Pacientai, kurie rekomenduoja Ingrid Dovgal, %

Išduota: 2009-03-27, Nr. MPL-13056, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2023-11-29, 13:27 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja galbūt šalta ir nedaugzodžiaujanti, bet puiki! Atsakė į visiškai visus klausimus, po apžiūros nukreipė kur reiktų kreiptis ir nurodė visą informaciją aiškiai ir tiksliai. Švelni ir greita gydytoja. Empatiška ir rūpestinga. Išgirdusi problemą, net suminkštėjo :) 10 iš 10

2023-11-22, 16:47 | Registruotas lankytojas 1

Paskaičius atsiliepimus, labai pergyvenau eiti pas gydytoją, tačiau eilinį kartą įsitikinau, kad reikia mažiau gilintis į kiekvieną komentarą internete :) Gydytoja nuostabi: tiesmuka, tačiau rūpestinga, nuraminanti, paaiškinanti viską detaliai, kantri ir švelni. Nejaučiau jokio diskomforto, kaip tik jaučiausi saugiai, nuo A iki Z vizito metu gydytoja pranoko mano lūkesčius.

2023-08-11, 17:26 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni ir rupestinga daktare

2023-08-01, 23:56 | Registruotas lankytojas 1

Eičiau pas šią ginekologę dėl jos kompetencijos, palaikymo, išsamaus pokalbio apie problemą ir rekomendacijų, kurios nesant dideliai problemai sustiprina sveikatą.

2023-03-24, 12:00 | Registruotas lankytojas 4

Maloni, rami, taktiška gydytoja. Atliktos procedūros - švelniai ir neskausmingai. Vizitu likau patenkinta. Rekomenduoju.

2022-10-21, 14:50 | Registruotas lankytojas 1

Labai gera ir maloni gydytoja. Jau virš 5 metų lankausi pas ją, prižiūrėjo abudu mano nėštumus ir esu labai patenkinta jos darbu. Visada ramiai viską paaiškina, išklauso, pataria. Jei kas ne taip, parenka gydymą. Atsakinga, kruopšti ir supratinga.

2022-08-24, 16:32 | Registruotas lankytojas 1

Labai taktiška ginekologė

2022-08-08, 12:15 | Registruotas lankytojas 2

Maloni gydytoja, išklausė ir apžiūrėjo, paskyrė gydymą. Likau patenkinta vizitu ir nuraminta.

2022-05-02, 07:40 | Registruotas lankytojas 3

Likau labai patenkinta tiek dėl bendravimo(labai maloni,švelni gydytoja)info suteikimo(aiškiai atsakė i visus klausimus bei nuramino) ir atliktos procedūros(greitai ir neskausmingai),problema išsiaiškino greitai,ją išsprendė.Tikrai puiki gydytoja ,pateisino visus mano lūkesčius 100%,dingo ilgai kankine nemalonūs simptomai.:)

2022-02-28, 22:00 | Registruotas lankytojas 1

Kiek teko lankytis pas ginekologus Antakalnio poliklinikoje ši Gydytoja geriausia, rekomenduoju tik ją.

2022-02-09, 18:15 | Registruotas lankytojas 4

Ši gydytoja prižiūrėjo mano šiek tiek komplikuotą nėštumą. Buvo labai rūpestinga. Apsidraudžiant siuntė konsultacijoms pas kitus specialistus. Labai viską išsamiau papasakodavo kas dabar vienu ar kitu ciklu turi būti, kas normalu, o kas ne, kad atkreipčiau dėmesį. Aš labai patenkinta savo nėštumo priežiūra.

2021-09-19, 23:15 | Registruotas lankytojas 5

Labai rami, gera daktare.. Tikrai rekomenduoju! Nejauciau jokio diskomforto. Viska issamiai papasakojo... Aciuu!❤️

2021-08-09, 15:17 | Registruotas lankytojas 28

Labai maloni, rūpestinga, rami gydytoja. Lankiausi pirmą kartą. Paskaičiau atsiliepimus ir tikrai nesutikčiau su neigiamais, nes mano patirtis buvo kitokia. Perskaitė apie mano gydymosi eigą, tyrimų atsakymus, paklausinėjo, kokios problemos, skundai, apžiūrėjo, paskyrė gydymą. Nežinau, ko dar reikėtų. Pasyrė sekantį vizitą, tyrimų pakartojimą po gydymo. Žodžiu, man 10/10. Dėkoju. Renata.

