Pacientai, kurie rekomenduoja Sabina Špiliauskaitė, %

Išduota: 2017-07-03, Nr. MPL-22105, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-27)

Išduota: 2017-07-03, Nr. MPL-22105, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-27)

2.3

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

2022-09-15, 14:53 | Registruotas lankytojas 6

Dėmesinga bei maloni gydytoja. Puikiai atliko polipo šalinimo operaciją. Jaučiuosi puikiai, nebeliko jokių nemalonių simptomų.

2022-05-29, 22:59 | Registruotas lankytojas 1

Nors jauna, bet visiškai „pasenusių“ pažiūrų gydytoja. Norėjo mane priversti gimdyti ant nugaros, nes „visos taip gimdo“. Jaučiau, kad man patogiausia pozicija būtų gimdyti keturpėsčia, bet gydytoja kategoriškai atsisakė priimti tokį gimdymą. Pavyko išsiderėti šoninę poziciją, bet net ir tada gąsdino jog atneš pasirašyti kažkokius dokumentus, kad ji už gimdymo baigtį neatsakinga. Taip pat, lyginant su gimdymo pradžioje prižiūrėjusia gydytoja, Sabinos darytos apžiūros buvo grubios ir skausmingos, o bendravimas nemalonus. Gimė sveikas kūdikis tad vis tiek esu dėkinga, bet šios gydytojos nerekomenduoju niekam ir tikiuosi mūsų keliai nebesusikirs.

2022-02-20, 22:20 | Registruotas lankytojas 1

Norėjau padėkoti gydytojai Sabinai, kuri su kolegėm Tatjana ir Andželika padėjo pasaulį išvysti sūnui Vilniaus Gimdymo namuose 2021 rugsėjį. Tai buvo pirmas mano gimdymas, kuriam kažkiek ruošiausi skaitinėdama informaciją ir dalyvaudama mokymuose apie teorinę gimdymo eigą. Gydytojos nedaugiažodžiavo ir man tas patiko, bet visa reikalinga informacija buvo aiškiai ir ramiai išsakyta, bei į mano pageidavimus visur, kur buvo galima, atsižvelgta. Jaučiausi gerose rankose. Gydytojai po gimdymo teko ilgai paplušėti mane "lopant", nes pasirodo dėl infekcijos turėjau didelių pažeidimų gimdymo kaklelyje, bet kai siūlės sugijo - mano ginekologė įvertino, kad po gimdymo buvo atliktas puikus darbas.

2021-10-04, 19:16 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojos NEREKOMENDUOJU! Net atvykus į priimamąjį neprieme apžiūrai, nes nekraujavau(vadinasi zmogus dar gyventi gali). Paskambinus telefonu išsiaiškinti kokiu pagrindu atsisakė apžiūrėti nes jauciuos blogai jau 3 diena…atsakė, jog tai planinė apžiūra:)) galiausiai gydytoja numetė rageli. Bravo sistemai ir gydytojos kompetencijai:)))