Pacientai, kurie rekomenduoja Laimutė Žvinakevičiūtė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01638, Galiojanti

Žvinakevičiūtė Laimutė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Žvinakevičiūtė Laimutė?

2019-05-15, 07:24 | 1

Labai profesionali gydytoja, griezta, konkreti. Su 2 vaikais pas ja einu, patenkinti esam. Jeigu mato problema (atejau su vienu vaiku, o kitam salia sedinciam mano vaikui buvo akis raudona) as po apziuros uzklausiau, tai paskambino okulistui,savo vardu tariesi su gydytoja,kad mums priimtu( nes ten pilnas uzrasymas irgi buvo) palaukiam aisku,bet prieme ir problema buvo isspresta. As tik teigiamus atsiliepimus galiu palikti (lankomes jau 6 metus)

2018-10-18, 11:10 | 1

Labai gera gydytoja.

2018-04-30, 13:20 | 1

Tobula gydytoja. Griežta,išmananti savo darbą. Jei į viską nori žiūrėti ne pro pirštus - labai gera. Jei, tikiesi pagreitintai "nusipirkti" pažymą,tai pati netinkamiausia gydytoja. Į viską žiūti labai itmtai ir atsakingai

2018-03-10, 23:51 | 1

Gydytoja rūpinasi mūsų dviem vaikais. Iš esmės esame patenkinti. Bendravimas šaltokas, bet į polikliniką einame ne draugų ieškoti ir ne plepėti. Mums toks bendravimas tinka. Šiaip gydytoja yra kruopšti, atidi. Esant reikalui, siunčia pas specialistus.

2017-08-07, 18:25 | IP: *.*.*.*
2017-07-03, 18:48 | IP: *.*.*.*
2017-05-19, 14:12 | IP: 78.56.35.29

Labai kompetentinga gydytoja. Į viską atsakingai žiūri. Savo srities specialistė.

2017-01-03, 14:22 | IP: *.*.*.*
2016-12-07, 16:31 | IP: *.*.*.*
2016-08-04, 23:34 | IP: 78.56.77.117

Labai profesionali gydytoja. Taip, ji griežta ir konkreti, bet ateinam problemų spręsti o ne plepėti. Savo darbą atlieka 100% gerai. Ji prižiūri ir gydo dviejų mūsų vaikų sveikatą, Tai, kad siunčia pas specialistus tikrai yra pliusas o ne trūkumas. Esame dėkingi.