2021-05-04, 23:58 | Registruotas lankytojas 4

Lankiausi viso nėštumo metu. Patiko gydytojos santūrumas, kultūringumas, negasdino dėl nieko, elgėsi taktiškai ir profesionaliai. Man viskas patiko. Tik seselė pas gydytoja nemaloni, nervinga.

2021-04-13, 11:17 | Registruotas lankytojas 1

Aš likau labai patenkinta. Gydytoja pakonsultavo tiek klausimu, su kuriuo tiesiogiai atėjau, tiek kitais klausimais. Taip, kalba labai tiksliai ir dalykiškai, bet man būtent toks bendravimo būdas labiausiai tinka!

2021-03-16, 12:20 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja labai patiko, nes buvo švelni, viską išaiškino, išsamiai atsakė į visus klausimus, jaučiuosi labai patenkinta ir daugiau supratusi apie savo ligą, ačiū!

2021-02-11, 12:01 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja konkreti, atitiko mano lūkesčius. Tiksliai diagnozavo susirgimą. Bendravo maloniai, skyrė dėmesio tiek, kiek ir tikėjausi. Rekomenduočiau savo pažįstamoms.

2021-02-11, 12:01 | Registruotas lankytojas 2

2021-02-09, 14:04 | Registruotas lankytojas 1

Konkreti, profesionali gydytoja.

2020-12-18, 14:09 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoja vieta gavau paskambinus ryte i registracija. po tiek daug neigiamu atsiliepimu, suabejojau ar eiti, bet vistik nuejau. Galiu pasakyti tik tiek, jog likau begalo patenkinta, nes gydytoja buvo labai svelni, maloni, detaliai apziurejo ir pakomentavo (viska ka dare seke ir komentaras), net krutis apziurejo ir paaiskino kaip paciai jas ciupinejant pasitikrinti. taip, kad drasiai sakau, jog blogi atsiliepimai bent jau mano atveju buvo visiskai klaidinantys. Labai dziaugiuosi, jog nuejau. Gal tiesiog patys bukime malonesni ir aplinkiniai bus taip pat malonus????

2020-05-27, 16:34 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni ir rūpestinga daktarė. Geriausi atsiliepimai. Tikrai nuėjusi pasijaučiau, kad jai rūpi pacientai. Atsakė į mano klausimus, pakomentavo būklę ir pasidalino patarimais. Kiek man tekę lankytis pas ginekologes- ši daktarė patiko labiausiai.

2020-05-20, 11:01 | Registruotas lankytojas 1

Tik geriausi atsiliepimai. Prižiūrėjo mano pirmąjį nėštumą. Gydytoja rami, nedaugžodžiaujanti, konkreti, bet atsako į visus rūpimus klausimus, priežiūra buvo tikrai detali. Atliekami ne tik privalomi, bet ir rekomenduojami tyrimai. Esant minimaliam klaustukui siųsdavo konsultuotis pas atitinkamą specialistą. Duodavo rekomendacijų bei pasiūlymų, kurių tikrai reikėjo laukiant pirmagimio.

2020-03-02, 17:18 | Registruotas lankytojas 1

Užsirašius pas ginekologe iškarto pasidomejau ar gera gydytoja,ar kompetetinga,nes lankiausi pas ja pirma karta.Paskaučius atsiliepimus susidare na tikrai nelabai geras ispudis,bet galvoju vis viena nueisiu,nes reikalinga buvo man pagalba,ne profilaktinis patikrinimas.Noriu pasakyti,kad niekada nereikia aklai pasityketi tais komentarais,nes gydytoja tikrai yra labai gera.Taip,konkreti,bet čia gi nera blogai.Tikrai rekomenduoju.Labai gera gydytoja savo darbo profesionale,mandagi ir pasiruošusi padeti rūpimu klausimu.Nežinau kodel tiek neeigiamu atsiliepimu,net keista man juos skaityti,nes lyg rašoma apie visai kita žmogu.Na bet kiekvienam savaip buna.

2020-01-16, 07:56 | Registruotas lankytojas 3

Gera gydytoja. Rami, susikaupusi, skryrė pakankamai laiko, atsakė į visus klausimus. Ir seselė labai gera.

2019-11-29, 13:44 | Registruotas lankytojas 1

Labai labai jauki ir profesionali gydytoja, rekomenduoju!!!

