Pacientai, kurie rekomenduoja Estela Audickienė, %

Gydytojas infektologas

Išduota: 2006-02-14, Nr. MPL-07884, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Audickienė Estela dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Audickienė Estela?

2021-10-10, 17:53 | Registruotas lankytojas 2

ši gydytoja yra be galo pasikėlusi ir arogantiška, per savo šitas savybes, visiškai ignoravo mano ligą. buvau po sunkios ligos, gulėjau komoje, turėjau nusilpusį imunitetą. vėliau, užsikrėčiau viena iš žarnyno bakterijų ir patekau pas ją į skyriu. Estela teigė jog meluoju apie savo simptomus, jog perdedu, jog apsimetu. tą patį pasakojo ir savo rezidentei, seselėms, kurios pradėjo į mane žiūrėti skeptiškai. nuo dehidradacijos man tirpo kūnas, buvo visiškai išdžiūvusios lūpos - ji neskyrė man lašelinių, nes netikėjo, jog vemiu ir esu dehidratuota, neglėjau nieko atsigerti, nei valgyti, nes skrandis nepriėmė. ji man į akis sakė, jog esu silpna ir nieko nepasieksiu gyvenime, jog apsimetinėju. manau ši gydytoja yra pavojinga. po gulėjimo jos skyriuje savaitę grįžau numetusi 9 kilogramus ir svėriau vos 43, nes negalėjau nei valgyti nei miegoti dėl siaubingų skausmų. niekada nepamiršiu.

2017-01-12, 14:10 | IP: *.*.*.*

2014-10-28, 12:16 | IP: *.*.*.*