Pacientai, kurie rekomenduoja Živilė Duobaitė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08344, Galiojanti

Duobaitė Živilė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Duobaitė Živilė?

2018-10-02, 08:41 | 1

Pirmą kartą lankiausi per Neurologą ir man pasisekė atrasti šią gydytoją. Be jos būdo savybių tokių kaip: maloni, draugiška, supratinga, mandagi ir t.t. ji profesionaliai išklausinėjo mano simptomus, paskyrė reikiamus tyrimus, labai daug aiškino apie diganozę ir t.t.
Tikrai rekomenduoju.

2018-05-01, 20:30 | 3

Gydytoja Marija Živilė išplėšė mane iš mirties nagų.Amžinai Jai dėkingas.

2018-03-03, 15:30 | 1

Nerekomenduoju. Nuėjau pas daktare su nugaros skausmais. Man pasakė, kad esu sveika ir paklausus ar negali būt išvaržos pasakė, jog ne, tačiau... besitesiant skausmams teko apsilankyt pas kitą neurologę, kuri paskyrus kompiuterinę tomografiją rado išvaržą. Esu jauna, todėl man labai svarbu buvo tikslus atsakymas, nes galbūt galima dar kažkaip kažką pataisyt be operacijos. Gaila, kad daktarė taip atsainiai pažiūrėjo į mano problemas.

2018-02-02, 10:41 | 1

Puiki gydytoja! Labai dėmesinga, išklauso, matosi, jog stengiasi įsigilinti į problemą ir padėti. Net buvo keista, kad atėjai pas gydytoją ir neturi įrodinėti, kad tikrai turi problemą, tavęs nesukritikuoja, kas labai būdinga gydytojams Antakalnio poliklinikoje.
Daugiau tokių specialistų! :)

2017-10-04, 14:41 | IP: 195.182.92.36

Fantastiška gydytoja! "Valdiškoje" įstaigoje tokių sutikti jau nebesitikėjau. Net ir privačiose retai kada besutiksi savo profesijai atsidavusį profesionalą, kuris dar ir žmogiškai bendrauja su pacientu. Apžiūra truko tiek, kiek reikėjo patikrinimui, išsamiems klausimams ir problemos diagnozavimui. Dažniausiai nuėjęs į polikliniką jautiesi tarytum fabrike - 5 min ir gaišti gydytojo ir kitų pacientų laiką. Šiuo atveju nieko panašaus nebuvo. Gydytoja nuoširdžiai bendravo, gilinosi ir aiškino situaciją iš medicinos pusės. Atsakė į visus klausimus. Džiaugiuosi ir lenkiu galvą už atsidavimą. Beje, ir sesutė prie gydytojos kabineto neatsilieka, labai šauni, paslaugi ir maloni.

2017-09-21, 18:57 | IP: 195.182.67.39

Bendraujant jaučiasi gydytojos profesionalumas.

2017-05-02, 22:46 | IP: 78.157.84.205

Nuostabi gydytoja! Pilnai isiklause i paciento skundus. Atliko ilga ir nuodugnia apziura. Issamiai pakomentavo jos isvadas. Paskyre aisku gydyma. Ir svarbiausia - maloniai atsake i visus mano klausimus. Nerealu, kad poliklinikose dar galima rasti tokiu profesionaliu ir taip siltai bendraujanciu gydytoju!

2016-10-07, 20:48 | 2

Labai maloni, kompetetinga, muoširdžiai, šiltai bendrauja. Buvo malonu gydytis. Kaip galėjo taip padėjo . Jaunas , nuoseklus , savo darbą išmanantis neurologas . Rekomenduoju

2015-04-22, 01:20 | IP: 89.116.116.170

Išsamios konsultacijos, žmogiškumas.
Ačiū Gydytojai.

2014-02-26, 11:05 | IP: 77.240.248.189

Labai maloni rūpestinga gydytoja. Tik geri prisiminimai.

Esate Živilė Duobaitė?