2019-11-26, 11:02 | Registruotas lankytojas 1

Man patiko. Konkreti,nesaldi,Išsamiai viską išsiklausinėja,paaiškina,niekur neskuba.

2019-06-28, 12:02 | Registruotas lankytojas 11

Pries vizita prisiskaiciau neigiamu komentaru, bet dabar suprantu, kad daug kas gydytojus vertina pagal tai kaip jie moka itaigiai pakalbet, kiek buna zmogaus psichologu (isklausytoju, guodeju ir pan.) :) Gydytoja rami, atsako i visus klausimus. Sakyciau, labai rupestingai priziuri nestuma. Gydytojos kompetencija neabejoju. Kas labiau megsta buti paguodziami, paciuckinami, gal ir kitas gyd. butu priimtinesnis. Kam reikia elementaraus kompetentingo gydymo ar prieziuros, turetu atitikt jusu lukescius.

2019-03-20, 16:59 | Registruotas lankytojas 1

Prisiskaiciau prastu atsiliepimu, bet vis tiek nuejau, nes buvo artimiausias talonas. Nu ir ka - nu ir viskas normaliai. Konkreti. Va ta galiu pasakyti. Jokiu bobuciu pasipasakojimu ar baimingu mergaiciu milijonu klausimu ne i tema jai nereikia. Reiketu pasimokyt is jos tokio konkretumo, nes nuo pat pradziu matosi, kad turi savo rezima, klausia tikslingu klausimu, o apie mociute, kuri sirgdavo cistitais ar panasiai - jai nereikalinga. Taigi - viska padare, ka reikejo. Pabaigoj paklause ar kokiu klausimu turiu. Pasake, ka turiu daryti. Na tik pradzioj akiu kontakto visai nelaike. Pabaigoje tik, kai domejosi del mano klausimu.

2018-12-10, 10:39 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja, konkreti, švelni, viską kantriai ir išsamiai paaiškino.

2018-08-28, 10:13 | Registruotas lankytojas 1

Rami gydytoja. Nėra pati maloniausia, tačiau apžiūra likau patenkinta. Patikrino išsamiai ne tik tai dėl ko atėjau, tačiau ir daugiau. Tai pat išsamiai atsakė į visus jai išduotus klausimus.

2018-08-14, 07:42 | Registruotas lankytojas 5

Labai faina gydytoja. Atėjau su milijonu klausimų ir ji viską kantriai paaiškino.

2018-05-22, 07:01 | Registruotas lankytojas 2

Švelni, ramaus būdo ir profesionali daktarė. Nors mano problema maža, laiko skyrė ir padėjo rasti sprendimą. Daktarę labai rekomenduočiau, o jei dar esate jautresnio būdo žmogus, tai net labai rekomenduočiau. Nors eilės ilgos, bet verta palaukti.

2018-05-04, 07:11 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, labai maloni, dėmesinga ir kompetentinga.

2017-11-27, 12:45 | Registruotas lankytojas 1

PUiki gydytoja, labai maloniai bendravo, gražiai priemė ir atsakė į visus rūpimus klausimus

2017-10-20, 13:25 | IP: 5.20.139.37

Gydytoja konkreti, maloni. Prieme iskart sutartu laiku, konsultacija vyko sklandziai, atsake i visus klausimus, laiko skyre pakankamai, paskyre gydima, viska pakartojo kelis kartus. Nusiskundimu neturiu, lankiausi pirma karta ir ketinu lankytis toliau pas ja.

2017-10-10, 13:24 | IP: 88.118.174.202

Gydytoja konkreti, nedaugžodžiauja, bet į klausimus atsako ir atsako į juos maloniai. Teko lankytis daug kartų, priekaištų ir nusiskundimų dėl šios gydytojos neturiu.

2017-09-12, 11:33 | IP: 195.182.71.186

Gydytoja paliko gerą įspūdį, priešingai nei visos kitos gydytojos su kuriomis teko susidurti prieš tai. Pasitikėčiau ir tikrai dar kartą apsilankyčiau pas šią gydytoją reikalui esant.

2017-08-25, 16:59 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja! Pradėjau lankytis dar tik planuojant nėštumą, o dabar jau supu lėlytę. Labai kruopščiai prižiūrėjo nėštumą, paskirdavo apsilankymus kas mėnesį, išsamiai komentavo tyrimų rezultatus ir rekomendavo reikiamus papildus. Visuomet šilta ir maloni. Jau kokius 4 metus lankausi pas šią gydytoją ir rekomenduoju ją savo šeimos nariams.

