti, bet gydytoja bendravo nepagarbiai, sakė, kad per daug viskuo duomiuosi ir užduodu jai per daug klausimų. Nemanau, kad tai tinkamas gydytojos elegesys. Daugiau pas ją neisiu ir nerekomenduoju, nors ir nėra pati blogiausia, bet yra daug geresnių.

2018-08-14, 10:42 | 5

Labai faina gydytoja. Atėjau su milijonu klausimų ir ji viską kantriai paaiškino.

2018-07-05, 19:52 | 10

Nerekomenduoju tokios gyd.niekam,tikiuosi nepasiseks kitiems kaip napasiseke man. Pasakiau gyd. ,kad testas teigiamas ir pradejo kraujavimas,padare ekoskopija ir rado kazkokiu cistu,tiesiog israse progesterona pagerti ir,kad menesines susireguliuos...reikejo gerti 10d,jau 7diena buvo pilvo skauskai,pagalvojau,gal salutinis poveikis nuo vaistu,bet 9d pasidare dar blogiau,isveze su greitaja i ligonine,buvo vidinis kraujavimas,nes buvo kiausintaklinis desineje nestumas...ir gydytojas pasake,jaigu kita diena atvyktum butum mirus...tai va,tokios gyd.antakalnio poliklinikoje,nei kraujo tyrimo,nieko nepadare man.linkiu visiems nesusidurti su tokia nekompetinga gydytoja.

2018-07-03, 09:03 | 1

Lankiausi pas I.Dovgal nėštumo metu. Nėštumo pabaigoje pradėjau abejoti jos kompetencija, nes turėjo mane užrašyti vizitui 36-37sav, dėl neapsivertusio vaisiaus, o užrašė 39 sav. Vaisius nebuvo apsivertęs ir jau apversti buvo per vėiu. Džiaugiuosi, kad viskas gerai baigėsi ir pagimdžiau sėdmenine pirmeiga, bet buvo labai didelė CP tikimybė. Viso nėštumo laikotarpiu labai mažai informacijos teikė apie tai ką daro: apžiūros ir pan. Kadangi man tai ne pirmas nėštumas, tai aš viską kaip ir žinau, bet pirmus vaikus nešiojančioms tikrai nerekomenduočiau. Vieninelis pliusas- niekada nėra eilių, bet dabar aišku kodėl, ar ne? :)