Pacientai, kurie rekomenduoja Nerijus Kemeklis, %

Išduota: 2016-12-07, Nr. MPL-21767, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.6

2.7

2023-05-12, 13:07 | Registruotas lankytojas 4

Nerekomenduojame, nes nustatė absoliučiai ne tą diagnoze, ko pasekoje pablogino esama ligos situaciją.

2022-03-03, 18:23 | Registruotas lankytojas 1

NIEKAM TIKES GYDYTOJAS.Mano vyra atveze i ligonine su spaudimu ir mano vyrui jau buvo paralizuota kaire veido puse ,jam buvo sutrikusi eisena.Jis padare tyrimus.mano vyras dar prase padaryti galvos tomografija,nes jam pries kelis metus buvo mikroinsultas,bet jis atsake kad tomografijos nedarys,nes spaudima sureguliavo ir paleido ji trecia valanda namo.Ryte mano vyrui sveikata pablogejo,vel iskveciau greitaja ir mano vyra isveze i jurininku ligonine ir ten pasake kad jam insultas.Dabar mano vyras tarp gyvenimo ir mirties.Gydytoja pasake kad jeigu mano vyra butu pagulde nakti i ligonine kai atveze pirma karta,tokiu pasekmiu galima buvo isvengti.iSVADAS DARYKIT PATIS.

2021-10-14, 15:55 | Registruotas lankytojas 4

Labai atidus, rūpestingas ir profesionalus gydytojas. Apsilankymo RKL Priėmimo sk. viską paaiškino, buvo atidus, atliko reikiamus tyrimus, kad nustatytų sveikatos problemą. Tokie gydytojai keičia požiūrį į medikus, todėl gali tik pasidžiaugti. Ačiū gydytojui N.Kemekliui ir sėkmės jam❤