2017-08-25, 14:42 | Registruotas lankytojas 1

Geresnės(tiek kaip specialistės,tiek kaip žmogaus) ginekologės nesu sutikusi. O esu lankiusis pas 8 ginekologus. Dėmesinga,maloni,švelni. Padarė visus reikiamus tyrimus,nuodugniai viską išžiūrėjo. Tikrai rūpestinga gydytoja. Skyrė nemažai laiko. Džiaugiuosi ja atradusi. Rekomenduoju. :)

2017-06-15, 16:41 | Registruotas lankytojas 13

Pradėjau lankytis pas šią gydytoją nėštumo metu ir esu visiškai patenkinta. Skiria pakankamai dėmesio, yra labiau dalykiška nei emocianali (ko aš ir tikiuosi iš gydytojo), sakyčiau atidi ir kruopšti, nuodugniai atsako į klausimus ir visi jos patarimai pasiteisino.
Lankausi ir toliau lankysiuos pas ją.

2017-05-03, 19:14 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja labai profesionali.Nuodugniai ištyrė,labai rupestinga,konkreti,atsakė i visus kilancius klausimus, viska detaliai issaiskino.Geriausia ginekologė pas kurią teko apsilankyt. Labai patenkinta.

2017-04-12, 12:02 | Registruotas lankytojas 6

Labai maloni gydytoja, atsakė į visus rūpimus klausimus ir pakomentavo net gi daugiau negu prašiau.

2017-04-12, 12:00 | IP: 82.135.223.91

2017-03-22, 13:54 | IP: 188.69.215.226

Labai bendraujanti gydytoja. Iškylus klausimams jai visada paskambinu i kabinetą ,ji pakonsultuoja . Puikiai viską išaiškina , o jei negali kažko atsakyti ,tik dėl to,kad nėra tikslesnių tyrimų. Neskuba daryti išvadų ,kol nėra viskas aišku. Bet jei reikia nupasakoja viską nuo pradžių. Kam reikia tyrimo,kaip jis bus atliekamas ir panašiai .

2017-03-09, 15:39 | IP: 77.94.52.249

Man gydytoja buvo maloni, konkreti, įvykdė išsamią apžiūrą, aiškiai informavo apie gydymo pasirinkimus.

2017-02-05, 21:56 | IP: 78.60.246.184

Maloni gydytoja, prieš eidama pas ją bijojau, kadangi buvau prisiskaičiusi neigiamų atsiliepimų, bet jie buvo klaidingi. Kitos ginekologės į tokius paprastus klausimus kaip "ar reikia prieš echoskopiją ateiti su pilna pūsle ar tuščia?", išriekia "ką Jūs nežinote?!", o gydytoja Ingrid mielai atsako ir net pakartoja. Skiria užtektinai laiko pacientei, paaiškina, jei reikia pakartoja. Mano atveju diagnozavo problemą ir išsiuntė pas trečio lygio ginekologą, gavau visą reikalingą gydymą. Esu jai labai dėkinga.

2017-02-02, 12:34 | IP: 213.164.100.40

Sauni gydytoja, priziurejo nestuma - jei yra kazkokiu indikaciju skyria ir papildomus tyrimus, ir papildomai patikrina

2016-11-27, 19:37 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja maloni, nuoširdžiai domėjosi problema. Kadangi liga rimta ir kitos gydytojos jau gydyta, bet nesėkmingai, išsiuntė pas 3 lygio specialistą. Apžiūros kokybe ir pačia gydytoja aš patenkinta.

2016-10-29, 16:39 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja maloniai atsako į pateiktą klausimą ir net išsiplečia. Išaiškino visų procedūrų eiga, jų reikalingumą, bei tyrimų seką.

2016-10-05, 20:41 | IP: 5.20.128.206

Nuostabi daktarė. Prieš einant, čia prisiskaičiau neigiamų atsiliepimų, labai bijojau eit, tačiau kai nuejau visos baimės dingo. Daktarė labai šilta, nuodugniai ištyrė, domėjosi, puikiai patarė. Geriausia ginekologė kokią tik esu turėjus, būtinai prie jos ir pasiliksiu ir visiems rekomenduosiu.