Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Anatolij Dementjev, %

Licencijos

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2004-10-28, Nr. MPL-02969, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

67.8% Complete
3.4

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

49.3% Complete
2.5

Nepavyko diagnozuoti problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

51.3% Complete
2.6

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

52.7% Complete
2.6

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

46.4% Complete
2.3

Laiko neužteko problemos įvertinimui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

59.8% Complete
3

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

84.6% Complete
4.2

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2023-02-06, 21:40 | Registruotas lankytojas 3

Visiškas nesiskaitymas su paciantu. Atmestinai, konvejeriu žiūrima į žmogų. Atsinešus savo ankstesnių tyrimų rezultatus tiesiog su pakeltu tonu pasakė, kad ar jie durni ir neturi ką veikt daryt ekoskopus jaunam žmogui. Nors šeimoje yra vėžinių susirgimų o tikrintis profilaktiškai tiesiog privaloma. Skundžiausi skausmais. O į atsakymo lapą parašė, jog nusiskundimų neturiu!!!! Likau, kalta, kad atėjau pasitikrinti. Iš tolo tokius daktarus reikia apeit!!!!!!!

2022-10-31, 21:17 | Registruotas lankytojas 7

Tai vienintelis atvejis mano gyvenime, kai patirtis negatyvi, nerekomenduoju .Džiaugiuosi, kad laiku apsisprendžiau kreiptis į kitus specialistus.

2022-05-10, 22:07 | Registruotas lankytojas 1

NEREKOMENDUOJU! Aplenkite šį "gydytoją". Vizitas truko max 10min be jokios naudingos konsultacijos, greitai paechoskopavo ir iškart pasiūlė operuotis būtent pas jį neištyrus nuodugniau darinio. Sakė dirba Gargždų ligoninėję, ten susirenka operacijos dieną ~7 moterys, viską greitai išoperuoja visoms ir iškart paleidžia namo be jokiu kitų papildomų tyrimų.

2022-04-26, 10:46 | Registruotas lankytojas 1

Aplenkite šitą gydytoją. Vizito metu (darė echoskopą) krūtinėje aptiko du auglius ir aktyviai pasisiūlė išoperuoti kuo skubiau, nes nėra ko laukti. Paskaičiusi komentarus čia nusprendžiau ieškoti kito specialisto, atliko momogramą, echoskopą ir jokių auglių, darinių ar kitų neaiškumų nerado. Nežinau ką būtų operavęs, bet būtinai ieškokit kitos nuomonės.

2022-02-01, 21:32 | Registruotas lankytojas 1

Buvau pasibaisėjus po vizito pas šį gydytoją,išėjau iš kabineto sumišusi,sunerimusi dar labiau nei prieš įeinant ,grįžau namo visa praktiškai pikta.Konsultacija ir padaryta echoskopiija truko gal vos iki 10 min,moterys ten pas jį
konvejeriu praleidžiamos.Negavau jokios objektyvios profesionalios konsultacijos,išskyrus kad reikia operuoti nežinia ką ,bendravimo visai nebuvo,paskė kad operuoja asmeniškai Gargžduose.Kiek iš kitų atsiliepimų skaičiau,kad čia visoms siulo operacijas reikia,ar nereikia.Žodžiu,gailiuosi kad pas jį nuejau ir dar laiką savo sugaišau.

2022-01-07, 09:05 | Registruotas lankytojas 1

Vien šio gydytojo diagnoze nerekomenduočiau pasitikėti. Skubus raginimas Gargždų ligoninėje operuoti krūtyje rastą nepiktybinį darinį išgąsdino, todėl pasikonsultavus su kitu specialistu, diagnozė buvo atmesta. Jokio darinio nerasta ir operacija nereikalinga.
Matoma tendencija operuoti visas moteris iš eilės, įdomu kokiais sumetimais.

