Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Šimulionienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05245, Panaikinta

Išduota: 2008-01-28, Nr. MPL-10544, Galiojanti

Šimulionienė Rūta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Šimulionienė Rūta?

2019-10-21, 23:30 | 2

Gydytoja iš pradžių atrodo griežtoka, bet iš tiesų yra draugiška, rūpestinga. Parekomenduoja reikalingus specialistus ir duoda siuntimus. Į nusiskundimus įsigilina.

2018-03-22, 11:18 | 1

Gydytoja visai maloni, man ją priskyrė netikėtai, net nerturėjau laiko pasirinkti, nes sirgau ir reikėjo, kad kažkas apžiūrėtų. Su paprastais dalykais susitvarko gerai ir greitai, gal šiek tiek griežtokai, bet tas duoda profesonalumo įspūdį... Tiesa nerekomenduoju sakyti, jeigu rūkote, nes jusite tylų smerkimą, bet visumoj jei nesiskundžiate niekuo labai keistu , o tik ieškot gero šeimos gydytojo, rekomenduoju. Tiesa, jeigu jaučiate kažką neaiškaus, ji tikrai paskirs daug tyrimų, nenumos ranka, bet mano atveju tyrimams nieko neparodžius, pasakė, jog gal čia tik toks etapas :) .. tai net nežinau, dviprasmiški jausmai šiai gydytojai.

2017-09-14, 19:15 | IP: *.*.*.*
2017-01-26, 13:05 | IP: 80.240.4.26

Gydytoja labai rūpestinga, visuomet domisi paciento būkle, išsamiai atsako į visus užduotus klausimus ir žiūri į savo darbą atsakingai.

2016-05-26, 15:52 | IP: 84.240.31.212

Esu patenkinta šia gydytoja. Visada jei kyla įtarimų, daro tyrimus, juos pakomentuoja, skiria gydymą, stebi gydymo eigą. Duoda vertingų patarimų. Apie šią gydytoją galiu atsiliepti tik teigiamai, nes panašu, jog tikrai atsakingai žiūri į paciento sveikatą.