Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Agnė Šatrauskienė, %

Registracija čia ir dabar
Kardiolitos klinikos, P. Baublio g. 2, Vilnius
Licencijos

Medicinos gydytojas

Išduota: 2017-07-03, Nr. MPL-22084, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

100% Complete
5

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

100% Complete
5

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

100% Complete
5

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

100% Complete
5

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

100% Complete
5

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

100% Complete
5

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

98.4% Complete
4.9

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
Kardiolitos klinikos, P. Baublio g. 2, Vilnius
Pacientų atsiliepimai
2022-08-09, 10:52 | Registruotas lankytojas 1

Atsižvelgiant į tai, kad jau esame "įgiję ankstesnės patirties", matę daugybę abejingų ir grubių medikų gydant sunkiai sergančią mamą, šįkart esame nuoširdžiai nustebinti gydytojos Agnės Šatrauskienės profesionalumu. Pirmiausia, jos nuoširdžiu rūpesčiu žmogaus būkle. Malonus kantrus bendravimas, išsamus detalus paaiškinimas, supažindinimas su diagnoze, tyrimų eiga, aiškiai supažindinama su gydymo planu ir nuolatinis dėmesys, rūpestis gydymo laikotarpiu; visad dedamos pastangos suteikti reikalingą pagalbą kuo skubiau, išsiaiškinti tikslią sveikatos būklę, parinkti geriausią gydymo taktiką. Skiriama laiko ne tik ligoniui, jo artimieji nepaliekami nežinioje - suteikiama išsami informacija. Po sunkių ankstesnių išgyvenimų, ši gydytoja išties mums padėjo ir dar padeda. Linkėjimai ir karmos taškai :) AČIŪ. Drąsiai rekomenduotume, jei tik kada būtų tokia galimybė.

2022-06-23, 16:25 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi !!! Protinga , šiuolaikiška , neatsitiktinis žmogus savo darbe . Jei tokių bus daugiau , galėsime tik didžiuotis savo Lietuvos medikais.

2022-04-08, 16:15 | Registruotas lankytojas 1

Pirma gydytoja kuri pasakė apie ligą viską tiesiai šviesiai - kokios mano ligos priežastys, ko galiu tikėtis ateityje ir svarbiausia gydytoja užakcentavo ką galiu daryti pati kad kuo ilgiau išlaikyčiau ligos kontrolę, kas kiek laiko reikia pasitikrinti, kodėl svarbu gerti visus vaistus, paaiškino ką daro kiekvienas vaistas atskirai ir kaip turiu gyventi toliau kad savijauta išliktų maksimaliai gera su esama nepagydoma liga.
Patiko kad nedaugžodžiauja, bendravo atvirai, ir atsakė į visus mano klausimus. Išėjau iš kabineto sužinojusi daugiau, nusiteikusi geriau, pajutau kad ligos kontrolė mano rankose ir komandoje su gydytoja galime ligos simptomus valdyti.
Rekomenduoju, labai profesionali daktarė.

2022-03-01, 18:11 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai rekomenduoju šią jauną gydytoją. Tai pirma gydytoja, kuri dar iki vizito peržiūrėjo įrašus esveikatoje, o apsilankius tik pasitikslino duomenis. Bendravo maloniai, atsakė į visus rūpimus klausimus, įsigilino į problemą. Bendraujant su gydytoja jauti, kad jai tikrai rūpi pacientas. Norisi, kad visi gydytojai būtų tokie.

2022-02-15, 11:02 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja. Didelis dėmesys žmogui. Skyrė visus reikalingus tyrimus. Linkiu didelės profesinės sėkmės! Dėkoju, Džiuljeta

2021-11-10, 16:33 | Registruotas lankytojas 1

Viena geriausių gydytojų, išklausė problemų, nuodugniai apžiūrėjo, viską smulkiai paaiškino, paskyrė reikiamus tyrimus. Pati kreipsiuos, kai vėl iškils problemų, daugiau tokių gydytojų, rekomenduoju 110% :)

2020-01-21, 15:54 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdžiai sakau, kad tai tikra savo srities profesionalė ir puikiai atlieka savo darbą. Didelis Ačiū :) Su pagarba, Šarūnas Liegus

2019-12-23, 20:00 | Registruotas lankytojas 4

Tai naujos kartos gydytoja. Atidi pacientui, ziuri i zmogu kaip i visuma, domisi mokslo naujovemis. Tik teigiami atsiliepimai.