Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01519, Galiojanti

Knygos pasiūlymas
Purlienė Liucija dirba šiose gydymo įstaigose

Žiniasklaida apie Purlienė Liucija:(Beta)

Telefonas prie vairo - teisės pas policiją

17 birželio 2013 dirbo motoristu, gydytojas pasipra- šė politinio prieglobsčio Kanadoje. Tuomet visą įgulą gal ...... laivai”. Romansus atliks ir kvies vakaroti Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos Karininkų ramovės folkloro ansamblis “Vilnelė” (vad. L. Purlienė). Nemokamai. 23 d. 20 val. ugninga Joninių šventė Jono kalne.

Pašalinti nuorodą į straipsnį

Registruoti gydytojai, kurie valdo savo profilį gali pasirinkti kokius straipsnius pašalinti iš sąrašo.

2018-04-13, 00:55 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Noriu išreikšti didelę padėką daktarei Liucijai Purlienei, pas kurią vėl kreipėmės nutikus bėdai. Nėra ( esu įsitikinęs ) geresnio specialisto nei Gerb. Liucija Purlienė. Pas šią daktarę užaugau aš, mano brolis, pusbrolis, ir trys puseserės, o dabar ir aš su savo vaiku lankausi. Esu begalo laimingas, jog yra tokia galimybė, todėl noriu ištarti Didelį Ačiū ir palinkėti daug sveikatos bei nesibaigiančio entuziazmo savo srityje.

2016-09-14, 23:14 | IP: 78.62.94.76 Kas parašė?

Labai nuostabi, dėmesinga gydytoja. Rekomenduoju.

2016-07-27, 19:23 | IP: 85.206.7.248 Kas parašė?

Labai puiki, nuoširdi gydytoja, diagnozę nustatė tiksliai ir laiku, paskirtas gydymas buvo nebrangus ir labai efektingas.

2016-06-10, 19:23 | IP: 85.206.150.66 Kas parašė?

- Laikas į pensiją, ilgai krapštosi, atrodo pati nieko nesusigaudo. Biofirst poliklinikoj kreipiausi, galvojau suras ligą, bet labai ilgai kuitėsi tarp savo instrumentų, tai veidrodėlio neranda, tai pirštinių, tai sodina nuo vienos ant kitos kėdės, tipo nieko nemato. Vertinu labai neigiamai, o dar privačiai dirba. Geriau kokiuose senelių namuose įsidarbintų, naudos daugiau būtų.

2014-10-31, 10:35 | IP: 178.16.43.7 Kas parašė?

Labai puiki rūpestinga gydytoja.labai gera savo srities specialiste.

2014-03-20, 14:04 | IP: 88.119.128.199 Kas parašė?

Labai rūpestinga ir šauni gydytoja, lengvai bendraujanti, išsamiai viską paaiškina. Likau labai patenkintas jos atlikta anginos šalinimo operacija ir rūpestingumu po operacijos. Linkiu sėkmės daktarei!

2013-08-13, 11:31 | IP: 87.247.112.209 Kas parašė?

Labai puiki gydytoja - maloni,rūpestinga.
Jos dėmesingumas labai palengvino pooperacinį laikotarpį.
Sėkmės Jums Gydytoja.
Jurgita

2013-02-04, 12:33 | IP: 88.119.186.112 Kas parašė?

Mano sūnų operavo, kai jam buvo 3, 5 metukų. Operacija praėjo puikiai. Dabar jam 10 metų. Su operacija pasibaigė sirgimai sloga, gerklės ir ausų uždegimais.
Ačiū, Jums gydytoja. Malonu vėl buvo jus pamatyti.

2012-11-25, 12:10 | IP: 88.222.4.46 Kas parašė?
Komentaro tekstas paslėptas.
2012-08-24, 13:39 | IP: 81.7.65.140 Kas parašė?

Dėkojame gydytojai Liucijai Purlienei už rūpinimąsi vaikų globos namų ugdytiniais, juos operuojant, stebint po operacijų,nuošidžiais tolimesniais patarimais. Gydytoja operavo mūsų ugdytinę po budėjimo, aukodama savo brangų laiką.Tikimės ir toliau bendradarbiauti su šia gydytoja, gydant Kauno savivaldybės vaikų globos namų ugdytinius.

2012-07-30, 22:16 | IP: 88.222.133.2 Kas parašė?

Nuostabi gydytoja, labai nuosirdziai ir kruopsciai apziurejo. Pas daugeli gydytoju nuejus dar nespeji issakyti savo ligos eigos, nagalavimu, o jie jau diagnoze raso. Si gydytoja nuosirdziai isklauso, pakonsultuoja, pataria, gilinasi i kiekviena tavo issakyta simptoma.

2012-07-30, 20:10 | IP: 78.62.115.214 Kas parašė?

Noriu padekoti gydytojai L.Purlienei uz tiksliai nustatyta diagnoze,nors senu bet mano manymu tiksliausiu metotu.Taip pat uz greitai atlikta operacija, bei lengva pooperacini laikotarpi.Gydytoja mielai konsultavo ir po 10 dienu.Mes jau sekmingai lankome darzeli ir tikimes,kad mus ligos lankys retai.Aciu dar karta .Sekmes Jums.

2012-07-26, 21:19 | IP: 87.239.85.34 Kas parašė?

Patys geriausi atsiliepimai apie šią gydytoją.Dar prieš penkiolika metų teko operuoti savo vaikus pas šią specialistę.Tad ir savo trečiąją mažylę patikėjome šiai nuoširdžiai, puikiai išmanančiai ir atliekančiai savo darbą, maloniai , rūpestingai ir labai kantriai bendraujančiai su vaikais gydytojai.Didžiulis ačiū daktarei L.Purlienei.

