Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Armaitienė, %

Išduota: 2009-05-20, Nr. MPL-14397, Galiojanti

Armaitienė Rūta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Armaitienė Rūta?

2.3

Nesidomėjo

2019-06-26, 20:02 | 1

Ji neverta gydytojos vardo. Arogantiška, pasipūtus, nemandagi.Neturi nei truputėlio atjautos ir supratimo ligoniui. Dėl jos net pakeičiau gydymo įstaigą. Tokiai gydytojai neleisčiau net savo šunims kailio iššukuot. Tikiuosiu niekada gyvenime nesutiksiu jos. Nors tuo pačiu linkiu jai ir jos šeimai visokeriopios sėkmės ir laimės. Būkit laiminga ir svarbiausia sveika "geroji" gydytoja"!

2019-02-13, 08:29 | 1

Lankiausi viso nėštumo metu. Be galo arogantiška, pasikėlusi, kiekvieno vizito metu pasigirdavo, kad dirba Kauno klinikose, kad turi didžiulę, 35 berods (pati įvardino) metų patirtį, nors manęs visiškai nekonsultavo, informacijos nesuteikdavo, ko paklausi, to negausi, norėdavo, tik, kad aš greičiau palikčiau kabinetą. Nors nebuvau raupsuotoji. Kai paklausiau, gal jau matosi ir pasakysite vaiko lytį, atkirto "man pagal reglamentą nepriklauso sakyti". Taip ir niekada nepasakė. Vieną kartą man drėptelėjo "jums labai sunku gyventi" kai kažkokio tikrai normalaus klausimo paklausiau. Likau nesupratusi jos. Labai neetiška ir nekultūringa, požiūris į nėščią moterį pasirodė labai sovietinis. Pirmo vizito metu, kuomet su džiaugsmu atbėgau išsiaiškinti ar aš pagaliau nėščia, ši daktarė paklausė manęs "nu, tai ar nešiosit". Iš pradžių nesupratau ką, kojines, ar ką, po to man "dašuto", jog ji klausia apie naują gyvybę manyje. Baisiausia buvo, kai ji mane patikrino UG ne išoriškai, o grubiai sukišo ten. Galvojau tuoj persileisiu. Nepaisant arogancijos ir nekonsultavimo, lankiausi toliau (nes poliklinikoj, juk nemokamai (10 metų prieš nėštumą dirbau, soc draudimas man priklauso)), kol nebuvau su greitaja išvežta į Kauno klinikas ir paguldyta, pasirodo dėl cholestazės. O ten daktarai, buvo laaabai nustebinti, kaip tokia daktarė, galėjo tai pražiūrėti ir tiek uždelsti, jokių kepenų tyrimų neatlikti, į nusiskundimą apie niežulį nesureaguoti. Tai va, taip gali baigtis tas profesionalumas, kai žmoniškumo trūksta, tiesiog reikia reaguoti į tai ką sako nėštukė, o ne grūsti ją greičiau pro duris. Ne su ****ėm juk dirba, o su žmonėmis - kalbėtis reikia. Beja, prieš kiekvieną apsilankymą pas ją 2 dienas jausdavau stresą. Atrodo, kad daktarė jau pavargusi nuo savo darbo ir nėščių moterų. Todėl kyla klausimas, kodėl neužleidžia vietos jaunesniems daktarams, kaip, kad klinikose, kurie daug išsamiau, aiškiau ir geriau konsultuoja.

2019-01-10, 20:38 | 1

Kaip gydytoja labai prasta ir nekompetetinga. Nerekomenduoju

2019-01-08, 22:28 | 1

Labai puiki gydytoja. Ne tik konkrečiai paaiškina problemą, bet ir plačiai papasakoja nuo ko viskas prasidėjo ir ką daryt, kad tai nesikartotų. Drįstu teigti, jog gydytoja yra savo srities profesionalė, bendravimas taip pat profesionalus!

2017-09-16, 18:33 | IP: 84.15.171.164

Gydytoja priimė mūsų sūnų, viskas vyko sklandžiai ir greitai. Dėkojame už viską ir rekomenduojame.

2017-06-02, 19:36 | IP: *.*.*.*
2017-04-19, 17:17 | IP: *.*.*.*
2016-09-16, 19:28 | IP: *.*.*.*
2016-08-31, 22:19 | IP: *.*.*.*
2016-01-11, 22:42 | IP: 86.38.156.140

Labai profesionali gydytoja. Tikrai nėra nei griežta, nei pinigų reikalaujanti. Esu jai dėkinga už rūpestį, priežiūrą ir nuostabią dukryte. Jei dar gyvenime tektų ją sutikti, turbūt verkciau apsikabinusi ją iš laimės ir dėkingumo!