Pacientai, kurie rekomenduoja Elena Grigonienė, %

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00231, Galiojanti

Grigonienė Elena dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Grigonienė Elena?

2.2

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.8

2019-06-26, 20:01 | 1

Tris kartus teko pas ją lankytis, nes mano šeimos gydytoja negalėjo priimt(atostogose arba sirgo). Bendravo chamiškai, kiekvieną kartą apstulbusi išeidavau nu jos tokio bendravimo. Baisu...

2019-06-12, 16:47 | 1

BLOGIAUSIA "GYDYTOJA" kokia tik esu sutikes savo gyvenime.Pavadavo mano gydytoja.Tokios hames dar nesu mates.Bendravimo kulturos jokios.Stebiuosi kodel jos dar neatleido.Pakviete i kabineta,uzejau,pasisveikinau.SEDAM!KO ATEJAI,KO NORI? Ar as jai draugelis koks?Papasakojau savo problema.Jos klausimas mane pribloske NU IR KA?TU CIA MELUOJI-TAU BILIUTENIS REIKALINGAS NES NORI KAZKUR ISVAZIUOTI.NIEKO TAU NE BLOGA. Po to prasidejo kabinejimasis prie visko TU IS ZIRMUNU-VARYTUM I ANTAKALNIO POLIKLINIKA,KA PAS MUS PAMIRSAI?Zmona prisirasiusi pas Jus i poliklinika,sakau,gire kad labai geri daktarai ir mazesnes eiles negu Antakalnyje,del to.Sakau jai-daktare jau antra diena man labai bloga,noreciau paimti biliuteni.KA PROTINGAS LABAI?CIA AS SPRENDZIU DUOTI BILIUTENI AR NE!Galiausiai po labai nemalonaus pokalbio sako NORI BILIUTENIO?NA TE,IMK!(pasprink tipo).Mete recepta kaip suniui.Cia pirmas kartas kai isejau is daktares ant tiek piktas...Ar gi cia normalu kad su pacientais taip bendrautu?Labai noreciau kad ja atleistu is darbo.NIEKAM JOS NEREKOMENDUOJU.

2019-06-12, 16:03 | 1

Gydytoja visiškai neprofesionali. Labai chamiškai bendravo. Atėjus darbo metu, su labai bloga savijauta (pykinimas, galvos svaigimas, vėmimas), teko net iš darbo anksčiau laiko atsiprašyti, pasakė, kad viskas čia gerai ir nereikia jokio gydymo. Klausimai kaip per tardymą: "ko nori?" "ko atėjai?", "čia tau biliutenio specialiai reikia". Ir galiausiai topinė frazė: "neišsigalvok, nieko tau nėra!"

2019-06-03, 12:02 | 2

Gera gydytoja, tik su savitu bendravimo stiliumi, kuris turbut ne visiems priimtinas.

2019-05-06, 16:29 | 1

Tikrai niekas neikite pas ja, aš nesuprantu iš kur apskritai yra teigiamų atsiliepimų. Ramiai išsakiau savo atvejį, o ji bando iš oro iš tavęs pasityčioti. Kadangi išvis esu nesergantis žmogus, su nauja vaistų sistema neesu pilnai susipažinus, uždavius klausimą kaip elgtis, mandagiai pasiteiravau, o ji net balsą pakėlė! Gailiuosi, kad nepasiunčiau ją **, nes to verta. Ir išvis, tegul numeta svorį, nes nuo lašinių smegenys suspaustos.

2019-05-02, 23:23 | 1

Išėjau išsprogusiomis akimis, nes pirmą kartą gyvenime susidūriau su tokiu GYDYTOJOS bendravimu. "Ko Tau iš manęs reikia? Ko čia atėjai?" tokių ir panašaus pobūdžio klausimų susilaukiau... O kai išvardinau kokius vaistus naudoju, sekė atsakymas:" Oo bože moi..." , tai irgi nežinojau kaip reaguot, norėjau tik greičiau iš ten dingt ir daugiau niekada nepapult.

2019-01-02, 14:01 | 1

Wow... su tokio lygio gydytoja dar niekada neteko bendrauti. Tikiuosi daugiau ir neteks. Kadangi apsilankiau pas ja, nes pavadavo mano gydytoją. Po vizito negalėjau ilgai atsipeikėti, kad gydytojas gali taip bendrauti su savo pacientais.. Nerekomenduoju niekam niekada lankytis pas ją, nes bendravimo kultūros pas ją 0. Tiesiog chamiškas bendravimas,l. Aš nežinau kodėl Šeškinės poliklinika nesiima jokių veiksmų, nes tokia gydytoja gadina netik įstaigos reputacija, tačiau ir visos profesijos. Apgailėtina.

2018-01-05, 14:23 | 1

Pati nuostabiausia gyditoja kokia teko sutikti. Zmigiska, suprantanti, profesonali,

2017-10-20, 14:10 | IP: *.*.*.*
2017-06-21, 12:24 | IP: *.*.*.*