Pacientai, kurie rekomenduoja Elena Grigonienė, %

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00231, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Grigonienė Elena dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Grigonienė Elena?

2.2

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.9

1.9

Nesidomėjo

2020-08-21, 11:00 | Registruotas lankytojas 11

Šauni daktarytė.

2020-02-20, 02:23 | Registruotas lankytojas 1

Chamiškas bendravimas, į klausimus gali atsakyt su ironiška šypsena, padaro iš savo pusės tik tai kas būtina ir tai nepadaro, daugiau į pacientą dėmesio nebekreipia, ko skubiau atsikratit nori, vietoj siuntimo pas reikalinga specealista - israso vaistu kuriu net nebereikia....

2020-01-05, 11:01 | Registruotas lankytojas 1

Niekam nerekomenduoju.

2019-12-04, 12:38 | Registruotas lankytojas 3

Labai netaktiška gydytoja, nerekomenduoju.

2019-11-14, 10:18 | Registruotas lankytojas 4

Didžiausia gydytojos problema yra jos chamiškas bendravimas, nedaugžodžiauja, į klausimus gali atsakyt su ironiška šypsena, padaro iš savo pusės tik tai kas būtina, daugiau į pacientą dėmesio nebekreipia

2019-06-26, 20:01 | Registruotas lankytojas 1

Tris kartus teko pas ją lankytis, nes mano šeimos gydytoja negalėjo priimt(atostogose arba sirgo). Bendravo chamiškai, kiekvieną kartą apstulbusi išeidavau nu jos tokio bendravimo. Baisu...

2019-06-12, 16:47 | Registruotas lankytojas 1

BLOGIAUSIA "GYDYTOJA" kokia tik esu sutikes savo gyvenime.Pavadavo mano gydytoja.Tokios hames dar nesu mates.Bendravimo kulturos jokios.Stebiuosi kodel jos dar neatleido.Pakviete i kabineta,uzejau,pasisveikinau.SEDAM!KO ATEJAI,KO NORI? Ar as jai draugelis koks?Papasakojau savo problema.Jos klausimas mane pribloske NU IR KA?TU CIA MELUOJI-TAU BILIUTENIS REIKALINGAS NES NORI KAZKUR ISVAZIUOTI.NIEKO TAU NE BLOGA. Po to prasidejo kabinejimasis prie visko TU IS ZIRMUNU-VARYTUM I ANTAKALNIO POLIKLINIKA,KA PAS MUS PAMIRSAI?Zmona prisirasiusi pas Jus i poliklinika,sakau,gire kad labai geri daktarai ir mazesnes eiles negu Antakalnyje,del to.Sakau jai-daktare jau antra diena man labai bloga,noreciau paimti biliuteni.KA PROTINGAS LABAI?CIA AS SPRENDZIU DUOTI BILIUTENI AR NE!Galiausiai po labai nemalonaus pokalbio sako NORI BILIUTENIO?NA TE,IMK!(pasprink tipo).Mete recepta kaip suniui.Cia pirmas kartas kai isejau is daktares ant tiek piktas...Ar gi cia normalu kad su pacientais taip bendrautu?Labai noreciau kad ja atleistu is darbo.NIEKAM JOS NEREKOMENDUOJU.

2019-06-12, 16:03 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja visiškai neprofesionali. Labai chamiškai bendravo. Atėjus darbo metu, su labai bloga savijauta (pykinimas, galvos svaigimas, vėmimas), teko net iš darbo anksčiau laiko atsiprašyti, pasakė, kad viskas čia gerai ir nereikia jokio gydymo. Klausimai kaip per tardymą: "ko nori?" "ko atėjai?", "čia tau biliutenio specialiai reikia". Ir galiausiai topinė frazė: "neišsigalvok, nieko tau nėra!"

2019-06-03, 12:02 | Registruotas lankytojas 2

Gera gydytoja, tik su savitu bendravimo stiliumi, kuris turbut ne visiems priimtinas.

2019-05-06, 16:29 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai niekas neikite pas ja, aš nesuprantu iš kur apskritai yra teigiamų atsiliepimų. Ramiai išsakiau savo atvejį, o ji bando iš oro iš tavęs pasityčioti. Kadangi išvis esu nesergantis žmogus, su nauja vaistų sistema neesu pilnai susipažinus, uždavius klausimą kaip elgtis, mandagiai pasiteiravau, o ji net balsą pakėlė! Gailiuosi, kad nepasiunčiau ją **, nes to verta. Ir išvis, tegul numeta svorį, nes nuo lašinių smegenys suspaustos.

2019-05-02, 23:23 | Registruotas lankytojas 1

Išėjau išsprogusiomis akimis, nes pirmą kartą gyvenime susidūriau su tokiu GYDYTOJOS bendravimu. "Ko Tau iš manęs reikia? Ko čia atėjai?" tokių ir panašaus pobūdžio klausimų susilaukiau... O kai išvardinau kokius vaistus naudoju, sekė atsakymas:" Oo bože moi..." , tai irgi nežinojau kaip reaguot, norėjau tik greičiau iš ten dingt ir daugiau niekada nepapult.

2019-01-02, 14:01 | Registruotas lankytojas 1

Wow... su tokio lygio gydytoja dar niekada neteko bendrauti. Tikiuosi daugiau ir neteks. Kadangi apsilankiau pas ja, nes pavadavo mano gydytoją. Po vizito negalėjau ilgai atsipeikėti, kad gydytojas gali taip bendrauti su savo pacientais.. Nerekomenduoju niekam niekada lankytis pas ją, nes bendravimo kultūros pas ją 0. Tiesiog chamiškas bendravimas,l. Aš nežinau kodėl Šeškinės poliklinika nesiima jokių veiksmų, nes tokia gydytoja gadina netik įstaigos reputacija, tačiau ir visos profesijos. Apgailėtina.

2018-01-05, 14:23 | Registruotas lankytojas 1

Pati nuostabiausia gyditoja kokia teko sutikti. Zmigiska, suprantanti, profesonali,

2017-10-20, 14:10 | IP: *.*.*.*
2017-06-21, 12:24 | IP: *.*.*.*