2012-07-24, 21:22 | IP: 85.255.53.86 Kas parašė?

Labai šauni, maloni, rūpestinga ir tikrai kompetetinga gydytoja. Daugiau tokių medikų. Beje, mūsų dukrytę gydytoja bandė apžiūrėt veidrodėliu (dėl adenoidų), bet deja mūsų mažoji įkišus veidroduką nustoja kvėpuot ir niekaip nepavyko mums įkalbėt dukrytę nenustot kvėpuot. O apžiūrėt turi gydytojas, tada apžiūrėjo pirštu. Truput paverkė, bet apžiūra būtina. Mūsų dukrytę ši gydytoja ir operavo (šalino adenoidus), esam dėkingi jai, nes mažylė akivaizdu jau kvėpuoja per nosytę. Ir labai maloniai gydytoja moka bendrauti su vaikais. Po operacijos gavom išsamią informaciją kaip elgtis namuose. Taigi, širdingai dėkojam gydytojai ir ateity jei kiltų bėdelių tikrai kreipsimės į šią kompetetingą gydytoją

2012-07-12, 11:08 | IP: 89.117.198.57 Kas parašė?
Komentaro tekstas paslėptas.
2012-06-20, 18:36 | IP: 78.62.65.225 Kas parašė?

Purlienė Liucija atsakė

Komentaras parašytas prieš 6 metus 2 mėn,todėl nebėra aktualus.

2012-05-18, 12:26 | IP: 78.62.65.225 Kas parašė?
Komentaro tekstas paslėptas.
2012-04-29, 10:59 | IP: 87.239.84.197 Kas parašė?

Labai gera daktare patenkinta as ja labai

2012-01-21, 22:12 | IP: 94.244.85.172 Kas parašė?

Maloni, rupestinga, po operacijos antra para paskambino pasiteiravo kaip jauciasi vaikutis, kviecia pasirodyti po 2 sav, kitam butu nei motais.

2011-11-18, 08:42 | IP: 81.7.94.126 Kas parašė?

Man operavo angina, todėl galiu pasakyti,kad tikrai gera ir rūpestinga gydytoja.
Tiesiog 10 balų tiek prieš operaciją, tiek operacijos metu ir po operacijos rūpinosi visada.
Ši gydytoja pakeičia seniai nusistovėjusią nuomonę apie gydytojus ir tai labai džiugu.
Dar pasikartosiu, tikrai labai gera gydytoją ir ją rekomenduoju visiems, pasirinkę šią gydytoja tikrai liksite patenkint.
Didelis AČIŪ JUMS gydytoją.

2011-09-28, 20:10 | IP: 78.62.230.102 Kas parašė?

Labai Gera Ir Labai Rupestinga Gydytoja.

2011-08-11, 20:12 | IP: 78.62.188.148 Kas parašė?

Pas šią gydytoją vedžiau savo abu vaikus, kuriem ji atliko operacijas adenoidų ir anginos. Atvežus vaikus į palatą netrukus atėjo ir gydytoja, kuri labai rūpestingai prižiūrėjo mano mažylius visą laiką kol jie gulėjo ligoninėje. Nuoširdžiai dėkoju gydytojai už jos rūpestingumą ir visiems rekomenduoju šią nuostabią gydytoją.

2011-06-18, 11:00 | IP: 78.57.173.241 Kas parašė?

Aciu gydytojai uz rupestinguma ir gerai padaryta operacija.

2011-05-28, 18:45 | IP: 88.222.173.145 Kas parašė?

Gydytoja labai gera, nuoširdi. Dar tokios Gydytojos nemačiau, tokių daugiau. Liucija Purlienė jokių neturi neigiamu komentarų.

2011-04-01, 19:09 | IP: 78.62.198.90 Kas parašė?

man 13 metu man operavo adenoidus 3 laipsnis labai gerai isoperavo labai dziaugiuos ji nera tokia jau pikta kaip kiti sako beto ji labai gerai is mano savo specelybe ir komplikaciju jokiu nebuvo labai dziugiuos kad viskas praejo taip gerai jau daug gydytoju mane ziurejo ir niekas ne nepasake kad as turiu adenoidu o kai tik izengiau i jos kabineta ji iskart pasake kas man yra.

2011-02-23, 20:06 | IP: 84.55.1.225 Kas parašė?

Labai gera gydytoja. Operavo dvi mano dukras. Viska paaiškino apie operacijas. Galiu pasakyti , kad dekinga likimui, kuris suvede su sia gydytoja, Jei ne ji mazoji mano dukra gal jau nebegirdetų. Esu be galo dekinga siai gydytojai.

2010-05-17, 10:58 | IP: 195.182.66.34 Kas parašė?

Maloniai prieme, bendravo, paaiskino apie operacija ir pooperacini perioda.

2010-05-15, 20:20 | IP: 87.239.86.137 Kas parašė?

Purlienė Liucija atsakė

Komentaras parašytas prieš 8 metus 3 mėn,todėl nebėra aktualus

2008-08-24, 21:38 | IP: 84.55.47.138 Kas parašė?

gavusi siuntima del anginos operacijos,patekau pas sia gyd.kalbejo normaliai,atrode sauni .po operacijos neatejo net paziureti,(nors buvo ir atsilyginta)palatos kaimynes operavo gyd.saulys tik jis ka rekomendavo savo paciantem,ta pati dariau ir as(pirkausi vaistus)aciu jam

2008-05-05, 00:55 | IP: 72.222.199.46 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 3 mėn., todėl nebėra aktualus.
2008-05-05, 00:47 | IP: 72.222.199.46 Kas parašė?
Komentaras parašytas prieš 10 m. 3 mėn., todėl nebėra aktualus.