2021-06-08, 22:33 | Registruotas lankytojas 3

Prieš savaitę gydytojas apžiūrėjo krūtis echoskopu ir nustatęs galimai nepyktybinį darinį rekomendavo operuotis po savaitės Gargždų ligoninėje.Aišku prieš tai atlikus kraujo ir kovid tyrimus.Laimei, kad su draugų pagalba pavyko labai greitai pasikonsultuoti su gerą reputaciją turinčiu gydytoju privačioje klinikoje.Ten buvo padaryta mamografija, echoskopija ir atsakymas-jokių darinių, nėra ką operuoti.Nerekomenduoju nei vienai moteriai pasitikėti šiuo gydytoju.Ir ar vertas jis gydytojo vardo?

2021-06-01, 18:16 | Registruotas lankytojas 4

Įdomi sistema, turint gydytojo siuntimą, dar reikia mokėti 15 eurų. Lankiausi "Salvijoje", atėjus laiku dar reikėjo laukti, nes prieš mane buvo dvi klientės. Su išėjusiomis klientėmis persimetėme keliais žodžiais, tai gydytojas joms liepė darytis operacijas pas jį Gargžduose (susidarė įspūdis, kad kitokio pasirinkimo apart operavimo pas šį gydytoją ir nėra). Atėjo mano eilė. Įėjus gydytojas pasisveikino, bet tvyrojo nejauki tyla. Ėmiausi iniciatyvos ir papasakojau, kokiu tikslu aš čia atėjau, tada jis paklausė, kas preitą kartą mane apžiūrėjo ir kur rado cistas krūtinėje. Nelabai suprantu, kokią įtaką, tai turėjo mano vizitui. Apžiūros metu apžiūrėjo atidžiai, bet nekomentavo, kad būtų kažką radęs, tiesiog pasakė, kad turbūt cistelės yra kairioj krūtinės pusėj ir paklausė ar neskauda. Toliau tyla. Pakylau nuo stalo ir klausiu tai ar tos cistelės ten bėra ir ka man toliau daryti, tik stebėti ir tiek. Jis atsakė -būtina stebėti. Keistas vizitas vien todėl, kad gydytojas nėra suinteresuotas užmegsti kontakto su klientu, tai sukelia dar didesnį jaudulį ir nerimą, nepasakoja ka mato, kas vyksta apžiūros metu ir kokias alternatyvas galima rinktis, juk medicina žengia į priekį, pjovimas tik paskutiniu atveju, kai nėra pasirinkimo. Rekomenduoju nepasitikėti vieno gydytojo vizitu rezultatu.

2021-04-30, 21:44 | Registruotas lankytojas 1

Supratau,kad nuomonės reikšti garsiai negaliu...bet trumpai parašysiu,prieš mėnesį jau būčiau išoperuota,tik nežinau ką būtų pjovęs???kadangi esu sveika,su krūtim taippat viskas gerai.

2021-01-23, 12:21 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi del karpos ant kojos. Nebuvo tikrai didele, bet ispjove kojoje didziausią skylę, ko pasekoje jau daug metu jauciu diskomfortą, niekam nerekomenduoju pas ji eiti...

2020-11-28, 13:11 | Registruotas lankytojas 28

Profesionalus ir komunikabilus gydytojas. Atsako į visus rūpimus klausimus, lankausi pas jį keleta metų ir lankysiuos toliau.

2020-11-28, 13:11 | Registruotas lankytojas 28

Profesionalus ir komunikabilus gydytojas. Atsako į visus rūpimus klausimus, lankausi pas jį keleta metų ir lankysiuos toliau.

2020-11-28, 13:11 | Registruotas lankytojas 28

Profesionalus ir komunikabilus gydytojas. Atsako į visus rūpimus klausimus, lankausi pas jį keleta metų ir lankysiuos toliau.

2020-11-18, 12:00 | Registruotas lankytojas 1

Prieš 2 metus man aptiko mažutį augliuka,abejoju ar reikia pas jį operuoti,bet sutikau,viskas visko taip greitai,kaip koks konvejeris,viena po kitos operavo moteris.Po mėnesio pasakė ,kad nepiktybinis,O po dvejų metų toji pačioji vetoji jau piktybinis,klausimas,tai ką jis išoperavo,niekam nerekomenduočiau šitą gydytoją,Dabar menčių tokias kančias, hemoterapija,ir dar laukia ilgas gydymas.

