Pacientai, kurie rekomenduoja Roberta Jurgulytė, %

Išduota: 2020-07-17, Nr. MPL-25103, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2017-06-29, Nr. MPL-21951, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-11-23, 20:28 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja. Kuomet mano šeimos daktarė išėjo iš darbo, buvau perrašyta pas šią daktarę. Ankstesnė gydytoja labai patiko, bet šios gydytojos ramybė, nuoširdumas, tikslumas, visapusis įsigilinimas į problemą ir atkaklus sprendimų ieškojimas leidžia visad jaustis saugiai ir ramiai, kad ir kas nutiktų. Labai labai džiaugiuosi ir esu dėkinga už tokius nuostabius ir atsidavusius savam darbui specialistus. Labai rekomenduoju :)

2021-11-16, 11:01 | Registruotas lankytojas 1

Dėmesinga ir rūpestinga gydytoja.Man atlikus tyrimus visada paskambina ir iśsamiai paaiškina, paskiria gydymą. Džiaugiuosi, kad ji yra mano šeimos gydytoja.

2021-11-12, 08:32 | Registruotas lankytojas 20

Nuostabi Gydytoja, kuri tikrai siekia kaip galima geriau padėti žmonėms. Labai rūpestinga, maloniai bendrauja. Puiki, mylinti savo darbą gydytoja.Tikrai labai patariu ir gydytojai linkiu ir toliau išlikti geriausia!
D.B

2021-09-03, 15:06 | Registruotas lankytojas 4

Kiek teko lankytis atsako į dominančius klausimus išsamiai, paskiria reikalingus tyrimus ar nukreipia pas specialistus ir akis nuo kompiuterio tikrai pakelia apžiūrai :)

2021-06-17, 15:22 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Per vizitą nepakėlė akių nuo kompiuterio, teko pešti žodį po žodžio.

2021-06-08, 10:08 | Registruotas lankytojas 5

Молодая приятная врач.действительно стараться помочь . благодарю.

2021-05-10, 11:54 | Registruotas lankytojas 20

Nuostabi Gydytoja, kuri tikrai siekia kaip galima geriau padėti žmonėms. Labai rūpestinga, maloniai bendraujanti. Rekomenduoju.

2019-07-03, 09:59 | Registruotas lankytojas 2

Puiki savo srities specialistė. Jauna gydytoja, iš kurios turėtų pasimokyti ir kiti