Pacientai, kurie rekomenduoja Vilius Mačiūnas, %

Išduota: 2017-06-28, Nr. MPL-21908, Galiojanti

Mačiūnas Vilius dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Mačiūnas Vilius?

2019-11-13, 13:17 | 1

Labai džiaugiuosi, kad pakliuvau pas šį gydytoją. Pagaliau Šeškinės poliklinikoje dirba žmogus, kuriam nuoširdžiai rūpi pacientas ir kuris turi žinių bei noro gydyti. Išklausė, pats uždavė nemažai klausimų, tiksliai diagnozavo ligą, išsamiai paaiškino gydymosi eigą.

2019-10-30, 14:13 | 2

Jei reikia tik nedarbingumo lapelio ar kazko neskubaus, tai ok, kaip budintis gydytojas. Bet specialistui dar reiketu pasimokyti medicinos, nes negeba diagnozuoti teisingos problemos ir apskritai siulyciau apeiti Seskines poliklinika jei tik turite galimybe:)

2019-09-23, 23:54 | 1

Labai džiaugiuosi, kad mane priėmė gydytojas Vilius Mačiūnas. Rūpestį kėlė odos paraudimas. Gydytojas mane įdėmiai išklausė, nustatė diagnozę ir paskyrė reikiamus vaistus (tad šiandien dar negaliu teigti, kad išgydė). Visiškai nusiraminau, o nuoširdus dėmesys ir šio jauno gydytojo kompetencija maloniai nuteikė. Esu jam labai dėkinga ir linkiu kuo geriausios kloties.

2019-01-08, 10:45 | 1

Šaunus, jaunas gydytojas. Maloniai bendravo, gerai nustatė ligą, išrašė tinkamus vaistus. Daugiau tokių :)

2018-09-14, 16:41 | 1

Labai labai likau nustebusi, jog Šeškinės poliklinikoje yra tokiu gydytoju. Labai maloniai nustebinta ir džiaugiuosi, jog būtent pas šį gydytoja mane paskyrė tos dienos vizitui. Klausė labai daug klausimu ir išklausė visus atsakymus. 11 balu iš 10!