2020-11-11, 18:57 | Registruotas lankytojas 2

Labai blogai vertinu šį gydytoją, jeigu jį būtų galima šitaip pavadinti. Mamai liepė darytis operaciją, pjautį augliuką, kurio pasirodo net nebuvo. Operaciją suorganizavo labai greitai.
Bet gerai, kad paskaičiau atsiliepimus apie jį ir sudvejojau, ar tikrai ta operacija reikalinga. Ir kitas gydytojas patvirtino, kad jokio augliuko nėra.
VIENINTELĮ DALYKĄ NORIU PATARTI, NIEKADA JUO NEPASITIKĖKITE, JEI LIEPS DARYTIS OPERACIJĄ, PRIEŠ SUTIKDAMI OPERUOTIS, PASIKONSULTUOKITE SU KITU GYDYTOJU.

2020-07-11, 11:32 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi Salvijos medicinos centre, jau vien užėjus pasijutau nemaloniai, nes jautėsi nesmagi atmosfera. Gydytojas beveik nebendravo, į klausimus atsakinėjo trumpai ir gan griežtai, pora minučių apžiūrėjo ir viskas. Kas buvo blogiausia iš šio gydytojo, jog man pasakius, kad nejaučiu jokio skausmo, jis tiesiai šviesiai pasakė, jog "VĖŽIU SERGANT IRGI NESKAUDA". Po tokių žodžiu pasijutau itin blogai su gumulu gerklėje ir tiesiog norėjosi bėgti iš ten. Gydytojas tokių dalykų sakyti negali, nesvarbu jam bloga ar gera nuotaika, pacientui turinčiam problemą tokie žodžiai itin skausmingi. Po to parašė lapelį, kai paklausiau ką su juo daryt, atsakė kad nunešt pas šeimos daktarą, tada paklausiau kas dėl tos mano problemos, o jis tiesiog pasakė jog reikės operuoti. Apie mano problemą absoliučiai nieko nepasakė ir jei būčiau neklaususi, tikriausiai nieko ir nebūtų pasakęs. Man, kaip pacientei labai svarbu žinoti, kas yra negerai, tačiau šis "gydytojas" nedavė man jokios informacijos. Vertinu vizitą labai prastai. O šiam ponui daktaro kėdėje siūlau praeiti kursus, kaip bendrauti su klientais.

2019-05-22, 04:42 | Registruotas lankytojas 2

Echoskopavo 5 min., tada pareiškė, kad reikia operuoti gerybinį darinį ir paskyrė operaciją po 10 dienų (kodėl taip skubiai?!), tik liepė kraujo krešumą ištirti. Tik išėjus prisiminiau, kad nei darinio nuotraukos, nei jo dydžio nenurodė. Teko eiti į privačią kliniką už nemažus pinigus (siuntimas juk išnaudotas!). Ten tyrimas truko jau 20 min. Ir NIEKO NERADO! Klausimas šiam a la daktarui: ką jis būtų operavęs krūtyje, kur nėra ką operuoti?! Šiaip papjaustęs ar kaip? Tik po to paskaičiau komentarus-nėra žodžių. Jokiu būdu neikite pas jį! P.S. Po kelių dienų nuėjau paimti echoskopu užfiksuotos to darinio nuotraukos kopijos. Ogi pasirodo, KAD JOKIOS NUOTRAUKOS NĖRA, ligos istorija - tuščia! Klausimas : kaip jis man būtų tai operavęs, jei tai nėra niekur užfiksuota? Į žvaigždes pažiūrėjęs? Bėkit kuo toliau nuo jo!

2019-03-02, 19:35 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-12-28, 14:25 | Registruotas lankytojas 2

puikus gydytojas,atliko dvi operacijas.Išsamiai paaiškino problemas,malonus,puikiai bendraujantis.

