Pacientai, kurie rekomenduoja Zita Česnulevičienė, %

Išduota: 2007-02-14, Nr. MPL-09088, Galiojanti

Česnulevičienė Zita dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Česnulevičienė Zita?

Nepavyko diagnozuoti problemos

2.2

2018-11-15, 22:42 | 1

Si gydytoja mane gydo nuo vaikystes. Esu labai patenkinta visomis suteiktomis paslaugomis.Ji visada paaiskins apziures ir patars ka geriau naudoti.

2017-11-24, 13:38 | IP: *.*.*.*
2017-11-09, 00:01 | IP: *.*.*.*
2017-10-06, 18:45 | 38

Maloni, gera gydytoja :)

2017-10-06, 00:06 | IP: 84.15.183.108

Super

2017-10-03, 16:29 | IP: *.*.*.*
2017-08-14, 16:57 | 2

Pas šią gydytoja lankiausi visą savo vaikystę, gal iki 18 metu.. Tad kaskart kai sirgdavau eidavom pas ją. Neturiu geros nuomonės apie jos kaip gydytojos kompetencijas. Keletą kartų ji yra nustatčius ne tą diagnozę, tad išrašyti vaistai visai netiko. Atsižvelgus į simptomus, mūsų nuomonės, apie galimą ligą nebuvo išklausytos, tas begalo liūdina.
Tačiau jeigu liga nesudėtinga tikiu, kad ji gali padėti.

2017-06-12, 03:37 | IP: *.*.*.*
2017-05-21, 22:42 | IP: 84.240.19.217

Labai maloni, profesionali, atsakinga gydytoja. Siltai bendrauja, atsako i visus klausimus, tiksliai diagnozuoja. Rekomenduoju

2017-02-28, 13:50 | 1

Savaitę sergu virusiniu viršutinių kvėpavimo takų uždegimu. Kiekvieną dieną vis tikėjausi greit pasveikti, todėl tik šiandien nuėjau pas gydytoją. Ji pasirodė maloni ir draugiška. Paklausė plaučius, pažiūrėjo gerklę, parekomendavo kokius vaistus gerti, paaiškino, kad antibiotikams dar anksti. Kadangi senai dariausi tyrimus, man net to neprašant, pasiūlė pasitikrinti kraują ir šlapimą. Kadangi sergu retai, nelabai nusimanau biuletenio atidarymo ir uždarymo klausimais, gydytoja atsakė į visus klausimus.