Pacientai, kurie rekomenduoja Eglė Gradauskienė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12343, Galiojanti

2019-05-27, 18:23 | 1

Laukiau apie 15 min. po savo paskirto laiko - per tą laiką į kabinetą užėjo moteris laukiantiems koridoriuje pasakiusi "Aš tik paklausti", nors buvo moters su vaiku eilė. Prabuvo kabinete virš 5 min. Moteris su vaiku atrodė nusivylę ir garsiai tai išreiškė.
Po jų žinojau, kad jau mano eilė, bet tvarkingai laukiau, kol pakvies (tokia tvarka). Bet atsirado gudresnis vyresnio amžiaus vyras ir nuėjo į kabinetą sakydamas daktarei, kad jam 17 val. Taip, jau buvo 17 val., bet man paskirtas laikas buvo 16.45 val. - tai ir pasakiau ir po to atsisėdau. Daktarė be jokios gėdos rėžė, kad tokiu atveju tas žmogus atsisės man ant kelių! Vėliau ji pasakė, kad paskyrimo laikas skirtas tik tam, kad žmogus lauktų už durų, o jau jie kada norės, tada pakvies! Galiausiai vizitas vyko nepagarbiu, žeminančiu ir labai įžeidžiančiu gydytojos tonu, jaučiausi kaip šiukšlė, dar dabar dreba rankos nuo patirto streso. Visa man sukėlė didelį nepasitikėjimą mano sveikatos patikrinimu, ar jis buvo teisingas, nes gydytoja, mano kaip pacientės nuomone, galimai savo darbo etiką pažeidė tokiu neprofesionaliu elgesiu.
https://www.delfi.lt/news/daily/crime/girta-prie-vairo-vel-ikliuvusi-zinoma-medike-tikejosi-issisukti-vis-kartodama-policininkams-kur-ji-dirba.d?id=77099545 Viską pasako apie žmogaus moralę...

2018-02-06, 16:51 | 1

Super žmogus ir labai gera medikė. Labai gerai vairuoja, gaila, kad pagerianti tokia biški :D

2017-07-10, 20:01 | 1

Sveiki, ar galite informuoti kur šiuo metu ši gydytoja dabar priima vaikučius?

2017-02-22, 12:21 | IP: 88.119.11.138

Vienintele gydytoja Vilniuje, kuri padejo musu sunui ir sustabde nuolat besikartojancius ausyciu uzdegimus. Aukstos kompetencijos, profesionali, maloniai bendraujanti Gydytoja. Esam dekingi.

2016-03-26, 19:52 | IP: 78.158.2.149

Gydytoja pasirode rupestinga ir maloni. Maloniai bendrauja, issamiai atsako i iskilusius klausimus. Gydytojos darbu likome patenkinti.

2015-03-18, 09:08 | IP: 84.46.156.77

Lankėmės pas šią gydytoją klinikoje "Pagalba Mažyliui".
Likome labai patenkinti. Rekomenduoju visiems.Kruopšti, atididi gydytoja, išsamiai viską paaiškiną. Labai kantriai elgėsi su mūsų mažyliu, kuris buvo labai labai piktas ;-)
Ačiū jums!

2015-03-18, 09:02 | IP: 84.46.156.77

Super gydytoja! Visiems rekomenduoju, atidžiai ištyrė situaciją, kantriai elgėsi su mažyliu. Likom labai patenkinti.

2015-02-20, 17:06 | IP: 78.56.233.184

Tai gydytoja, kuri yra sutverta šiam darbui, o ypač su vaikais. Galiu apibūdinti tik geriausiais žodžiais: profesonali, rūpstinga, labai maloni, viską paaiškina, operacija pavyko labai skalndžiai, gydymas visais atvejais pasiteisino. Dukra pas šią gydytoją važiuoja kaip į šventę, o aš semiuosi iš jos ramybės.
Ir tikrai dirba tik už savo atlyginimą, nelaukia daugiau.
P.S. mes pas gyd lankomės Santariškėse.

2015-01-22, 18:21 | IP: 78.60.165.16

gera, švelni, rūpestinga, labai AČIŪ už dukrytei atliktą operaciją.A.Suchovejienė

2014-11-25, 11:24 | IP: 193.219.87.218

Gydytoja SUPER