Pacientai, kurie rekomenduoja Laimutė Žvinakevičiūtė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01638, Galiojanti

Žvinakevičiūtė Laimutė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Žvinakevičiūtė Laimutė?

2019-08-04, 15:47 | 4

Profesionali ir konkreti gydytoja. Atsako į visus klausimus, siunčia pas reikiamus specialistus. Esame patenkinti :)
Rekomenduoju šią gydytoją, kas mėgsta konkretumą.

2019-07-27, 00:42 | 2

Nesuprantu kaip si gydytoja gali tureti neigiamu atsiliepimu. Tiesiog puiki gydytoja. Jei kazkas mane neramina, siuncia pas kita specialista, atsako issamiai i visus klausymus. Su vaiku graziai bendrauja. Tai pat, yra UZ zindyma. Zodziu, rekomenduoju visu 110%

2019-05-15, 07:24 | 1

Labai profesionali gydytoja, griezta, konkreti. Su 2 vaikais pas ja einu, patenkinti esam. Jeigu mato problema (atejau su vienu vaiku, o kitam salia sedinciam mano vaikui buvo akis raudona) as po apziuros uzklausiau, tai paskambino okulistui,savo vardu tariesi su gydytoja,kad mums priimtu( nes ten pilnas uzrasymas irgi buvo) palaukiam aisku,bet prieme ir problema buvo isspresta. As tik teigiamus atsiliepimus galiu palikti (lankomes jau 6 metus)

2018-10-18, 11:10 | 1

Labai gera gydytoja.

2018-04-30, 13:20 | 1

Tobula gydytoja. Griežta,išmananti savo darbą. Jei į viską nori žiūrėti ne pro pirštus - labai gera. Jei, tikiesi pagreitintai "nusipirkti" pažymą,tai pati netinkamiausia gydytoja. Į viską žiūti labai itmtai ir atsakingai