Pacientai, kurie rekomenduoja Elena Grigonienė, %

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00231, Galiojanti

Grigonienė Elena dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Grigonienė Elena?

2.3

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.9

2019-11-14, 10:18 | 4

Didžiausia gydytojos problema yra jos chamiškas bendravimas, nedaugžodžiauja, į klausimus gali atsakyt su ironiška šypsena, padaro iš savo pusės tik tai kas būtina, daugiau į pacientą dėmesio nebekreipia

2019-06-26, 20:01 | 1

Tris kartus teko pas ją lankytis, nes mano šeimos gydytoja negalėjo priimt(atostogose arba sirgo). Bendravo chamiškai, kiekvieną kartą apstulbusi išeidavau nu jos tokio bendravimo. Baisu...

2019-06-12, 16:47 | 1

BLOGIAUSIA "GYDYTOJA" kokia tik esu sutikes savo gyvenime.Pavadavo mano gydytoja.Tokios hames dar nesu mates.Bendravimo kulturos jokios.Stebiuosi kodel jos dar neatleido.Pakviete i kabineta,uzejau,pasisveikinau.SEDAM!KO ATEJAI,KO NORI? Ar as jai draugelis koks?Papasakojau savo problema.Jos klausimas mane pribloske NU IR KA?TU CIA MELUOJI-TAU BILIUTENIS REIKALINGAS NES NORI KAZKUR ISVAZIUOTI.NIEKO TAU NE BLOGA. Po to prasidejo kabinejimasis prie visko TU IS ZIRMUNU-VARYTUM I ANTAKALNIO POLIKLINIKA,KA PAS MUS PAMIRSAI?Zmona prisirasiusi pas Jus i poliklinika,sakau,gire kad labai geri daktarai ir mazesnes eiles negu Antakalnyje,del to.Sakau jai-daktare jau antra diena man labai bloga,noreciau paimti biliuteni.KA PROTINGAS LABAI?CIA AS SPRENDZIU DUOTI BILIUTENI AR NE!Galiausiai po labai nemalonaus pokalbio sako NORI BILIUTENIO?NA TE,IMK!(pasprink tipo).Mete recepta kaip suniui.Cia pirmas kartas kai isejau is daktares ant tiek piktas...Ar gi cia normalu kad su pacientais taip bendrautu?Labai noreciau kad ja atleistu is darbo.NIEKAM JOS NEREKOMENDUOJU.

2019-06-12, 16:03 | 1

Gydytoja visiškai neprofesionali. Labai chamiškai bendravo. Atėjus darbo metu, su labai bloga savijauta (pykinimas, galvos svaigimas, vėmimas), teko net iš darbo anksčiau laiko atsiprašyti, pasakė, kad viskas čia gerai ir nereikia jokio gydymo. Klausimai kaip per tardymą: "ko nori?" "ko atėjai?", "čia tau biliutenio specialiai reikia". Ir galiausiai topinė frazė: "neišsigalvok, nieko tau nėra!"

2019-06-03, 12:02 | 2

Gera gydytoja, tik su savitu bendravimo stiliumi, kuris turbut ne visiems priimtinas.