Pacientai, kurie rekomenduoja Liucija Purlienė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01519, Galiojanti

2018-04-13, 00:55 | 1

Noriu išreikšti didelę padėką daktarei Liucijai Purlienei, pas kurią vėl kreipėmės nutikus bėdai. Nėra ( esu įsitikinęs ) geresnio specialisto nei Gerb. Liucija Purlienė. Pas šią daktarę užaugau aš, mano brolis, pusbrolis, ir trys puseserės, o dabar ir aš su savo vaiku lankausi. Esu begalo laimingas, jog yra tokia galimybė, todėl noriu ištarti Didelį Ačiū ir palinkėti daug sveikatos bei nesibaigiančio entuziazmo savo srityje.

2016-09-14, 23:14 | IP: 78.62.94.76

Labai nuostabi, dėmesinga gydytoja. Rekomenduoju.

2016-07-27, 19:23 | IP: 85.206.7.248

Labai puiki, nuoširdi gydytoja, diagnozę nustatė tiksliai ir laiku, paskirtas gydymas buvo nebrangus ir labai efektingas.

2016-06-10, 19:23 | IP: *.*.*.*
2014-10-31, 10:35 | IP: 178.16.43.7

Labai puiki rūpestinga gydytoja.labai gera savo srities specialiste.

2014-03-20, 14:04 | IP: 88.119.128.199

Labai rūpestinga ir šauni gydytoja, lengvai bendraujanti, išsamiai viską paaiškina. Likau labai patenkintas jos atlikta anginos šalinimo operacija ir rūpestingumu po operacijos. Linkiu sėkmės daktarei!

2013-08-13, 11:31 | IP: 87.247.112.209

Labai puiki gydytoja - maloni,rūpestinga.
Jos dėmesingumas labai palengvino pooperacinį laikotarpį.
Sėkmės Jums Gydytoja.
Jurgita

2013-02-04, 12:33 | IP: 88.119.186.112

Mano sūnų operavo, kai jam buvo 3, 5 metukų. Operacija praėjo puikiai. Dabar jam 10 metų. Su operacija pasibaigė sirgimai sloga, gerklės ir ausų uždegimais.
Ačiū, Jums gydytoja. Malonu vėl buvo jus pamatyti.

2012-11-25, 12:10 | IP: *.*.*.*
Komentaro tekstas paslėptas.
2012-08-24, 13:39 | IP: 81.7.65.140

Dėkojame gydytojai Liucijai Purlienei už rūpinimąsi vaikų globos namų ugdytiniais, juos operuojant, stebint po operacijų,nuošidžiais tolimesniais patarimais. Gydytoja operavo mūsų ugdytinę po budėjimo, aukodama savo brangų laiką.Tikimės ir toliau bendradarbiauti su šia gydytoja, gydant Kauno savivaldybės vaikų globos namų ugdytinius.