Pacientai, kurie rekomenduoja Živilė Duobaitė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08344, Galiojanti

Duobaitė Živilė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Duobaitė Živilė?

2018-10-02, 08:41 | 1

Pirmą kartą lankiausi per Neurologą ir man pasisekė atrasti šią gydytoją. Be jos būdo savybių tokių kaip: maloni, draugiška, supratinga, mandagi ir t.t. ji profesionaliai išklausinėjo mano simptomus, paskyrė reikiamus tyrimus, labai daug aiškino apie diganozę ir t.t.
Tikrai rekomenduoju.

2018-05-01, 20:30 | 3

Gydytoja Marija Živilė išplėšė mane iš mirties nagų.Amžinai Jai dėkingas.

2018-02-02, 10:41 | 1

Puiki gydytoja! Labai dėmesinga, išklauso, matosi, jog stengiasi įsigilinti į problemą ir padėti. Net buvo keista, kad atėjai pas gydytoją ir neturi įrodinėti, kad tikrai turi problemą, tavęs nesukritikuoja, kas labai būdinga gydytojams Antakalnio poliklinikoje.
Daugiau tokių specialistų! :)

2017-10-04, 14:41 | IP: 195.182.92.36

Fantastiška gydytoja! "Valdiškoje" įstaigoje tokių sutikti jau nebesitikėjau. Net ir privačiose retai kada besutiksi savo profesijai atsidavusį profesionalą, kuris dar ir žmogiškai bendrauja su pacientu. Apžiūra truko tiek, kiek reikėjo patikrinimui, išsamiems klausimams ir problemos diagnozavimui. Dažniausiai nuėjęs į polikliniką jautiesi tarytum fabrike - 5 min ir gaišti gydytojo ir kitų pacientų laiką. Šiuo atveju nieko panašaus nebuvo. Gydytoja nuoširdžiai bendravo, gilinosi ir aiškino situaciją iš medicinos pusės. Atsakė į visus klausimus. Džiaugiuosi ir lenkiu galvą už atsidavimą. Beje, ir sesutė prie gydytojos kabineto neatsilieka, labai šauni, paslaugi ir maloni.

2017-09-21, 18:57 | IP: 195.182.67.39

Bendraujant jaučiasi gydytojos profesionalumas.