Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Zabulienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2008-10-30, Nr. MPL-11767, Galiojanti

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2005-08-08, Nr. MPL-07378, Galiojanti

Zabulienė Lina dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Zabulienė Lina?

1.8

2018-10-17, 12:16 | 3

Nuostabi nuostabi gydytoja, pati geriausia, kvalifikuočiausia, žmogiškiausia, daktariškiausia gydytoja kokią tik esu sutikus gyvenime! Ne tik savo srities specialistė, bet apskritai supratinga asmenybė, domisi pacientu be galo, jei kas, pati ir paskambina. Kad daugiau tokių spindulių ant šios žemės. Mano didžiausios rekendacijos lankytis pas šią gydytoją ir tik pas šią!

2018-04-08, 18:01 | 4

Nuostabi daktarė. Turėjau virškinimo problemų, gastroenterologų buvau palikta likimo valiai, todėl draugė pasiūlė nueiti pasikalbėti su šia gydytoja, sakė, kad ji tikrai kompetetinga ir išmano ne tik endokrinologines ligas, bet apskritai yra apsišvietusi specialistė. Draugė neklydo. Daktarė pasiūlė atlikti tyrimus, kurie leido šį tą sužinoti apie mano žarnyno mikroflorą, paskyrė gydymą, kuris bent kažkiek pagerino mano savijautą. Žodžiu, ši daktarė neatstūmė ir tikrai bandė padėti kuo galėjo. Dėkoju jai už tai.

2018-03-28, 11:34 | 5

Labai maloni gydytoja ir puiki specialistė, jaučiuosi ramiai ir užtikrintai tokios nuostabios gydytojos rankose.;tikrai smagu, kad galima surasti tokių atsidavusių žmonių

2017-09-13, 14:38 | 2

Labai maloni, draugiška ir žmogiška gydytoja, kuri yra dėmesinga kiekvienam pacientui. Pas ją gydausi nuo 2010 m. ir jos dėka išsprendžiau nemažai sveikatos problemų, apie kurių egzistavimą be jos pasiūlytų nuodugnių tyrimų gal net ir nebūčiau sužinojusi. Atradus negalavimų priežastis ir pradėjus gydymą, labai į gerą pasikeitė mano gyvenimo kokybė. L. Zabulienė ne tik parinko tinkamą vaistų kursą, bet ir nukreipė mane pas dietologę, kurios dėka sureguliavau svorį. Anksčiau turėjau viršsvorį, o dabar svoris normalus ir tai leidžia visavertiškai džiaugtis gyvenimu. Ne vienas skundžiatės, kad tenka ilgai laukti, tačiau taip yra tiesiog dėl to, kad daktarė priima truputį daugiau pacientų nei telpa į dienotvarkę, nes geranoriškai nori padėti kuo daugiau žmonių ir nė vienam nėra abejinga. Tokius specialistus reikia labai gerbti ir vertinti kaip didžiausią turtą.

2017-06-19, 09:07 | IP: 86.100.249.206

Puikiai atliko savo darbą. Endokrinologonių problėmų nerado, bet padarė išsamu kraujo tyrimą ir radome problėmą iš kitos srities. Gavau daug naudingų patarimų.

2016-01-29, 04:46 | IP: 78.60.238.70

Labai maloni gydytoja visada paklausia apie sveikata .

2015-05-19, 13:06 | IP: 195.182.90.66

Nuostabi, puiki, profesionali.

2015-04-04, 13:27 | IP: 5.20.133.44

Puiki gydytuoja ,tikra profesjuonale ,kiti gydytuojai turi imt pavizdi is m.d L .Zabulienes.

2014-12-02, 14:33 | IP: 78.56.56.191

Padėjo sureguliuoti skydliaukę.