2018-10-12, 10:50 | Registruotas lankytojas 1

Tai gerai ismanantis savo darba ,turintis didele patirti diagnuozuojant,operuojant ir gydant.Aciu gydytojui uz operatyvuma nustatant augli krutineje ir operacija .Gyd DEMENTJEVAS taktiskas nuosirdus atidus savo pacientui atsako i visus dominancius klausimus o ir malonus bendravimas bei sypsena gyd veide atitolina didele baime .ACIU.

2018-08-26, 19:39 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-06-08, 09:55 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-01-24, 13:00 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2018-01-12, 16:02 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2017-11-14, 13:56 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojas pasirodė profesionalus, darbas ne pastovioje darbo vietoje apsunkina pacientui susisiekti su gydytoju po operacijos, išsiaiškinti iškilusius klausimus.Reikėtų turėti jo kontaktų numerį.Dėmesingas, atidus.AČIŪ JUMS DAKTARE, STIPRYBĖS ATLAIKANT NEPATENKINTŲJŲ KOMENTARUS.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2017-10-26, 08:48 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2017-10-14, 18:33 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2017-05-06, 20:38 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2016-11-09, 17:35 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2016-11-02, 14:54 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2016-10-09, 22:01 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2016-09-09, 15:53 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2016-08-23, 22:43 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2016-07-20, 22:53 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2016-05-19, 17:09 | IP: 46.36.85.111

Malonus ir puikiai išmanantis savo darbą Gydytojas

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2015-08-13, 20:33 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2015-03-03, 19:40 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2014-11-06, 10:12 | IP: 78.58.94.158

Puikus gydytojas.Jau du odos darinius pašalino.Viskas puikiai sugijo,beveik nesimato,kad operuota.Džiaugiuosi,kad toks gydytojas yra.Jokių dovanų ar pinigų nesu davusi.Puikiai bendrauja.Ačiū jam.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2014-10-28, 17:11 | IP: 78.61.126.104

Mane operavo prieš tris metus,auglys ataugo,nuolat lankausi pas jį.Anksčiau tekdavo keliauti apžiūrai į Taurage,dabar atvyksta į Šilale,kažkas rašė,kad Šilališkė buvo nepatenkinta,o aš laukiamajame,kaip tik girdžiu pagiras ir gerus žodžius apie gyd.Man buvo 29 metai kai rado krūtyje augli,tada juo pasitikėjau,pasitikėsiu juo ir rytoj,ir ta diena kai vėl operuos.Gaila,bet greitai....

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2014-09-18, 06:52 | IP: 193.219.185.48

Aplankiau tris gydytojus, kurie mane konsultavo dėl ligos. Tačiau tik šis gydytojas mano ligą ėmė spręsti iš esmės. Atliko operaciją ir esu labai dėkingas. Nuoširdus AČIU jums gydytojau ir linkiu sekmės jūsų nelengvame darbe.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2014-07-13, 06:52 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2014-05-06, 14:34 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2014-04-14, 21:16 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2013-09-15, 18:48 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2013-08-22, 19:53 | IP: 78.58.96.194

Paskaičiusi neigiamus komentarus bijojau eiti pas gydytoją į konsultaciją. Tačiau džiaugiuosi, kad nuėjau. Visapusiškai apžiūrėjo, nuramino, skyrė laiko pokalbiui. Išėjau laiminga. Džiaugiuosi, kad pasirįžau kreiptis būtent į šį gydytoją.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2013-08-08, 16:06 | IP: 86.100.112.208

Šiltas, bendraujantis, tikslus.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2013-06-12, 06:46 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2013-01-21, 15:43 | IP: 86.139.168.88

Tikrai geras gydytojas.Turejau operacija pas ji pries 2 metus.Jokiu nusiskundimu nei del gydymo,nei del konsultaciju,nei prieziuros.Man nieko nekainavo,nes apmokejo medicinines kasos.Dirbau tuo metu.Operacia dare Norway klinikoje.Super prieziura.Aciu visam personalui.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2013-01-10, 21:25 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?
2011-10-15, 19:09 | IP: 78.61.77.74

kad visi tokie butu,butu labai malonu

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Anatolij Dementjev?